Reklama:

Michaela Mazáčová: Příprava
v bikiny fitness od A do Z

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


VIDEOLOG - PŘÍPRAVA NA JARO 2016
úvod01/201502/201503/201504/201501/2016

Mezi našimi videology trošku chybí něžná ženská krása, vnadné křivky pohybující se mezi studeným železem posiloven a křehká těla lopotící se s činkami. Takže je na čase to změnit! Pojďme si ukázat, co obnáší příprava závodnice pro nejjemnější současnou kategorii bikiny fitness od A do Z, hezky krok za krokem. Na pódiu jsou krásné, usměvavé, zdobné, šperky se blyštící. Budete mít šanci zhodnotit, že v posilovně dojde na dřinu a pot, všudypřítomný pódiový úsměv vystřídá soustředění a vypětí.

Plánované budoucí videology Michaely Mazáčové, úspěšné mladé závodnice z letošních jarních mistrovských soutěží, přinesou veškeré informace o tréninku, stravě a všem okolo od fáze nabírání přes rýsování až po vystoupení na pódium. Všechno naprosto konkrétně, abyste mohli detailně nahlédnout pod pokličku přípravy. Uvidíte, jak vypadá příprava z pohledu trenéra i z pohledu závodnice. Věříme, že budou videa velikou inspirací a přínosem také pro začínající závodnice, které pokukují po této kategorii a třeba se zatím ostýchají do toho jít naplno a připravit se na svůj velký debut.

Dvaadvacetiletá Míša je v současné chvíli v objemové fázi, chystá se pod vedením osobní trenérky Marie Mikšové v kroměřížském Extreme Fitness na mistrovské soutěže jara 2016. Maruška je zkušenou závodnicí a její svěřenkyně již dosáhly nemála úspěchů, některé reprezentují Českou republiku i na zahraničních kláních.

Letošní jarní sezóna, která byla pro Míšu první, jí přinesla hned tři medailová umístění - na mistrovství Moravy juniorů se radovala ze zlata, mistrovství republiky juniorů přineslo bronz a stejný kov se zablýskal i na Moravě v bikiny fitness žen.

Jednou měsíčně se budete moci s touto sympatickou slečnou vídat u nás na webu při dokumentování jejího postupu až ke druhé soutěžní sezóně. Od příštího videa již na Vás čeká první trénink, informace o výživě a spousta rad a tipů.


Michaela Mazáčová: Příprava v bikiny fitness od A do ZLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 118 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra