Reklama:

Mistrovství Čech mužů a žen 2014
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR: propoziceinfo + II.startovkyvýsledkyfotozákulisízákulisí II.
zákulisí III.ATELIÉR absolutkyvideo I.video II.video III.
videorozhovoryv 1 minutěočima závodníkůofic. wwwFB
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
DĚTI, DOROST, JUNIOŘI
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí abs.video
videorozhovoryočima závodníků
DĚTI, JUNIOŘI, MUŽI, ŽENY
Mistrovství ČR ve fitness: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře na Mistrovství Čech mužů a žen 2014. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 108.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (v kategorii physique mužů nejlepších osm závodníků, v ostatních kategoriích nejlepších šest závodníků). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku, závodníci umístění nejhůře na 10. místě na Mozolani Classic 4 a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

V případě, že je v některé kategorii jen jediný závodník, je pravděpodobné, že tato kategorie bude v den soutěže po prezentaci sloučena s kategorií jinou.

Startovní listiny

Physique mužů

• 1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
• 2. Lukáš Černý (Profi Gym Středokluky)
• 3. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
• 4. Michal Filípek (BBC Praha)
• 5. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Jakub Kraus (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 8. Sergej Lapin (Akademie Ronnie.cz)
• 9. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Jan Pidanič (TJ Sport Chomutov)
• 11. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 12. Dan Saulich (BBC Praha)
• 13. Michal Szabó (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 14. Michael Špaček (Fitness Hard Core)
• 15. Josef Vlček (V.I.P. Gym České Budějovice)

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
• 2. Pavel Hochwalder (Tom „S“ Gym Děčín)
• 3. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. David Ondráček (City Fitness Centrum Hořice)
• 5. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Jiří Lang (Fitpeople Jihlava)
• 5. Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
• 6. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 7. Petr Pavliš (Extrifit Club)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Petr Bernat (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 3. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 4. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Jiří Martiš (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
• 8. David Siegl (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 9. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 10. Michal Trykar (Favoritfitnessclub Rokycany)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 5. Ladislav Kurčík (Delta Fitness Praha)
• 6. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Josef Podhrázský (Fit klub Ludvík)
• 8. Robert Smutný (SKK Hrádek nad Nisou)
• 9. Tomáš Trojan (Tom „S“ Gym Děčín)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jan Huťka (Extrifit Club)
• 4. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Jiří Kováč (Meteor Fitness Třemošná)
• 6. Sherif Shaalan (BBC Praha)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 8. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)
• 9. Radek Valina (Akademie Ronnie.cz)
• 10. David Zajtler (TJ Slavoj Děčín)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Jan Bohuslav (Meteor Fitness Třemošná)
• 3. Josef Čamra (Hammer Strength Fitness)
• 4. Václav Kolář (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 7. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)

Bodyfitness do 160 cm

• 1. Marcela Kučerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 3. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Ľubica Hradecká (Fitness Centrum Alice Plzeň)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jitka Čtvrtečková (Fitness Hard Core)
• 2. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 4. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
• 5. Hedvika Plačková (Wellness Club Liberec)
• 6. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
• 7. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Tereza Vinšová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Radka Vykouková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Adenike Endtová (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Sandra Jacyna (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Natallia Kantsavaya (Fitcentrum Mládek)
• 4. Jana Kumpoštová (Extrifit Club)
• 5. Karin Maňkošová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Monika Müllerová (Sportcentrum Cheb)
• 7. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 8. Veronika Pospěchová (Fitpeople Jihlava)
• 9. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 10. Veronika Škorničková (Profi Gym Středokluky)
• 11. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 12. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 13. Marcela Veselá (Extrifit Club)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 2. Michaela Habartová (Xfitness Praha)
• 3. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 4. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Lucie Palečková (TJ Slavoj Litoměřice)
• 6. Jana Palečková (TJ Slavoj Tachov)
• 7. Eva Petráčková (Extrifit Club)
• 8. Nikol Škutová (Xfitness Praha)
• 9. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 10. Marie Turková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra