Reklama:

EVLS Prague Showdown 2017
- Vaše zážitky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

EVLS Prague Pro 2017
- videozáznamy bikiny fitness pro
EVLS Prague Pro 2017
- videozáznamy open a 212
EVLS Prague Amateur 2017 - videozáznamy ženských kategorií
EVLS Prague Amateur 2017 - videozáznamy physique mužů
Vrcholná amatérská soutěž EVLS Prague Amateur 2017 a prestižní profesionální EVLS Prague Pro 2017 jsou za námi. V nespočtu článků na Ronnie.cz najdete množství fotografií i textů, rozhovorů, videí i výsledky soutěže (odkazy na všechny najdete v záhlaví výše). V následujícím článku bychom Vám ale chtěli ukázat soutěž z pohledu Vašeho, tzn. z pohledu návštěvníků svátku kulturistiky, který nám všem pořadatelé v Praze nachystali.

Děkujeme všem, kteří zaslali své snímky, ještě více pak za připojený text se svými zážitky.


Andrea Remeňová: Start na EVLS byl pro mě nezapomenutelným okamžikem a odnesla jsem si z něj překrásné vzpomínky. Vzhledem k mému nedávnému přesunu ze zahraničí do Čech jsem neměla možnost dosud na EVLS startovat, ale letos ano, a splnil se mi tím můj sen. Nejenže jsem měla tu čest reprezentovat Českou republiku na domácím poli, ale také jsem se po 6 letech vrátila zpět do kategorie bikiny fitness. Sice jsem nedosáhla na finále, ale i tak jsem spokojená s top 10. Být zpět na pódiu v kategorii, která se tak strašně změnila a posunula směrem, který se mi líbí, ve mně zanechalo neskutečně krásné pocity.

Co mě potěšilo úplně nejvíce? Neskutečná podpora mých známých, fanoušků a klientů, kteří přijeli z daleka, aby mě podpořili. Spousta holek dorazila na soutěž, aby mě i osobně potkaly a mohly se se mnou vyfotit, a tak vznikly tyto krásné vzpomínky.

Mimo jiné jsem se na expu samozřejmě potkala s řadou známých osobností ve fitness, jako jsou například Katka Kyptová, Eva Havelková a Alena Kosinová.

Fitness soutěžení je můj koníček, ale i má práce, a na akcích, jako je EVLS, rozhodně nesmím chybět, a proto se už teď těším na příští rok. :-)


Jiří Hájek nám poslal ulovené fotografie.


David Gacov: Fotky jsou ze tří ročníků soutěže. Ten nejznámější na světě - Arnold, ten by neměl chybět nikde, tak jsem ho tam šoupnul taky. :-)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra