Reklama:

Martina Crlová - rozhovor
a forma před International
Austrian Championship 2016

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


INTERNATIONAL AUSTRIAN CHAMPIONSHIP 2016 - 17. 4. 2016, Rakousko
Češi před International Austrian Championship:
Petr Vogel • Roman Širlo • Šimon Pešek • Jakub SpurnýRadek Juráň • Jan Střeštík • Petr Šulc • Jiří Surý
Vladyslav Kozerenko • Vladimír Dostál • Diana Wolfová
Jaromír PrášekMartina CrlováVeronika Kabátová - nakonec na pódium nenastoupili
Info z International Austrian Championship:
výsledky a fotografie - 2 medaile!
 


Aktualizováno: Závodnice nakonec na soutěžní pódium nenastoupila.


V neděli 17. dubna proběhne v Rakousku letošní ročník soutěže International Austrian Championship. Ani zde nebudou chybět čeští zástupci. Ve dnešním článku Vám přinášíme rozhovor s Martinou Crlovou, která se představí mezi bikiny fitnesskami. Rovněž se můžete podívat na fotografie její aktuální formy.


Mohla byste se na úvod představit a říci něco o sobě?

Jmenuji se Martina Crlová, je mi 32 let a pocházím ze Zlína. Posilování se věnuji 2 roky a dovolím si říci, že předtím jsem 11 let vůbec žádný sport ani nic nedělala kvůli zdravotnímu omezení, které mám. Ale jednoho dne jsem se probudila a řekla jsem si, že zkusím změnit svůj život. A vše je z 90 % o hlavě! A i když balancuju na tenkém ledě, nevzdávám se a chci letos zkusit poprvé v životě stát na prknech. :)

Proč jste si pro svůj první start vybrala právě soutěž v Rakousku a jaká máte očekávání?

Upřímně jsem měla dva důvody. První byl, že můj přítel také chce startovat v Rakousku, a druhý důvod byl termín. Mám velmi náročnou práci jako svatební fotografka a jsem v rozmezí červen - říjen každou sobotu na svatbě, tudíž příprava na podzimní soutěže by nepřicházela v úvahu. :) A vzhledem k tomu, že mám hodně horkou hlavu, podala jsem těsně před uzavřením přihlášek i přihlášku na mistrovství Moravy a Slezska, které se bude konat v neděli 10. dubna. :)

Co vás přivedlo na soutěžní prkna a proč padla volba právě na kategorii bikiny fitness? Čím vás nejvíce oslovila? Máte mezi bikinářkami nějaký vzor?

Vždycky jsem cvičila svým způsobem bez cíle... Ono je hezké si 2x ročně udělat formu do plavek, pěkné tělo nevyjde ani v zimě z módy, ale nemělo to cíl. A tím, že jsem si 30. 1. 2016 řekla, že to zkusím a postavím se na prkna, udala jsem si smysl a cíl. :) Možná mám sportovní postavu - na bikinu moc svalů a na bodyfitness málo, ale to se ještě uvidí v závěru, kdy člověk může ovlivnit spoustu věcí. Nejvíc obdivuji spíše zahraniční závodnice.

Nastiňte nám svůj předsoutěžní režim. Prozraďte, jak probíhaly vaše tréninky, jakým stylem se stravujete, kdo vám v přípravě pomáhá...

Moje příprava je jako každá předzávodní příprava opravdu "drsná" a tréninky se skládaly 2 měsíce z dvoufázových tréninků 6x týdně a samozřejmě je doplňovala správná předsoutěžní strava. Nechci radit žádný univerzální plán, každý jsme jiný a na každého může dobře reagovat jiný režim. Já jsem začínala sacharidovými vlnami a měsíc mám konstantní sacharidy a bílkoviny docela vysoko, abych nepálila svaly, ale tuk. A samozřejmě konzumuju hromady zeleniny. :) Během dne spořádám cca 5 - 6 jídel a vypiju 4 - 5 litrů vody. Samozřejmě používám i suplementaci, jako je protein, L-glutamin, BCAA, a mám během dne i přesně načasované vitamíny a minerály, protože bez nich by to opravdu nešlo. Hodně se radím se svým přítelem, který soutěží už třetí rok a orientuje se v hodně věcech, plus samozřejmě konzultuji s dalšími profíky.

Chtěla byste závěrem někomu poděkovat, nebo něco vzkázat čtenářům Ronnie.cz?

Chci určitě nejvíc poděkovat mé rodině a příteli, nemají to se mnou teď vůbec lehké, ale vím, že jim to po soutěžích vrátím. :) A samozřejmě chci poděkovat všem, co mě podporují virtuálně i osobně, když za mnou dojdou ve fitku a dodávají mi sílu! A chci čtenářům vzkázat, ať si plní sny a vybočují z davu, protože je to jejich život. Pak s odstupem času člověk lituje příležitostí, které nevyužil. :)


Martina Crlová - aktuální forma před International Austrian Championship 2016Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra