Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Fitness Mania Classic 4
- pozvánka na tuto neděli!

5.370 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfo vstupenkystartovky prezentace (s profi)
výsledkyfotozákulisí I.zákulisí II.abs. očima M. Müllera
video I. - muži (kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.)
video II. - ženy (bikiny, bodyfitness, physique, wellness, fit model)
Elite Pro: výsledkyfotozákulisí zákulisí II. (s amat.) • video
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propozice
Dream Cup Ml. Boleslav: propozice
Target Cup Praha:
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
Beautiful and Strong Ústí n.L.:
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto /// výsledky profifoto profi

V neděli 20. prosince se na Kladně koná mezinárodní soutěž Fitness Mania Classic 4, k níž je připojeno i klání divize Elite Pro, a to Mistrovství světa profesionálů masters. Amatérští závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, juniorů a masters, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů, juniorů a masters, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen, juniorek a masters - kompletní propozice zobrazíte zde. Pro absolutní vítěze nebo vítěze kategorií je připraveno celkem 24 Elite profesionálních karet. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě (přesnou polohu konání zobrazíte na mapě kliknutím zde). V současné chvíli je na klání přihlášeno 40 českých závodníků, přesné startovní listiny očekávejte v pátek!

Soutěž začíná v 10:00.

V rámci Mistrovství světa profesionálů masters se v divizi Elite Pro představí kategorie kulturistika masters, bodyfitness masters a bikiny fitness masters. Podle propozic dále na pódium mimo MS k soupeření nastoupí také profesionální závodnice v bikiny fitness žen.

COVID-19: Vzhledem k aktuálním opatřením vlády kvůli pandemii koronaviru se sportovní událost koná bez přítomnosti diváků! Pořadateli byla ve spolupráci se SKFČR ze strany vládních orgánů udělena výjimka, její součástí je i umožnění ubytování v oficiálním hotelu - Hotel Kladno.


Fotograf Ronnie.cz bude samozřejmě na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!V tomto okamžiku se, dle nařízení vlády a pravidel, jejichž realizace je pro udělení výjimky povinná, musí každý český účastník akce (sportovec, trenér, pořadatel, fotograf atd.) prokázat negativním PCR testem nebo antigenním testem na COVID-19 ne starším 48 hodin od odběru biologického vzorku, a to v písemné podobě (tzn. odběr může být uskutečněn ve čtvrtek nebo v pátek). Potvrzení ve formě SMS tedy akceptováno nebude. Zahraniční účastníci se musí prokázat pouze negativním PCR testem, který nesmí být starší 72 hodin od odběru biologického vzorku.

Tato povinnost se nevztahuje na osoby, které prokazatelně prodělaly onemocnění COVID-19, nemají klinické známky onemocnění COVID-19, absolvovaly podle platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví izolaci ve stanoveném rozsahu z důvodu pozitivního výsledku RT-PCR testu a od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu neuplynulo více než 90 dní. Dále musí organizátor zajistit vstupní filtr do areálu akce (měření teploty a sběr selfreporting formuláře) u všech osob, které vstupují do areálu. Osobě, která nevyplní selfreporting formulář, nebo je jí naměřena teplota vyšší než 37,5 °C, bude umožněn vstup pouze se souhlasem lékaře pověřeného organizátorem.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 54 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie