V neděli 20. prosince se v kulturním domě v Kladně koná amatérská pohárová soutěž v kulturistice mužů, juniorů a masters, klasické kulturistice, classic physique, physique mužů, juniorů a masters, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen, juniorek a masters - Fitness Mania Classic 4. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin 115 přihlášených závodníků, kterých je z ČR celkem 62, spolu s nimi by mělo nastoupit i 53 závodníků ze Slovenska, Belgie, Bulharska, Maďarska, Estonska, Nizozemska, Německa, Tahiti, Rumunska, Španělska, Francie, Filipín, Kypru, Dánska, Švýcarska, Velké Británie. Ve hře je 24 Elite profesionálních karet Santonjovy mezinárodní federace IFBB - pro 3 absolutní v kategorii kulturistika mužů, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness žen, pro 2 nejlepší v kulturistice masters, klasické kulturistice, classic physique, physique masters a bikiny fitness masters, také pro 2 absolutní z wellness fitness.
Společně s amatérskou soutěží proběhne na kladenském pódiu také vrcholné klání divize Elite Pro, a to Mistrovství světa profesionálů masters, v rámci něhož se představí kategorie kulturistika masters, bodyfitness masters a bikiny fitness masters. Mimo MS nastoupí k soupeření také profesionální závodnice v bikiny fitness žen.
Těšte se na našich stránkách na výsledky amatérů i profesionálů na akci Fitness Mania Classic, stejně tak na jejich fotogalerie.
Vzhledem k aktuálním opatřením vlády kvůli pandemii koronaviru se sportovní událost koná bez přítomnosti diváků a všichni přítomní se musejí prokázat negativním testem na COVID-19.
Fotograf Ronnie.cz bude samozřejmě na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz )
Startovní listiny
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)
• 2. Mickael de Soussa (Francie)
• 3. Peter Socha (Slovensko)
• 4. Manuel Luque (Španělsko)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Aleš Trpišovský (Target Team)
• 2. Tadeáš Mihál (Slovensko)
• 3. Stanislav Slimák (Slovensko)
• 4. Roland Brosman (Slovensko)
• 5. Katsuaki Suzuki (Filipíny)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Martin Dráb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jan Fobl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 5. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 7. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Christian Leibhan (Německo)
Kulturistika mužů masters
• 1. Martin Dráb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Miroslav Kubec (Target Team)
• 3. Eddy N´Guema (Francie)
• 4. Stanislav Slimák (Slovensko)
• 5. Roland Brosman (Slovensko)
• 6. Katsuaki Suzuki (Filipíny)
Kulturistika juniorů
• 1. Alexandr Baraldi (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 3. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)
Klasická kulturistika
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Radim Zábranský (Target Team)
• 3. Charis Vasiliou (Kypr)
Classic physique
• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Antonio De La Quintana (Belgie)
• 4. Miroslav Škádra (Slovensko)
• 5. Charis Vasiliou (Kypr)
• 6. Mohammed Ali Fabricius Ali (Dánsko)
Physique mužů do 174 cm
• 1. Lukáš Červený (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Petr König (AK-FITGYM)
• 3. Martin Král (SF7 Team)
• 4. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 5. Petr Růžička (Target Team)
• 6. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
Physique mužů do 178 cm
• 1. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 2. Kilian Colin (Francie)
• 3. Antony Fernandes (Francie)
• 4. Jaroslav Girgoško (Slovensko)
• 5. Slavomír Bilek (Slovensko)
• 6. Alexander Ronchetti (Švýcarsko)
• 7. Liam Gol (Velká Británie)
Physique mužů nad 178 cm
• 1. Jakub Bezrouk (Target Team)
• 2. Vojtěch Krula (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Pavel Nožička (Target Team)
• 4. Mathieu Carpaye (Francie)
• 5. Pierre Martin Murcia (Francie)
• 6. Filip Olšavský (Slovensko)
Physique juniorů
• 1. Martin Král (SF7 Team)
• 2. Vojtěch Krula (Pro Life Fitness Telč)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
Physique masters
• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Francois Vautravers (Tahiti)
Bodyfitness do 166 cm
• 1. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 2. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Pavla Machníková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 5. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
• 7. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Florence Gerard (Belgie)
• 9. Biro Raluca Elena (Rumunsko)
• 10. Rocio Araujo (Španělsko)
• 11. Alina Wilhelm (Německo)
Bodyfitness nad 166 cm
• 1. Veronika Rynešová (Target Team)
• 2. Nikoleta Čulagová (Slovensko)
• 3. Rosario Guillen (Španělsko)
Bikiny fitness do 163 cm
• 1. Kateřina Barešová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 3. Kamila Brzobohatá (Target Team)
• 4. Laure Verbeke (Belgie)
• 5. Stefani Strugarova (Bulharsko)
Bikiny fitness do 169 cm
• 1. Denisa Grassingerová (Target Team)
• 2. Monika Špačková (Target Team)
• 3. Andrea Štaudingerová (Slovensko)
• 4. Julietta Sebök (Maďarsko)
• 5. Kady Pärnaku (Estonsko)
• 6. Simona Enica (Nizozemsko)
Bikiny fitness nad 169 cm
• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 4. Jana Jeřábková (Target Team)
• 5. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 7. Natália Lukačka (Slovensko)
• 8. Aneta Tichá (Slovensko)
• 9. Natália Kapustová (Slovensko)
• 10. Olga Peeters (Belgie)
• 11. Mascha Stutz (Německo)
• 12. Milena Alexova (Nizozemsko)
Bikiny fitness juniorek
• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 3. Simona Randová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Adéla Šťovíčková (Target Team)
• 5. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 6. Aneta Tichá (Slovensko)
• 7. Natália Kapustová (Slovensko)
Bikiny fitness masters
• 1. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 2. Vendula Mačalíková (Big1One Fitness)
• 3. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Silvia Bošničová (Slovensko)
• 5. Olga Peeters (Belgie)
• 6. Mariann Miterli (Maďarsko)
• 7. Teina Tuheiava (Tahiti)
Wellnes fitness do 166 cm
• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Laura Bialyová (Slovensko)
Wellnes fitness nad 166 cm
• 1. Stephanie Wagenpfeil (Německo)