Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

MS ve fitness 2017:
zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS VE FITNESS 2017 - 1. - 4. 12. 2017, Francie
Češi před MS ve fitness:
nominace: Andrea MolekováEliška DombkováTereza Linhartová (video) • Michaela Kohutová (video) • Lenka ČervenáYuliya Arkhiyereyeva (video)
Info z MS ve fitness:
z místa děníkompletní výsledky s body
Očima reprezentantů:

Lenka Červená Bořutová před MS ve fitness 2017
- rozhovor a fotografie
Michaela Kohutová
a Tereza Linhartová
- trénink prsou a bicepsů
Biarritz, lázeňské přímořské letovisko nacházející se v jihozápadní Francii, ve dnech 1. až 4. prosince hostí jednu z posledních velkých soutěží mezinárodní federace IFBB v této sezóně, když se zde i za účasti českých reprezentantek koná Mistrovství světa ve fitness. Je již zvykem, že Vám z vybraných mezinárodních klání přinášíme krátké zprávy z místa dění a nejinak tomu bude i tentokrát. Začínáme právě teď!


Neděle, 16:45

Kompletní výsledky Mistrovství světa ve fitness 2017, včetně bodového hodnocení a desítek fotografií, naleznete v tomto článku.

Neděle, 16:00

Pro českou reprezentační výpravu vyhlášením výsledků v bikiny fitness žen do 169 cm soutěžní část programu letošního Mistrovství světa ve fitness končí. Na šampionátu nás reprezentovalo šest závodnic, přičemž hned čtyři z nich dosáhly na cennou účast ve finále!

Neděle, 15:49

Eliška Dombková v bikiny fitness žen do 169 cm vybojovala čtvrté místo!

Neděle, 14:32

Eliška Dombková právě teď absolvuje "I-walk" v rámci finále v bikiny fitness žen do 169 cm!

Neděle, 14:23

Andrea Moleková se v bikiny fitness žen do 166 cm do finále neprobojovala.

Neděle, 14:18

Eliška Dombková je v bikiny fitness žen do 169 cm v prvním semifinálovém vyvolávání!

Neděle, 14:07

Andrea Moleková svedla se soupeřkami souboj ve druhém semifinálovém vyvolávání.

Neděle, 13:57

Za účasti Andrey Molekové probíhá semifinále v bikiny fitness žen do 166 cm.

Neděle, 13:51

Eliška Dombková nastoupila k eliminaci závodnic v bikiny fitness žen do 169 cm.

Neděle, 13:28

Michaela Kohutová ve physique žen do 163 cm dosáhla na šesté místo.

Neděle, 13:01

Michaela Kohutová se ve physique žen do 163 cm probojovala do šestičlenného finále.

Neděle, 12:44

Rozhodčí si Michaelu Kohutovou vyžádali ještě také do druhého vyvolávání prejudgingu.

Neděle, 12:41

Michaela Kohutová dostala prostor v prvním semifinálovém vyvolávání! Spolu s naší reprezentantkou v něm pózují Blanche Coppola, Nora Rekina, Natalia Bystrova a Andrijana Dabic.

Neděle, 12:31

Začínají semifinálové boje ve physique žen do 163 cm. V kategorii Českou republiku reprezentuje Michaela Kohutová.

Neděle, 12:04

Lenka Červená Bořutová ve vyrovnané kategorii fitness žen do 163 cm vybojovala páté místo! Vítězkou se stala slovenská reprezentantka Michaela Pavleová.

Neděle, 11:55

Probíhá čtvrté kolo šampionátu ve fitness žen. Porovnávání se soupeřkami absolvuje i Lenka Červená Bořutová.

Neděle, 11:10

Jako první se dnes na pódiu se svými volnými sestavami představily fitnessky z kategorie do 163 cm. Před několika okamžiky své vystoupení předvedla i Lenka Červená Bořutová.

Neděle, 10:30

V Biarritzu je vše nachystáno k tomu, aby v rámci druhého soutěžního dne šampionátu na pódium nastoupili první závodníci. Ještě předtím proběhla přehlídka národů a došlo také na společné fotografování české reprezentační výpravy.

Sobota, 21:25

Přikládáme ještě také fotografie, které vznikly během večerní kontroly formy českých reprezentantek.

Sobota, 21:08

Závodnice, pro které se jejich soutěžním dnem na šampionátu stane až neděle, dnes večer čekala ještě kontrola formy. Platilo to také pro Elišku Dombkovou.

Sobota, 17:48

Dnešní soutěžní den je u konce. Zítra na pódiu dostanou příležitost Andrea Moleková, Eliška Dombková, Michaela Kohutová a znovu také Lenka Červená Bořutová, kterou budou čekat finálové boje.

Sobota, 17:35

Yuliya Arkhiyereyeva ve wellness fitness do 163 cm vybojovala páté místo.

Sobota, 17:18

Yuliya Arkhiyereyeva se ve wellness fitness do 163 cm probojovala do finále.

Sobota, 17:07

Soutěž pokročila a závodí se už v posledních dnešních kategoriích, a to wellness fitness do 163 a nad 163 cm. V nižší výškové kategorii před několika okamžiky proběhlo první semifinálové vyvolávání, ve kterém nechyběla Yuliya Arkhiyereyeva.

Sobota, 15:27

Máme k dispozici první část výsledkové listiny šampionátu. Tereza Linhartová jako nejmladší závodnice v kategorii v bodyfitness žen do 168 cm dosáhla na osmé místo, když změřila síly s devatenácti soupeřkami. Na postup do finále jí chybělo šest bodů.

Sobota, 14:03

Tereze Linhartové účast ve finále v bodyfitness žen do 168 cm unikla.

Sobota, 13:52

Lenka Červená Bořutová se ve fitness žen do 163 cm probojovala do zítřejšího šestičlenného finále. Soupeřkami jí v něm budou Slovenky Dominika Multáňová a Michaela Pavleová, Rusky Evgenia Mishchenko a Asiya Gabidullina i hvězda estonského fitness Kristina Koroljak.

Sobota, 13:49

Tereza Linhartová prošla nástrahami eliminace a probojovala se do semifinále. Zde dostala prostor ve druhém vyvolávání.

Sobota, 13:28

Tereza Linhartová za sebou má v bodyfitness žen do 168 cm eliminační kolo.

Sobota, 13:21

Pořadatelé postupně upřesňují, kdy dojde na jednotlivé slavnostní části programu letošního Mistrovství světa ve fitness. Zítřejší soutěžní den začne v 10:00 přehlídkou národů, celý program šampionátu pak v neděli ve 21:30 v prostorách Grand Casino Biarritz završí galavečer, během kterého budou oceněny nejlepší závodnice z žebříčku IFBB Elite World Ranking.

Sobota, 13:02

Bodyfitnessky na pódiu na několik okamžiků střídají fitnessky, které absolvují druhé kolo semifinále. Lenka Červená Bořutová v kategorii do 163 cm přitom nechyběla v prvním semifinálovém vyvolávání!

Sobota, 12:44

Máme pro Vás i zákulisní video ze šampionátu. Zachycuje Lenku Červenou Bořutovou po prvním kole ve fitness žen a Terezu Linhartovou krátce před nástupem na pódium.

Sobota, 12:31

Probíhají eliminační a semifinálové boje v bodyfitness žen. V kategorii do 168 cm je naším želízkem v ohni úřadující juniorská mistryně světa Tereza Linhartová.

Sobota, 11:18

"Lenka Červená Bořutová předvedla volnou sestavu, která se jí moc povedla. Má velkou konkurenci a soupeřky mají také dobré sestavy... Musíme počkat na porovnávaní postavy, a právě zde dle mého názoru bude jasno, kdo se dostane do finále a kdo bude bojovat o přední příčky," uvedl k volné sestavě naší reprezentantky zastupující předseda SKFČR Vjačeslav Vinogradov.

Sobota, 11:07

Lenka Červená Bořutová má za sebou volnou sestavu. Právě krátce před jejím vystoupením si produkce šampionátu srovnala zařízení tak, aby byla schopna závodnicím pustit správný hudební doprovod, což u více než první poloviny fitnessek v kategorii představovalo značný problém.

Sobota, 10:50

S drobným zpožděním se soutěž rozběhla naplno. Začínají ji fitnessky z kategorie do 163 cm, které v rámci prvního kola předvádějí minutu a půl trvající volné sestavy. Za několik okamžiků se na pódiu představí i Lenka Červená Bořutová.

Sobota, 9:55

K dispozici máme startovní listinu, podle které si cestu na šampionát našly přes tři stovky závodníků z více než padesáti zemí světa. Nejpočetněji na mistrovství světa bude s šestatřiceti závodníky zastoupeno Rusko, v těsném závěsu za ním je pořadatelská země, kterou bude reprezentovat dvaaatřicet sportovců. Našich je ve startovní listině šest, Slováků sedmnáct.

Sobota, 9:50

Pokud jsme o příspěvek níže napsali, že je ve Francii již vše nachystáno, aby šampionát mohl začít, platí to samozřejmě o pódiu i trofejích pro nejlepší závodníky.

Sobota, 9:00

V Biarritzu se vše chystá k tomu, aby se naplno rozběhl první soutěžní den šampionátu, během kterého se odehraje semifinále ve fitness žen a můžu, kompletní soutěž v bodyfitness žen a wellness fitness, závodit se bude také v prvních čtyřech výškových kategoriích bikiny fitness žen. Zbývající část programu pak závodníky čeká zítra, kdy dojde nejenom na finále ve fitness žen a mužů a dokončení klání bikiny fitnessek, ale také na kompletní zápolení ve physique žen. Součástí nedělního programu pak bude i atraktivní soutěž smíšených párů. Všichni závodníci na místě museli být již včera, kdy se konala prezentace, a právě včera cestu do Francie absolvovala také naše reprezentační výprava.


Foto:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra