KONDIČNÍ SOUTĚŽE
| Fit Fitness Cup Týniště: |
|
propozice •
info
• startovky •
výsledky • foto • zákulisí |
| Grand Prix Ostrava: |
|
propozice •
info
•
startovky • výsledky • foto
• zákulisí |
| Kahan Cup Rosice: |
|
propozice • info
• startovky • výsledky • foto
• zákulisí |
| Smartlabs Cup Brno: |
|
propozice • info
• startovky • výsledky • foto
• zákulisí |
| Golem Classic K. Hora: |
|
propozice • info
• startovky • výsledky • foto
• zákulisí |
PO SOUTĚŽÍCH
Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Fit Fitness Cup 2026 konané v sobotu 7. listopadu v Kulturním centru města Týniště nad Orlicí. Vypsány byly kategorie kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness žen. Na soutěž se přihlásilo 45 závodníků se zájmem o 56 startů, diváci nakonec viděli 48 závodníků (63 startů).
Připravujeme pro Vás fotogalerii z pódia!
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
49 |
Dmytro Maneljuk |
Team INSPIRE - Havlíčkův Brod |
2005 |
75,9 |
- |
3 |
6 |
9 |
| 2. |
7 |
Aleš Surma |
ATOMY Sport-club |
2006 |
68,6 |
- |
7 |
12 |
19 |
| 3. |
2 |
Šimon Mikulášek |
Sypatch gym Velké Meziříčí |
2006 |
74,0 |
- |
7 |
18 |
25 |
| 4. |
50 |
Jakub Suk |
pro life Fitness Telč |
2003 |
65,7 |
- |
12 |
24 |
36 |
Kondiční kulturistika mužů
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
47 |
Kamil Novák |
GG Team |
1997 |
73,0 |
- |
4 |
6 |
10 |
| 2. |
22 |
Lukáš Urban |
Fitness team Ronnie.cz |
1989 |
75,1 |
- |
7 |
12 |
19 |
| 3. |
49 |
Dmytro Maneljuk |
Team INSPIRE - Havlíčkův Brod |
2005 |
75,9 |
- |
8 |
26 |
34 |
| 4. |
17 |
Ján Metyľ |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
1989 |
89,6 |
- |
16 |
20 |
36 |
| 5. |
59 |
Jan Holeček |
SVAZBB TEAM |
1990 |
75,3 |
- |
15 |
26 |
41 |
| 6. |
45 |
Daniele Bego |
Fitness Galaxie |
1997 |
54,6 |
- |
14 |
34 |
48 |
| 7. |
39 |
Jaroslav Křížek |
SVAZBB TEAM |
1984 |
90,5 |
- |
21 |
42 |
63 |
Kondiční physique mužů
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
24 |
Karel Král |
MS Aesthetics |
2001 |
181,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
27 |
Jakub Siegl |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
2005 |
168,5 |
- |
7 |
7 |
| 3. |
34 |
Václav Jiří Sanytrník |
Šumavan fitness |
1996 |
166,0 |
- |
9 |
9 |
| 4. |
19 |
David Růžička |
Pulse Czech Republic, s. r. o. |
1991 |
179,0 |
- |
11 |
11 |

Kondiční classic physique
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
47 |
Kamil Novák |
GG Team |
1997 |
170,5 |
73,0 |
- |
3 |
6 |
9 |
| 2. |
22 |
Lukáš Urban |
Fitness team Ronnie.cz |
1989 |
170,0 |
75,1 |
- |
6 |
12 |
18 |
| 3. |
63 |
Lukáš Vanický |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
2002 |
167,5 |
69,3 |
- |
10 |
20 |
30 |
| 4. |
45 |
Daniele Bego |
Fitness Galaxie |
1997 |
178,5 |
84,6 |
- |
12 |
22 |
34 |
| 5. |
2 |
Šimon Mikulášek |
Sypatch gym Velké Meziříčí |
2006 |
178,0 |
74,0 |
- |
12 |
28 |
40 |
Kondiční bodyfitness
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
38 |
Jana Kyseláková |
Sportcentrum Cheb |
1979 |
154,5 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
21 |
Andrea Világiová |
PowerHouse |
1973 |
166,0 |
- |
6 |
6 |
Kondiční wellness fitness
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
62 |
Nikola Kappiová |
Fitness VAF Milovice |
1999 |
159,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
32 |
Iveta Adamová |
Dream Gym Mladá Boleslav |
1986 |
159,5 |
- |
6 |
6 |
| 3. |
65 |
Alina Shykura |
Extrifit Club |
2003 |
164,0 |
- |
9 |
9 |
| 4. |
43 |
Kateřina Domasová |
Sportcentrum Cheb |
1978 |
160,0 |
- |
15 |
15 |
| 5. |
11 |
Daniela Julišová |
MAX FITNESS |
1991 |
157,0 |
- |
16 |
16 |
| 6. |
37 |
Martina Staříková |
Extrifit Club |
1981 |
164,0 |
- |
16 |
16 |
| 7. |
51 |
Eva Ouředníková |
SVAZBB TEAM |
1992 |
166,5 |
- |
19 |
19 |
| 8. |
6 |
Žasmina Vinogradova |
Target Team |
2010 |
168,0 |
- |
22 |
22 |
Kondiční bikiny fitness juniorek do 166 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
68 |
Michaela Karlíková |
PROATHLETETEAMDVORO |
2003 |
156,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
40 |
Alžběta Oborná |
Extrifit Club |
2005 |
153,0 |
- |
8 |
8 |
| 3. |
65 |
Alina Shykura |
Extrifit Club |
2003 |
164,0 |
- |
9 |
9 |
| 4. |
16 |
Natálie Krištufová |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
2007 |
163,0 |
- |
11 |
11 |
Kondiční bikiny fitness juniorek nad 166 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
58 |
Julie Kunštová |
Extrifit Club |
2010 |
175,0 |
- |
6 |
6 |
| 2. |
41 |
Tereza Babková |
Extrifit Club |
2008 |
167,5 |
- |
6 |
6 |
| 3. |
57 |
Andrea Nela Pecharová |
Extrifit Club |
2006 |
167,5 |
- |
10 |
10 |
| 4. |
30 |
Anežka Dostálová |
Fit.Queens |
2005 |
168,0 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
44 |
Vanessa Vršecká |
Xfitness Spartan gym Praha |
2005 |
170,5 |
- |
12 |
12 |
| 6. |
66 |
Valérie Plíhalová |
Extrifit Club |
2004 |
169,5 |
- |
19 |
19 |
| 7. |
6 |
Žasmina Vinogradova |
Target Team |
2010 |
168,0 |
- |
20 |
20 |
| 8. |
23 |
Kateřina Jedlanová |
Pulse Czech Republic, s. r. o. |
2004 |
175,0 |
- |
24 |
24 |
Kondiční bikiny fitness do 166 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
52 |
Olha Buzhak |
Target Team |
1994 |
161,0 |
- |
4 |
4 |
| 2. |
56 |
Natálie Novotná |
Xfitness Spartan gym Praha |
2001 |
164,0 |
- |
7 |
7 |
| 3. |
33 |
Jana Vozková |
Sportcentrum Cheb |
1972 |
163,0 |
- |
7 |
7 |
| 4. |
3 |
Kateřina Kunštová |
Extrifit Club |
1983 |
159,0 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
40 |
Alžběta Oborná |
Extrifit Club |
2005 |
153,0 |
- |
15 |
15 |
| 6. |
16 |
Natálie Krištufová |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
2007 |
163,0 |
- |
17 |
17 |
| 7. |
10 |
Sofia Romanovska |
Target Team |
1992 |
161,0 |
- |
20 |
20 |
Kondiční bikiny fitness do 168 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
5 |
Lucie Mačáková |
Target Team |
1995 |
166,5 |
- |
4 |
4 |
| 2. |
41 |
Tereza Babková |
Extrifit Club |
2008 |
167,5 |
- |
5 |
5 |
| 3. |
57 |
Andrea Nela Pecharová |
Extrifit Club |
2006 |
167,5 |
- |
8 |
8 |
| 4. |
30 |
Anežka Dostálová |
Fit.Queens |
2005 |
168,0 |
- |
14 |
14 |
| 5. |
31 |
Veronika Van der Lei |
Extrifit Club |
2000 |
168,0 |
- |
16 |
16 |
| 6. |
26 |
Tereza Hajšmanová |
SVAZBB TEAM |
1996 |
168,0 |
- |
16 |
16 |
| 7. |
64 |
Pavlína Vašíček |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
1982 |
167,0 |
- |
20 |
20 |
Kondiční bikiny fitness nad 168 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
67 |
Nikola Melicharová |
Extrifit Club |
1998 |
171,5 |
- |
4 |
4 |
| 2. |
58 |
Julie Kunštová |
Extrifit Club |
2010 |
175,0 |
- |
7 |
7 |
| 3. |
28 |
Monika Brychtová |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
1986 |
169,0 |
- |
7 |
7 |
| 4. |
25 |
Iva Revúsová |
Fit Fitness Týniště nad Orlicí |
1988 |
171,0 |
- |
10 |
10 |
| 5. |
20 |
Miroslava Střechová |
PowerHouse |
1990 |
171,0 |
- |
12 |
12 |
| 6. |
66 |
Valérie Plíhalová |
Extrifit Club |
2004 |
169,5 |
- |
18 |
18 |
| 7. |
23 |
Kateřina Jedlanová |
Pulse Czech Republic, s. r. o. |
2004 |
175,0 |
- |
21 |
21 |
Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
| 1. |
5 |
Lucie Mačáková |
Target Team |
1995 |
166,5 |
4 |
4 |
| 2. |
67 |
Nikola Melicharová |
Extrifit Club |
1998 |
171,5 |
6 |
6 |
| 3. |
52 |
Olha Buzhak |
Target Team |
1994 |
161,0 |
10 |
10 |
| 4. |
58 |
Julie Kunštová |
Extrifit Club |
2010 |
175,0 |
11 |
11 |
| 5. |
68 |
Michaela Karlíková |
PROATHLETETEAMDVORO |
2003 |
156,0 |
15 |
15 |
Rozhodčí a pořadatelé
Ceny pro vítěze
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zobrazit všechny příspěvky

|