Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Info ze Sweden GP:
výsledky a fotografie - 2 medaile!
Rozhovory s medailisty:
Veronika ŽižkováMilan Vácha

Ve švédském Malmö se ve dnech 10. až 12. dubna koná tamní mezinárodní amatérská soutěž v kulturistice a fitness Sweden Grand Prix. Na klání se do boje o přízeň rozhodčích zapojilo více než 200 závodníků z jedenácti různých zemí Evropy, včetně sportovců z České republiky i ze Slovenska. Jak se jim daří?

Neděle, 17:08

Jendráškův krajan Tomáš Hricko ve physique mužů dosáhl na třetí místo.

Neděle, 15:44

Slovenský závodník Pavol Jendrášek (klasická kulturistika mužů) na soutěži ve své výškové kategorii vybojoval první místo! V souboji o celkové prvenství skončil druhý.

Neděle, 14:00

Čeští závodníci v nedělním semifinále

Slovenští závodníci v nedělním semifinále

Neděle, 13:29

Ze slovenských závodníků se dnes do finále probojovali Pavol Jendrášek (klasická kulturistika mužů) a Tomáš Hricko (physique mužů). Pro Marka Pavúka a Tomáše Velebíra (oba physique mužů) soutěž skončila v semifinále.

Neděle, 13:17

Štěpán Ginzel (physique mužů) a Veronika Szalayová (bikini fitness žen), kteří do soutěže shodně vstoupili až v neděli, tentokrát zůstali za branami finále. Totéž platí také pro Martina Klušáka, který po včerejším startu ve physique mužů začátečníků dnes zkusil štěstí také ve physique mužů.

Neděle, 7:50

Patrick Monga v sobotním finále Sweden Grand Prix

Ott Kiivikas v sobotním finále Sweden Grand Prix

Veronika Žižková v sobotním finále Sweden Grand Prix

Slovenští závodníci v sobotním finále Sweden Grand Prix

Sobota, 23:12

Ve vždy ostře sledované kulturistce mužů se absolutním vítězem stal šampión kategorie nad 90 kg Patrick Monga, který na soutěžích nastupuje za Švédsko.

Sobota, 23:05

Ze slovenských závodníků první soutěžní den letošní Sweden Grand Prix nejlépe vyšel Filipu Godzsákovi. Ten v kulturistice mužů do 90 kg dosáhl na druhé místo, když nestačil pouze na úřadujícího vicemistra Evropy Otta Kiivikase z Estonska. Ve stejné váhovce nastoupil také další ze slovenských kulturistů Adam Romanec. Ten si z akce nakonec odnáší pátou příčku. Tomáš Pecník (physique mužů začátečníků) a Gabriela Vodilová (bodyfitness žen) si shodně připsali čtvrté místo. Tomáš Krištek skončil devátý.

Sobota, 22:55

V kategorii atletického fitness Milan Vácha dosáhl na třetí příčku.

Sobota, 22:53

Milan Vácha ve physique mužů začátečníků nakonec obsadil desáté místo. Martinu Klušákovi ve stejné kategorii patří čtrnáctá příčka.

Sobota, 18:05

Bodyfitnesska Veronika Žižková na Sweden Grand Prix ve své výškové kategorii vybojovala první místo!

Sobota, 14:55

Čeští závodníci v sobotním semifinále

Slovenští závodníci v sobotním semifinále

Sobota, 13:55

Ze slovenských závodníků do dnešního odpoledního finále přímo postoupili Filip Godzsák a Adam Romanec, kteří v kulturistice mužů do 90 kg mají pouze tři další soupeře. Do bojů na Sweden Grand Prix se kromě nich z jejich krajanů dnes zapojili ještě také Gabriela Vodilová (bodyfitness) a Tomáš Krištek s Tomášem Pecníkem (oba physique mužů začátečníků). Ti za sebou aktuálně mají semifinálové boje.

Sobota, 13:50

V sobotu se z našich na pódiu představili Martin Klušák, Milan Vácha a Veronika Žižková, které nejprve čekal dopolední prejudging. Z něj se do finále probojovala Veronika Žižková, která nastoupila mezi bodyfitnesskami. Účast mezi nejlepšími naopak unikla Milanu Váchovi, který tak ve své kategorii (physique mužů začátečníků), obsadil šesté až dvanácté místo. Na zprávu o tom, zda se do finále probojoval Martin Klušák, jenž ve physique mužů začátečníků závodil rovněž, čekáme.

Dodejme, že Milan Vácha zkusil štěstí také v kategorii atletického fitness.