Reklama:

EVLS Prague Pro
2017: zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVLS PRAGUE PRO 2017 - 30. 9. 2017, Česká republika
Čeští profesionálové před EVLS Prague Pro:
Lukáš Osladil • Tomáš Kašpar • Dalibor Hájek
Před EVLS Prague Pro:
programsoutěž o vstupenky semináře
Info z EVLS Prague Pro:
tiskovka a Meet & Greetz místa děnívýsledky a foto
semifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV.zákulisí V.
videozáznam open a 212videozáznam bikiniod diváků

EVLS Prague Pro 2017
- výsledky a fotografie
EVLS Prague Pro 2017
- fotogalerie finále
EVLS Prague Pro 2017
- fotogalerie semifinále
EVLS Prague Pro 2017
- fotografie ze zákulisí (I.)
EVLS Prague Pro 2017
- fotografie ze zákulisí (II.)
EVLS Prague Pro 2017
- fotografie ze zákulisí (III.)

Jedním z ústředních bodů sportovního festivalu EVLS Prague Showdown, který se konal ve dnech 29. a 30. září v prostorách PVA Expo Praha v Letňanech, samozřejmě bylo klání závodníků z profesionální ligy IFBB EVLS Prague Pro.

Na tom se letos do boje o finanční odměny i kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 zapojili závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber i bikiny fitness žen. Dění na pódiu jsme pro Vás dopodrobna sledovali prostřednictvím následujícího on-line reportu, ale z celé skvěle zorganizované profesionální show Vám toho samozřejmě nabízíme mnohem více.

Nechybí přehledně zpracovaný článek s výsledky, semifinálová a finálová fotogalerie ani snímky ze zákulisí (I., II., III., IV. a V.) či připojené tiskové konference a akce Meet & Greet.

Těšit se brzy můžete také na videozáznamy z produkce naší redakce. Mimochodem, dříve než se do on-line reportu začtete, ještě uveďme, že celkem pro Vás dění na EVLS Prague Showdown 2017 sledovalo a nejrůznější formou dokumentovalo jedenáct členů redakce Ronnie.cz. Finálovému večeru EVLS Prague Pro pak přihlíželo 3.000 sedících diváků a celkem si na EVLS Prague Showdown našlo cestu 6.000 návštěvníků!

Sobota, 22:02

Výsledky pro Vás shromažďujeme do tohoto článku.

Sobota, 21:51

První finálové vyvolávání v kulturistice mužů open - Jackson, Winklaar, De Asha, Osladil, Bonac. Uprostřed opět Roelly.

Sobota, 21:09

Finále v kulturistice mužů open. Probíhají volné sestavy.

Dainius Barzinskas - už mezi profíky závodil i v lepší formě, dobrý výsledek jej dnes nečeká

William Bonac - do středu pódia nastupuje stejně pomalu, jako to dělává Dexter Jackson, napruhovaný hrudník, napruhované kvadricepsy i hýždě. Loňské vítězství může obhájit.

Dalibor Hájek - spousta hmoty, a to především na horní polovině těla. Je na cestě za umístěním v první desítce.

Tomáš Kašpar - platí, že není v takové formě jako vloni, ale může se chlubit obrovským množstvím plných svalů

Petar Klančir - kompletní a mohutný kulturista, epická hudba, kterou si zvolil pro část volné sestavy, mu sedí. Není ve stoprocentní formě, ale bylo by zajímavé vidět ho po boku Jacksona, Osladila, De Ashy, Winklaara a Bonaca v jednom vyvolávání.

Lukáš Osladil - i pokud byste se na jeho volnou sestavu dívali z půl kilometru, poznali byste, že pózuje právě on! Lukáš předvedl své typické pózy ve fantastické volné sestavě, kterou přivedl halu do varu. Aplaus sklidil i ze strany německé části obecenstva, která jinak podobně hlasitě povzbuzuje jen své borce.

Daniel Toth - estét z Daniela Totha nikdy nebude, ale jeho svalová hustota i vyzrálost jsou obdivuhodné

Gerald Williams - lyrická hudba s volnou sestavou klasickými liniemi disponujícího borce ladí skvěle. Gerald předvádí jednu klasickou pózu za druhou, na jeho vystoupení se dobře dívá.

Petar Klančir, Roelly Winklaar, Lukáš Osladil a Nathan De Asha ve finále EVLS Prague Pro (foto: Jaroslav Trnka, Ronnie.cz)

Roelly Winklaar - je jasné, že v Roellyho případě nás čeká jiný typ podívané, než tomu bylo v případě Geralda Williamse. Anebo ne? Také on volí alespoň pro začátek spíše lyrickou hudbu. Jeho linie nejsou tak čisté jako Williamsovy, ale je kompletnější a samozřejmě podstatně mohutnější. Je to zvíře!

Lukas Wyler - působivý hrudník z boku, zajímavá stavba těla. Ve chvíli, kdy jeho svaly získají na kvalitě, může být nebezpečný.

Maor Zaradez - podobně jako Dainiuse Barzinskase jej dnes výraznější úspěch nečeká

Sergey Zebald - tohle si spojuji s pojmem ruský chasník. Mohutný kulturista, který si sice nejde pro žádný oslnivý výsledek, ale na jeho vystoupení se dobře dívá.

Dexter Jackson - typický Dexter, s výjimkou špatných lýtek bez slabin, když si uvědomíte, kolik je mu let a jak dobrý stále umí být, tak se Vám tají dech

Nathan De Asha - výborné čelní postoje, je v nich lepší než v těch zadních, pěkné provedení vítězné pózy, kterou proslavil legendární Sergio Oliva

Sobota, 20:44

Probíhá finále v bikiny fitness žen.

Sobota, 20:38

Ve druhém finálovém vyvolávání Tabačiar, Gutierrez, Canadillas, Slobodyanyuk. Ve třetím Benthin, Rockel. Jedná se o souboj o vítězství, druhé až třetí místo, anebo jen rozhodčí chtěli udělat radost silné německé části publika?

Steve Benthin a Ronny Rockel ve finále EVLS Prague Pro (foto: Jaroslav Trnka, Ronnie.cz)

Sobota, 20:30

První finálové vyvolávání kopíruje to semifinálové. Hlavní rozhodčí Steve Weinberger si na pódium vyžádal Steva Benthina, Ronnyho Rockela, Ricarda Correiu, Zorana Kolevskiho i Pascala Chukwua.

Sobota, 20:05

Začíná finále EVLS Prague Pro. První jsou na pódiu borci z kategorie do 212 liber se svými volnými sestavami.

Steve Benthin - showman na pódiu, skvěle připravený a přitom dost mohutný, zdá se, jakoby s přibývajícími roky získával na svalové vyzrálosti

Manuel Canadillas - veterán, řadí se už mezi čtyřicátníky, možná není tak mohutný jako Steve Benthin, ale rozhodně mezi profíky patří

Pascal Chukwu - fantastické tvary a výborná záda. Škoda, že v oblasti gluteů a hamstringů není ještě o něco tvrdší.

Ricardo Correia - spousta hmoty, plnost, výborná záda, perfektní nejsvalnatější póza. Pokud dnes bude platit, že se soutěže vyhrávají v zadních postojích, může zvítězit.

Toni Gutierrez - dobrý pózér. Formou ani připraveností však dnešním soupeřům konkurovat nemůže.

Mahmut Irmak - k volné sestavě nenastoupil, což je škoda. Jeho vystoupení by jistě patřilo k nejlepším.

Zoran Kolevski - pěkný široký sval zádový zepředu, dobré paže, není mu co vytknout

Ronny Rockel - je prostě dobré Ronnyho stále vidět na pódiu. Není to už ten kulturista, který se před lety na Mr. Olympia probojoval do první šestice, ale dnes v Praze v lehčí váze může pomýšlet na nejvyšší příčky. Jak mi křičí jeden německý fanoušek za zády - super!

Oleksandr Slobodyanyuk - mimořádně kvalitně zpracované svaly. Jsou na nich vidět roky dřiny.

Tomáš Tabačiar - dobré boční i čelní pózy. Že má skvělé paže i stehna, je známá věc!

Tomáš Tabačiar ve finále EVLS Prague Pro 2017 (foto: Lucie Žemberyová, Ronnie.cz)

Sobota, 12:08

Semifinále EVLS Prague Pro je u konce. Na řadu přijdou boje v rámci EVLS Prague Amateur. Sledujeme je pro Vás v tomto článku.

Sobota, 11:52

Semifinálová vyvolávání v kulturistice mužů open:

1. Jackson, Winklaar, De Asha, Osladil, Bonac

Uprostřed po celou dobu Roelly. Pokud by zvítězil, nebude s tím mít asi příliš lidí problém, a to ačkoliv je Dexter kvalitnější a William poutá pozornost krásnou kulatostí svalů.

2. Hájek, Wyler, Klančir, Williams, Toth

Uprostřed Petar Klančir. Dalibor Hájek je díky své letošní připravenosti v tomto vyvolávání právem!

3. Barzinskas, Kašpar, Zebald, Zaradez

4. Osladil, Jackson, De Asha

Že by souboj o třetí až páté místo?

5. Winklaar, Bonac

Obhájí William v Praze loňské vítězství, anebo se zde poprvé bude z triumfu radovat Roelly? První je napruhovanější a kvalitnější, druhý je jednoduše brutální monstrum!

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open (foto: Miroslav Lopatář, Ronnie.cz)

Sobota, 11:16

Individuální prezentace borců z kategorie open:

Dainius Barzinskas - kulturista, pro nějž je úspěchem již jen to, že může nastupovat mezi profesionály. Není na něm ale nic, díky čemu by v podobné konkurenci mohl pomýšlet na přední příčky. Vlastně spíše bude bojovat o to, aby nebyl poslední.

William Bonac - favorit, spousta plných kulatých svalů na nevysoké kostře, možná by mohl být o vlásek ostřejší

Dalibor Hájek - tradičně skvělá nejsvalnatější póza. Zdá se být o maličko štíhlejší než naposledy a o to lépe připravený.

Tomáš Kašpar - zdobí jej nesvalnatější póza, skvělé kvadricepsy i dobrý dvojitý biceps zezadu. Vloni zde asi ale závodil v o trochu lepší formě, což však může být dáno i jeho letošním extrémně náročným programem.

Petar Klančir - masivní, bez slabin ve svalovém rozvoji, brutální rozvoj hrudníku a ramen, s pózováním získává na ostrosti

Lukáš Osladil - skvělá forma, ukázková kontrola svalů, bude v boji o dobrý výsledek

Daniel Toth - mohutná horní polovina těla, střed těla je jeho slabinou

Gerald Williams - poprvé na závodech v Praze. Pěkně stavěný kulturista, jeho slabinou jsou menší paže. Ve třiceti letech před sebou ale může mít dobrou profesionální kariéru.

Roelly Winklaar - paže větší než hlava, brutální ramena, zkrátka přesně to, co od Roellyho čekáte!

Lukas Wyler - jeho postava jakoby pro letošek získala o něco klasičtější linie, chybí mu ale lepší svalová vyzrálost a i ostrost, to jej přes veškeré jeho objemy bude stát několik příček.

Maor Zaradez - pěkný plný hrudník, ale také velmi špatná kontrola břišní stěny

Sergey Zebald - masivní typ kulturisty, v kvalitě svalstva ale na nejlepší bude ztrácet

Dexter Jackson v zákulisí EVLS Prague Pro 2017 (foto: Aleš Bukovský, Ronnie.cz)

Dexter Jackson - absolvuje svou 85. profesionální soutěž, na které si může dojít už pro své devětadvacáté profesionální vítězství. Publikum si je dobře vědomé, že na pódium vstupuje legenda, a Dexter diváky nenechává na holičkách. Krátce před svými osmačtyřicátými narozeninami patří stále k tomu nejlepšímu, co mezi profíky můžete dostat!

Nathan De Asha - hrudník a kvadricepsy svým rozvojem představují jeho největší přednosti, slabinou je rozvoj hamstringů

Sobota, 11:09

Semifinálová vyvolávání:

1. Benthin, Chuckwu, Correia, Rockel Kolevski

Uprostřed Rockel obklopen Correiou a Benthinem. Teď se doprostřed posouvá Correia. Právě Ricardo s Ronnym svádí boj o vítězství.

2. Canadillas, Irmak, Tabačiar, Slobodyanyuk, Gutierrez

Uprostřed Tomáš Tabačiar!

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber (foto: Jaroslav Trnka, Ronnie.cz)

Sobota, 10:44

Po semifinále bikiny fitnessek je zde prejudging borců z dvěstědvanáctky! Nejprve individuální prezentace:

Steve Benthin - lépe dotažený v čelních postojích, pěkně separované kvadricepsy, skvělá odezva publika, ve kterém je spousta jeho krajanů z Německa

Manuel Canadillas - plné svaly, vyvážený kulturista, dobrá svalová vyzrálost, napruhované hýždě

Pascal Chukwu - pěkné kulaté svaly, dobrá nejsvalnatější póza, není ale ideálně připravený

Ricardo Correia - obrovský, plný, bez výraznějších slabin ve svalovém rozvoji, brutální nejsvalnatější póza. Jeden z favoritů na nejvyšší příčky.

Toni Gutierrez - není v boji o přední umístění

Mahmut Irmak - klasická postava, klasický pózing i kvalita. To jej požene dopředu, ačkoliv není nejmohutnějším borcem na pódiu.

Zoran Kolevski - dobré paže i hrudník, potlesk od publika ale sklízí i za svůj široký sval zádový zezadu. Právě v zadních postojích by ale mohl být o vlásek ostřejší.

Ronny Rockel - neuvěřitelná svalová vyzrálost patrná především v čelních postojích. V těch zadních je maličko měkký, ale i tak se může umístit vysoko. Německá část publika jej žene dopředu!

Oleksandr Slobodyanyuk - kulturista, k jehož přednostem patří svalová hustota a vyzrálost

Tomáš Tabačiar - hala ho bouřlivě vítá, jeho největší předností je svalový rozvoj stehen a paží. Uvidíme, jak jeho výsledek ovlivní menší šířka zad.

Tomáš Tabačiar v zákulisí EVLS Prague Pro 2017 (foto: Aleš Bukovský, Ronnie.cz)

Sobota, 10:31

Sabina Pleváková a Olívia Pohánková za sebou mají první okamžiky na pódiu. Obě publikum hlasitě přivítalo jak během individuální prezentace, tak i během porovnávání.

Sobota, 10:17

První bikiny fitnesskou na pódiu je v rámci individuální prezentace Němka Renata Benigno Wisskirchen. Ačkoliv se jedná o zajímavou závodnici, s napětím se zde očekává především vystoupení Sabiny Plevákové a Olívie Pohánkové. Obě slovenské závodnice na EVLS Prague Pro 2017 začnou svou profesionální kariéru!

Sobota, 10:16

Došlo k představení rozhodčích. V jejich čele usedl Američan Steve Weinberger.

Sobota, 10:10

V PVA Expo Praha je vše nachystáno k tomu, aby začalo semifinále soutěže. Jako první se na pódiu představí bikiny fitnessky, následovat je budou borci nastupující v kategorii do 212 liber (96,2 kg) a pak již přijde řada na těžkotonážníky z kategorie open.

Zpět na začátek článkuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie