DĚTI, JUNIOŘI, MUŽI, ŽENY
Mistr. Úst. kraje ve fitness: |
|
|
Mistr. Olom. kraje ve fitness: |
|
|
| Mistrovství ČR ve fitness: |
|
propozice •
info
• startovky •
výsledky •
foto |
Mistr. Zlín. kraje v agility: |
|
|
Mistr. Plzeň. kraje v agility: |
|
|
Mistrovství ČR v agility: |
|
|
ŽEBŘÍČKY ODDÍLŮ
| Kategorie: |
|
děti, dorost, junioři • muži, ženy • kompletní za jarní sezónu
|
Přinášíme Vám výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2024 konaného v sobotu 6. dubna v kulturním domě ve Velké Bíteši. Byly vyhlášeny kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, classic physique, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 114 závodníků se zájmem o 131 startů, jejich seznam najdete ve startovních listinách. Na pódiu nakonec diváci viděli 117 závodníků (132 startů).
Všichni účastníci mistrovství Moravy i Čech mohou posléze startovat i na mistrovství České republiky bez ohledu na umístění. Všichni se však následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit.
Nabídli jsme Vám již rozsáhlé fotogalerie z pódia a také oblíbené snímky ze zákulisí.
Bodyfitness
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
50 |
Eliška Smejkalová |
BBK-Fitness Znojmo |
1990 |
168,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
2 |
Damijana Meitnerová |
Big1One Fitness |
1978 |
165,0 |
- |
7 |
7 |
| 3. |
107 |
Iveta Hanzelková |
Fontána fitness |
1978 |
168,0 |
- |
8 |
8 |
| 4. |
46 |
Andrea Vlha |
HDFitness |
1988 |
155,0 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
125 |
Monika Motyčková |
Urban Gym |
1977 |
164,5 |
- |
15 |
15 |
Wellness fitness do 164 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
137 |
Jana Vojtíšková |
Target Team |
1987 |
157,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
97 |
Kateřina Novotná |
Eurogym Fitness |
1999 |
163,0 |
- |
8 |
8 |
| 3. |
133 |
Barbora Demelová |
MišMaš fitness |
1995 |
163,0 |
- |
11 |
11 |
| 4. |
135 |
Lenka Krybusová |
SK PEPA Centrum Opava |
1994 |
161,5 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
123 |
Petra Hrazánková |
Fitness Factory Jihlava |
1980 |
163,0 |
- |
13 |
13 |
| 6. |
90 |
Lucie Dányová |
Fitness-4Life |
2006 |
161,0 |
- |
17 |
17 |
| 7. |
39 |
Nicola Horáková |
DIDI Gym Team Opava |
2003 |
161,0 |
- |
18 |
18 |
Wellness fitness nad 164 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
118 |
Helena Urban Sovová |
TUREK Team |
1994 |
166,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
86 |
Viktorie Valendinová |
Hammer Strength Fitness |
2000 |
175,5 |
- |
6 |
6 |
| 3. |
64 |
Martina Vacková |
Extrifit Club |
1992 |
172,5 |
- |
9 |
9 |
| 4. |
18 |
Bronislava Vavrečková |
FITPARK |
1979 |
166,0 |
- |
12 |
12 |
Wellness fitness - absolutní vítězka
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
| 1. |
137 |
Jana Vojtíšková |
Target Team |
1987 |
157,0 |
3 |
3 |
| 2. |
118 |
Helena Urban Sovová |
TUREK Team |
1994 |
166,0 |
6 |
6 |
Bikiny fitness do 160 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
108 |
Daniela Blažeňaková |
MD Fitness Lanškroun |
2001 |
157,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
74 |
Barbora Palová |
Morava GYM Orlová |
1999 |
158,0 |
- |
6 |
6 |
| 3. |
44 |
Sabina Hašková |
MD Fitness Lanškroun |
2000 |
160,0 |
- |
12 |
12 |
| 4. |
104 |
Aneta Besedová |
PRO Athlete Team Dvoro |
1991 |
159,0 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
19 |
Jana Zouharová |
Gym Blue Sun |
1986 |
152,5 |
- |
13 |
13 |
| 6. |
128 |
Kamila Bednářová |
DIDI Gym Team Opava |
1996 |
156,0 |
- |
18 |
18 |
Bikiny fitness do 165 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
25 |
Jana Košťálová |
Extrifit Club |
2002 |
163,0 |
- |
4 |
4 |
| 2. |
52 |
Vendula Grocholová |
4you fitness |
1993 |
163,0 |
- |
5 |
5 |
| 3. |
10 |
Pavla Bohuslavová |
Extrifit Club |
1983 |
161,5 |
- |
12 |
12 |
| 4. |
24 |
Karolína Liberdová |
FITPARK |
1987 |
161,0 |
- |
15 |
15 |
| 5. |
95 |
Monika Hyrák |
DIDI Gym Team Opava |
1981 |
160,5 |
- |
15 |
15 |
| 6. |
91 |
Gabriela Kubičková |
Fitness Factory Jihlava |
1977 |
163,0 |
- |
15 |
15 |
| 7. |
3 |
Hana Marková |
MD Fitness Lanškroun |
1979 |
161,0 |
- |
17 |
17 |
Bikiny fitness do 170 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
76 |
Nikola Ambros |
Fitness Institut klub |
1989 |
167,5 |
3 |
5 |
5 |
| 2. |
136 |
Barbora Pavelková |
Fitness Institut klub |
1998 |
167,5 |
6 |
5 |
5 |
| 3. |
129 |
Angelika Pochmonová |
BBK-Fitness Znojmo |
1997 |
169,0 |
9 |
9 |
9 |
| 4. |
21 |
Tereza Jarošová |
Extrifit Club |
2001 |
166,0 |
12 |
10 |
10 |
| 5. |
132 |
Martina Němcová |
MD Fitness Lanškroun |
1984 |
168,0 |
17 |
15 |
15 |
| 6. |
63 |
Natálie Veselá |
Eurogym Fitness |
1992 |
166,5 |
18 |
18 |
18 |
| 7. |
72 |
Alena Šimková |
Kubík fitness Ostrava |
1987 |
167,5 |
19 |
- |
19 |
| 8. |
17 |
Markéta Czernínová |
DIDI Gym Team Opava |
1994 |
168,0 |
24 |
- |
24 |
Bikiny fitness nad 170 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
94 |
Simona Jersaková |
Kubík fitness Ostrava |
1997 |
171,5 |
- |
4 |
4 |
| 2. |
99 |
Kateřina Pupsová |
Fine Fitness Pardubice |
|
179,0 |
- |
5 |
5 |
| 3. |
81 |
Eva Niemetzová |
GG Team |
2000 |
174,0 |
- |
12 |
12 |
| 4. |
102 |
Karin Palovčíková |
Fitness Institut klub |
2000 |
177,5 |
- |
12 |
12 |
| 5. |
88 |
Tereza Vodáková |
DIDI Gym Team Opava |
1998 |
174,5 |
- |
14 |
14 |
| 6. |
16 |
Jana Linek |
TOP Fitness XXL |
1987 |
176,0 |
- |
16 |
16 |
Bikiny fitness - absolutní vítězka
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
| 1. |
94 |
Simona Jersaková |
Kubík fitness Ostrava |
1997 |
171,5 |
6 |
6 |
| 2. |
76 |
Nikola Ambros |
Fitness Institut klub |
1989 |
167,5 |
7 |
7 |
| 3. |
108 |
Daniela Blažeňaková |
MD Fitness Lanškroun |
2001 |
157,0 |
8 |
8 |
| 4. |
25 |
Jana Košťálová |
Extrifit Club |
2002 |
163,0 |
9 |
9 |
Physique mužů do 174 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
84 |
Tomáš Hanzelka |
Fitness team Ronnie.cz |
2001 |
174,0 |
- |
5 |
5 |
| 2. |
5 |
Jannis Belis |
ATOMY Sport-club |
1998 |
171,0 |
- |
7 |
7 |
| 3. |
55 |
Tomáš Kozák |
Target Team |
1997 |
172,5 |
- |
10 |
10 |
| 4. |
85 |
Pavel Štika |
MD Fitness Lanškroun |
1998 |
167,0 |
- |
10 |
10 |
| 5. |
73 |
Ondřej Pokorný |
SK Zbýšov |
1991 |
172,5 |
- |
12 |
12 |
| 6. |
34 |
Pavel Král |
SK Zbýšov |
1987 |
172,0 |
- |
18 |
18 |
| 7. |
11 |
Petr Blahůš |
T-Gym - SK kulturistiky a fitness |
1984 |
167,5 |
- |
21 |
21 |
Physique mužů do 178 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
7 |
Lukáš Barvíř |
Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh |
1997 |
177,5 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
56 |
Tomáš Vognar |
SK Zbýšov |
1990 |
178,0 |
- |
6 |
6 |
Physique mužů do 182 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
4 |
Dominik Rezek |
Team INSPIRE Havlíčkův Brod |
1999 |
181,0 |
4 |
4 |
4 |
| 2. |
115 |
Marek Peksa |
Extrifit Club |
1989 |
179,5 |
8 |
6 |
6 |
| 3. |
126 |
Štěpán Vojáček |
Fitness IRONGYM |
2001 |
181,5 |
6 |
7 |
7 |
| 4. |
61 |
Jan Pastrňák |
Kubík fitness Ostrava |
1996 |
179,0 |
11 |
11 |
11 |
| 5. |
42 |
Daniel Hapala |
FIT-K.O. klub kult., fitness a boj. sportů |
1993 |
181,0 |
16 |
15 |
15 |
| 6. |
122 |
Rudolf Menoušek |
Hammer Strength Fitness |
1998 |
181,0 |
17 |
18 |
18 |
| 7. |
57 |
Dominik Hapko |
Kubík fitness Ostrava |
2003 |
179,5 |
22 |
- |
22 |
| 8. |
121 |
Petr Skalnický |
4you fitness |
1990 |
178,5 |
23 |
- |
23 |
Physique mužů nad 182 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
| 1. |
124 |
Bronislav David |
Fit Life 24 |
1995 |
187,0 |
- |
3 |
3 |
| 2. |
12 |
Vlastimil Tureček |
TORO GYM TEAM |
1999 |
186,0 |
- |
6 |
6 |
| 3. |
116 |
Roman Rezek |
Team INSPIRE Havlíčkův Bro |
1995 |
189,5 |
- |
9 |
9 |
Physique mužů - absolutní vítěz
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
| 1. |
124 |
Bronislav David |
Fit Life 24 |
1995 |
187,0 |
3 |
3 |
| 2. |
84 |
Tomáš Hanzelka |
Fitness team Ronnie.cz |
2001 |
174,0 |
7 |
7 |
| 3. |
4 |
Dominik Rezek |
Team INSPIRE Havlíčkův Brod |
1999 |
181,0 |
8 |
8 |
| 4. |
7 |
Lukáš Barvíř |
Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh |
1997 |
177,5 |
12 |
12 |
Classic physique do 178 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
53 |
Petr Buráň |
Gym Blue Sun |
1993 |
176,0 |
81,6 |
|
3 |
6 |
9 |
| 2. |
93 |
Jan Minář |
MD Fitness Lanškroun |
1992 |
176,5 |
83,2 |
|
7 |
12 |
19 |
| 3. |
89 |
Šimon Kvapil |
Eurogym Fitness |
1991 |
173,0 |
75,7 |
|
10 |
18 |
28 |
| 4. |
31 |
Pavel Antl |
Extrifit Club |
1974 |
171,5 |
77,4 |
|
9 |
26 |
35 |
| 5. |
62 |
Roman Fürst |
FNGYM Kyjov |
1994 |
178,0 |
71,8 |
|
13 |
28 |
41 |
Classic physique nad 178 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
67 |
Tomáš Roškot |
Team SKFČR |
1993 |
188,5 |
98,7 |
3 |
3 |
6 |
9 |
| 2. |
38 |
Patrik Kalivoda |
DIDI Gym Team Opava |
2000 |
187,5 |
99,2 |
8 |
10 |
16 |
26 |
| 3. |
20 |
Tomáš Vejmělek |
Big1One Fitness |
1995 |
178,5 |
79,1 |
8 |
11 |
16 |
27 |
| 4. |
98 |
Ondřej Nevěčný |
PRO Life Fitness Telč |
1999 |
180,0 |
85,4 |
12 |
10 |
26 |
36 |
| 5. |
58 |
Tim Williams |
SK PEPA Centrum Opava |
2000 |
180,0 |
84,1 |
14 |
11 |
28 |
39 |
| 6. |
45 |
František Janů |
BOPO Factory Gym Beasts |
1998 |
185,5 |
92,6 |
21 |
18 |
36 |
54 |
| 7. |
22 |
Jan Čamek |
PRO Life Fitness Telč |
1991 |
188,0 |
93,7 |
21 |
- |
- |
21 |
| 8. |
65 |
Libor Němeček |
Warriors Veselí nad Moravou |
1971 |
186,0 |
92,0 |
22 |
- |
- |
22 |
| 9. |
120 |
Tomáš Tvrdoň |
ATOMY Sport-club |
2000 |
184,5 |
81,9 |
26 |
- |
- |
26 |
| 10. |
100 |
David Horňáček |
T-Gym - SK kulturistiky a fitness |
1994 |
179,0 |
78,5 |
30 |
- |
- |
30 |
Classic physique - absolutní vítěz
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
celk. |
| 1. |
67 |
Tomáš Roškot |
Team SKFČR |
1993 |
188,5 |
98,7 |
3 |
3 |
| 2. |
53 |
Petr Buráň |
Gym Blue Sun |
1993 |
176,0 |
81,6 |
6 |
6 |
Klasická kulturistika do 180 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
53 |
Petr Buráň |
Gym Blue Sun |
1993 |
176,0 |
81,6 |
3 |
5 |
8 |
13 |
| 2. |
20 |
Tomáš Vejmělek |
Big1One Fitness |
1995 |
178,5 |
79,1 |
6 |
7 |
12 |
19 |
| 3. |
100 |
David Horňáček |
T-Gym - SK kulturistiky a fitness |
1994 |
179,0 |
78,5 |
12 |
9 |
18 |
27 |
| 4. |
93 |
Jan Minář |
MD Fitness Lanškroun |
1992 |
176,5 |
83,2 |
11 |
14 |
22 |
36 |
| 5. |
119 |
Martin Havelka |
BBK-Fitness Znojmo |
2000 |
177,5 |
83,2 |
13 |
14 |
28 |
42 |
| 6. |
89 |
Šimon Kvapil |
Eurogym Fitness |
1991 |
173,0 |
75,7 |
19 |
17 |
36 |
53 |
| 7. |
59 |
Michal Němec |
Fitness IRONGYM |
1993 |
178,0 |
74,6 |
22 |
- |
- |
22 |
| 8. |
62 |
Roman Fürst |
FNGYM Kyjov |
1994 |
178,0 |
71,8 |
24 |
- |
- |
24 |
| 9. |
103 |
Petr Mohyla |
SK Radoch Ostrava |
1972 |
173,5 |
70,4 |
27 |
- |
- |
27 |
Klasická kulturistika nad 180 cm
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
22 |
Jan Čamek |
PRO Life Fitness Telč |
1991 |
188,0 |
93,7 |
- |
5 |
8 |
13 |
| 2. |
65 |
Libor Němeček |
Warriors Veselí nad Moravou |
1971 |
186,0 |
92,0 |
- |
6 |
14 |
20 |
| 3. |
9 |
Roman Kuča |
Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
1987 |
194,0 |
101,2 |
- |
11 |
16 |
27 |
| 4. |
101 |
Martin Adamczyk |
Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
1999 |
185,0 |
85,2 |
- |
12 |
26 |
38 |
| 5. |
106 |
Patrik Iláš |
Blackfield Elite |
1975 |
186,0 |
93,7 |
- |
12 |
28 |
40 |
Klasická kulturistika - absolutní vítěz
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
váha |
1. k. |
celk. |
| 1. |
53 |
Petr Buráň |
Gym Blue Sun |
1993 |
176,0 |
81,6 |
3 |
3 |
| 2. |
22 |
Jan Čamek |
PRO Life Fitness Telč |
1991 |
188,0 |
93,7 |
6 |
6 |
Kulturistika mužů do 75 kg
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
27 |
David Martynek |
TJ Třineckých železáren |
1999 |
70,7 |
3 |
3 |
6 |
9 |
| 2. |
26 |
David Hatrik |
SK Luna Fitness Havířov |
1978 |
71,4 |
9 |
9 |
14 |
23 |
| 3. |
127 |
Michal Matúš |
TJ Třineckých železáren |
1998 |
74,0 |
9 |
10 |
18 |
28 |
| 4. |
83 |
Roman Orság |
SK PEPA Centrum Opava |
2001 |
73,8 |
8 |
9 |
20 |
29 |
| 5. |
82 |
Petr Havlík |
TJ Slovan Moravská Třebová |
1968 |
69,7 |
15 |
15 |
30 |
45 |
| 6. |
66 |
Michal Sicha |
SK Zbýšov |
1980 |
74,0 |
18 |
18 |
36 |
54 |
| 7. |
59 |
Michal Němec |
Fitness IRONGYM |
1993 |
74,6 |
21 |
- |
- |
21 |
| 8. |
114 |
Miroslav Horváth |
Kubík fitness Ostrava |
1996 |
74,9 |
24 |
- |
- |
24 |
Kulturistika mužů do 80 kg
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
77 |
Tomáš Harabiš |
Replay fitness Frenštát p. R. |
1995 |
78,0 |
6 |
5 |
10 |
15 |
| 2. |
43 |
Josef Fuchs |
4you fitness |
1995 |
76,6 |
6 |
7 |
12 |
19 |
| 3. |
111 |
Erik Bohuslav |
Extrifit Club |
1992 |
78,7 |
7 |
7 |
14 |
21 |
| 4. |
87 |
Daniel Lochman |
MD Fitness Lanškroun |
2000 |
79,3 |
13 |
13 |
26 |
39 |
| 5. |
69 |
René Puczok |
R-Fitness Návsí |
1995 |
79,3 |
14 |
15 |
28 |
43 |
| 6. |
105 |
Jan Matějíček |
Fitness Factory Jihlava |
1989 |
75,7 |
18 |
17 |
36 |
53 |
| 7. |
113 |
Jiří Žulko |
Fitnesscentrum Šembi Bohumí |
1989 |
79,7 |
20 |
- |
- |
20 |
| 8. |
89 |
Šimon Kvapil |
Eurogym Fitness |
1991 |
75,7 |
27 |
- |
- |
27 |
| 9. |
41 |
Marek Ošťádal |
Eurogym Fitness |
1995 |
77,3 |
27 |
- |
- |
27 |
| 10. |
31 |
Pavel Antl |
Extrifit Club |
1974 |
77,4 |
27 |
- |
- |
27 |
| 11. |
15 |
Tomáš Konečný |
Big1One Fitness |
1995 |
78,9 |
33 |
- |
- |
33 |
Kulturistika mužů do 90 kg
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
112 |
Jakub Hrad |
Fitness Factory Jihlava |
1995 |
80,9 |
3 |
4 |
6 |
10 |
| 2. |
28 |
Jakub Sikora |
TJ Třineckých železáren |
1994 |
81,2 |
6 |
7 |
12 |
19 |
| 3. |
8 |
Jaroslav Drobek |
Městský sportovní klub Orlová |
1977 |
81,3 |
9 |
8 |
18 |
26 |
| 4. |
92 |
Thomas Mauracher |
Fine Fitness Pardubice |
2000 |
88,6 |
12 |
12 |
24 |
36 |
| 5. |
54 |
Miroslav Hanzelka |
Fontána fitness |
1971 |
88,2 |
15 |
16 |
30 |
46 |
| 6. |
78 |
Roman Kawulok |
TJ Třineckých železáren |
1973 |
86,1 |
19 |
17 |
36 |
53 |
| 7. |
98 |
Ondřej Nevěčný |
PRO Life Fitness Telč |
1999 |
85,4 |
20 |
- |
- |
20 |
| 8. |
101 |
Martin Adamczyk |
Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
1999 |
85,2 |
22 |
- |
- |
22 |
| 9. |
96 |
Jiří Adámek |
TJ Nový Jičín |
1960 |
83,7 |
27 |
- |
- |
27 |
Kulturistika mužů nad 90 kg
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
| 1. |
67 |
Tomáš Roškot |
Team SKFČR |
1993 |
98,7 |
7 |
7 |
14 |
21 |
| 2. |
110 |
Filip Orel |
PROM-IN team |
1991 |
111,1 |
7 |
8 |
14 |
22 |
| 3. |
13 |
Jakub Caha |
PRO Life Fitness Telč |
1988 |
97,6 |
7 |
8 |
16 |
24 |
| 4. |
29 |
Šimon Grebík |
Gym Blue Sun |
1998 |
94,7 |
8 |
8 |
16 |
24 |
| 5. |
9 |
Roman Kuča |
Fitnesscentrum Šembi Bohumín |
1987 |
101,2 |
18 |
16 |
32 |
48 |
| 6. |
60 |
Jiří Kocurek |
Kubík Fitness Ostrava |
1978 |
92,9 |
18 |
17 |
34 |
51 |
| 7. |
68 |
Marek Mrňka |
SK PEPA Centrum Opava |
1976 |
98,6 |
19 |
- |
- |
19 |
| 8. |
6 |
Petr Tejkl |
MD Fitness Lanškroun |
1997 |
99,3 |
23 |
- |
- |
23 |
| 9. |
75 |
Ladislav Škoda |
TJ Tesla Brno |
1980 |
103,1 |
31 |
- |
- |
31 |
| 10. |
109 |
Jiří Chládek |
MD Fitness Lanškroun |
1966 |
97,1 |
31 |
- |
- |
31 |
| 11. |
51 |
Tomáš Tvarůžka |
4you fitness |
1977 |
91,3 |
32 |
- |
- |
32 |
| 12. |
71 |
Petr Helísek |
Morava GYM Orlová |
1998 |
106,1 |
34 |
- |
- |
34 |
Kulturistika mužů - absolutní vítěz
| p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
váha |
1. k. |
celk. |
| 1. |
112 |
Jakub Hrad |
Fitness Factory Jihlava |
1995 |
80,9 |
3 |
3 |
| 2. |
67 |
Tomáš Roškot |
Team SKFČR |
1993 |
98,7 |
6 |
6 |
| 3. |
27 |
David Martynek |
TJ Třineckých železáren |
1999 |
70,7 |
9 |
9 |
| 4. |
77 |
Tomáš Harabiš |
Replay fitness Frenštát p. R. |
1995 |
78,0 |
12 |
12 |
Rozhodčí
Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zobrazit všechny příspěvky

|