Reklama:

IFBB Nordic Cup a Jan Tana Classic 2019: kompletní výsledky s body!

5.799 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


IFBB NORDIC CUP a JAN TANA CLASSIC 2019 - 5. - 6. 10. 2019, Finsko
Češi před Nordic Cup:
Petr Šulc • Karel SlavíkVěnek OtevřelMichal Selmeczi • Denis Štěrba (video) • Alexandr Polyakov
Natálie DanielováJana BrašničkováJana ŠtěpánkováKristýna FlídrováKristýna Seidlová

Info z Nordic Cup:
den 1 - 1 medaile! den 2 - 1 medaile!kompletní výsledky s body

Z Nordic Cup očima závodníků:


Dny 5. a 6. října ve finském Lahti patřily mezinárodním amatérským soutěžím v kulturistice a fitness IFBB Nordic Cup a Jan Tana Classic. Zatímco na prvním klání dostali prostor muži, na druhém se závodilo v ženských kategoriích. Shodně přitom platilo, že absolutní vítězové získají IFBB Elite profesionální kartu, a ti, kteří uspěli už v sobotu, ji dokonce měli možnost ihned zužitkovat na připojené soutěži profíků IFBB Nocco Nordic Pro.

IFBB Nordic Cup a Jan Tana Classic 2019: výsledky a fotografie (den 2.)
IFBB Nordic Cup a Jan Tana Classic 2019: výsledky a fotografie (den 1.)

Dění na IFBB Nordic Cupu a Jan Tana Classic jsme pro Vás v průběhu víkendu sledovali, když jsme Vám nabídli finálové výsledky z prvního i druhého soutěžního dne obou akcí, vždy navíc doplněné o několik fotografií. Nyní je na řadě, abychom se za celou událostí ohlédli ještě prostřednictvím kompletních výsledků, včetně bodového hodnoceni. Připomeňme už pouze, že obě klání se odehrála i za účasti závodníků z České republiky. Z našich si nakonec nejlépe vedli Alexandr Polyakov a Denis Štěrba, kteří ve svých kategoriích dosáhli na medaili!

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 14 Lina Bejarano Real Španělsko 1987 158,5 5 4 4
2. 9 Marjo Voutilainen Finsko 1989 159,0 5 6 6
3. 11 Remet Svedin Norsko 1991 151,1 8 9 9
4. 8 Marjo Mattila Finsko 1982 154,9 12 13 13
5. 5 Charlotte Mentzoni Norsko 1990 155,6 22 15 15
6. 1 Karoline Kjaernes Norsko 1992 155,3 15 15 15
7. 3 Barbora Vosátková Slovensko 1999 157,5 22
8. 7 Viktorija Filippova Estonsko 2000 155,0 26
9. 2 Zuzana Kardošová Slovensko 2000 155,0 27
10. 13 Nelli Pietila Finsko 1997 157,4 29
11. 15 Jana Brašničková Česká republika 1991 156,6 33
12. 10 Janica Joutulainen Finsko 1990 158,3 36
13. 6 Helmi Uotila Finsko 1995 157,4 38
14. 12 Brigitta German Irsko 1990 159,0 38
15. 4 Hanna-Kaisa Ojala Finsko 1990 157,1 44

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Anna Fedorova Estonsko 1991 163,9 5 5 5
2. 20 Emmi Nenonen Finsko 1992 161,0 5 5 5
3. 24 Ekaterina Rykova Rusko 1988 162,5 8 8 8
4. 19 Annika Klemetti Finsko 1991 161,2 12 12 12
5. 31 Anna Pernille Lindseth Norsko 1995 162,2 16 15 15
6. 21 Renata Vanhatalo Finsko 1991 160,8 20 18 18
7. 22 Regina Tselik Estonsko 1997 162,7 22
8. 23 Maria-Teresa Rivas Španělsko 1990 161,5 23
9. 32 Petra Vesala Finsko 1989 161,4 26
10. 25 Milla Korpela Finsko 1994 160,8 30
11. 26 Sunniva Anglen Norsko 1997 163,4 34
12. 28 Karina Jensen Norsko 1981 161,6 38
13. 30 Nadezda Tishchenko Finsko 1982 162,5 38
14. 27 Kerttu Meltsas Estonsko 1983 163,7 39
15. 18 Krista Serenius Finsko 1993 163,6 45

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 6 4 4
2. 45 Anna Shorokina Španělsko 1994 164,7 4 5 5
3. 51 Lina Kudrickė Litva 1989 167,8 10 9 9
4. 41 Julia Tzisova Estonsko 1996 166,5 11 11 11
5. 36 Kady Parnaku Estonsko 1987 167,1 15 15 15
6. 47 Netta Koskinen Finsko 1992 164,6 21 18 18
7. 42 Cathrine Hausvik Norsko 1986 167,3 22
8. 37 Jana Štěpánková Česká republika 1994 166,0 24
9. 46 Grete Bakken Norsko 1990 166,6 26
10. 49 Maris Raudsepp Estonsko 1988 164,3 30
11. 38 Riina Kiikkala Finsko 1993 166,2 31
35 Iina Marjut kajander Finsko 1985 165,7
39 Kerli Djomina Estonsko 1989 168,5
40 Silje Horslund Norsko 1992 168,0
43 Noora Kesti Finsko 1990 166,6
48 Minni-Maria Kauppinen Finsko 1990 165,1
50 Erika Selander Finsko 1994 165,3

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 171,0 6 5 5
2. 53 Lorena Martinez Španělsko 1991 169,7 8 6 6
3. 61 Petra Vanhapiha Finsko 1990 171,4 5 9 9
4. 63 Paula Barbosa Portugalsko 1990 169,8 12 11 11
5. 57 Kristýna Flídrová Česká republika 1997 171,9 15 15 15
6. 58 Sonja Kallio Finsko 1989 170,4 20 16 16
7. 55 Emma Keränen Finsko 1997 170,0 21
8. 54 Deisy Liivja Estonsko 1998 171,8 24
9. 64 Helene Andersen Norsko 1993 171,2 27
10. 62 Tiril Sundkjaer Norsko 1992 170,6 30
11. 56 Netta Suikkanen Finsko 1987 171,4 32

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Galina Maslovskaia Rusko 1986 179,0 3 3 3
2. 71 Sanna Mattila Finsko 1990 175,4 6 6 6
3. 68 Beata Rantaeskola Finsko 1994 173,6 10 9 9
4. 70 Diana Teor Estonsko 1983 172,1 11 12 12
5. 73 Theresa Herbro Norsko 1977 174,8 18 16 16
6. 72 Alina Motsernak Estonsko 1996 178,2 16 16 16
7. 67 Saara Saunamäki Finsko 1990 173,2 19

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Galina Maslovskaia Rusko 1986 179,0 3 3
2. 44 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 6 6
3. 59 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 171,0 11 11
4. 29 Anna Fedorova Estonsko 1991 163,9 12 12
5. 14 Lina Bejarano Real Španělsko 1987 158,5 13 13

Classic physique mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Anton Eurenius Švédsko 1994 80,5/174,4 6 5 11
2. 115 Marián Grolmus Slovensko 1979 85,2/175,7 16 4 20
3. 116 Egert Oiov Estonsko 1988 81,6/175,8 12 11 23
4. 119 Alexander Espaillat Finsko 1992 80,2/172,4 26 11 37
5. 114 Joona Meriläinen Finsko 1996 79,0/176,4 28 14 42
6. 118 Jani Peltoniemi Finsko 1992 61,7/171,3 36 18 54

Classic physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 123 Marko Pitkanen Finsko 1992 89,9/182,2 6 5 11
2. 122 Anders Johan Trust Dánsko 1987 93,4/181,2 12 5 17
3. 125 Dovydas Stonkus Litva 1994 101,3/191,6 16 9 25
4. 124 Diego Andres Guette Španělsko 1979 92,0/187,4 22 12 34

Classic physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Anton Eurenius Švédsko 1994 80,5/174,4 3 3
2. 123 Marko Pitkanen Finsko 1992 89,9/182,2 6 6

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Bilal Fakir Belgie 1994 171,6 4 4 4
2. 82 Chang-Hun Chung Německo 1990 172,2 5 5 5
3. 83 Farbad Chahar Lang Švédsko 1994 164,7 10 10 10
4. 81 Ilkka Hulkko Finsko 1993 170,6 13 11 11
5. 80 Joonas Leppanen Finsko 1990 171,3 15 15 15
6. 84 Said Hossieni Finsko 1990 166,4 18 17 17
7. 86 David Tornay Španělsko 1991 168,7 19

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 99 Anthony Pettersson Švédsko 1992 173,9 5 5 5
2. 93 Alexandr Polyakov Česká republika 1991 176,9 6 6 6
3. 94 Rene Richter Německo 1995 178,8 8 8 8
4. 98 Markus Reiter Německo 1990 176,9 12 11 11
5. 91 Theo Mbay Finsko 1994 174,5 15 15 15
6. 92 Daniel Ek Norsko 1991 173,1 19 18 18
7. 97 Stefan Habbal Finsko 1988 174,6 21
8. 95 Rasmus Klaos Estonsko 2001 174,5 22
9. 96 Aimo Taskinen Finsko 1988 175,6 27

Physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 107 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 180,6 5 5 5
2. 112 Sidy Pouye Španělsko 1985 182,5 5 5 5
3. 104 Abraham Massaquei Finsko 1991 183,8 10 10 10
4. 103 Dan Helgestad Norsko 1996 184,9 12 12 12
5. 109 Janne Uusitalo Finsko 1996 180,4 16 15 15
6. 110 Michael Mai Xuan Irsko 1993 180,2 16 18 18
7. 105 Pavel Sazonov Rusko 1991 192,5 22
8. 108 Karl Andreas Hamberg Finsko 1982 187,4 22
9. 102 Gaute Haugen Norsko 1996 187,3 28
10. 106 Hero Shekari Finsko 1989 180,1 29
11. 111 Jussi Koivisto Finsko 1979 181,0 33

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 85 Bilal Fakir Belgie 1994 171,6 4 4
2. 107 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 180,6 6 6
3. 99 Anthony Pettersson Švédsko 1992 173,9 9 9

Fit model žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Viivi Ranta-Krenkku Finsko 1999 3 5 8
2. 76 Angelika Roos Finsko 1984 6 4 10

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 137 Anna Vitkalova Rusko 1992 159,8 3 5 5
2. 138 Senni Nieminen Finsko 1996 152,7 6 6 6
3. 129 Rocio Araujo Španělsko 1995 160,5 10 9 9
4. 134 Elina Niemela Finsko 1990 160,2 11 12 12
5. 139 Essi Törrönen Finsko 1993 157,5 20 15 15
6. 131 Anu Koski Finsko 1989 160,8 16 17 17
7. 140 Krista Anttonen Finsko 1996 158,1 20
8. 141 Hanne Holst Norsko 1989 159,6 25
9. 142 Suvi Tihinen Finsko 1989 159,0 27
10. 130 Jessica Taanio Finsko 1996 156,7 31
11. 128 Tanja Tuohino Finsko 1989 155,5 32
12. 132 Niina Sirrola Finsko 1985 154,3 35
13. 135 Rosa Punki Finsko 1993 154,4 37
14. 133 Natálie Danielová Česká republika 1995 160,6 41
15. 136 Katariina Hentinen Finsko 1989 161,8 45

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 156 Olga Upelniece Velká Británie 1980 168,0 3 3 3
2. 150 Kirsi Pelamo Finsko 1980 165,5 6 6 6
3. 151 Katarina Tunturi Finsko 1978 165,3 10 10 10
4. 154 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,8 16 12 12
5. 146 Eveliina Koski Finsko 1988 167,8 12 14 14
6. 155 Krista Luoto Finsko 1986 164,9 18 18 18
7. 149 Karoliina Koski Finsko 1988 167,1 21
8. 153 Hanna Saario Finsko 1981 165,9 26
9. 145 Tessa Olsbo Finsko 1991 166,6 27
10. 152 Sanna Sjöblom Finsko 1990 165,0 30
11. 147 Ilona Haapaniemi Finsko 1993 165,6 31
12. 148 Mira Nieminen Finsko 1992 167,6 36

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 167 Linda Sonntag Finsko 1973 173,7 4 3 3
2. 169 Susanna Lehikoinen Finsko 1994 185,2 5 7 7
3. 163 Camilla Eilertsen Norsko 1982 171,0 9 9 9
4. 170 Jaana Karevuo Finsko 1990 169,0 14 11 11
5. 164 Sanna Kiiski Finsko 1986 173,0 20 14 14
6. 165 Helena Huikkala Finsko 1988 169,0 14 15 15
7. 172 Aino Hämäläinen Finsko 1995 175,5 23
8. 166 Anneli Volkov Estonsko 1978 169,9 23
9. 162 Iina Huttu Finsko 1989 171,0 23
10. 171 Elina Ylönen Finsko 1994 176,6 31
11. 161 Anna Hannikainen Finsko 1990 169,3 33
12. 168 Harriet Lonnqvist Finsko 1988 170,0 34
13. 160 Anastasia Tsebanjuk Estonsko 1979 171,5 39

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 137 Anna Vitkalova Rusko 1992 159,8 4 4
2. 156 Olga Upelniece Velká Británie 1980 168,0 5 5
3. 167 Linda Sonntag Finsko 1973 173,7 9 9

Wellness fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 175 Lisa Meiswinkel Německo 1995 154,3 5 5 5
2. 178 Anne-Cathrine Westby Norsko 1990 158,5 5 5 5
3. 179 Lovisa Stenman Švédsko 1995 153,9 9 9 9
4. 177 Caroline Aspenskog Švédsko 1990 156,2 12 12 12
5. 180 Kristýna Seidlová Česká republika 1998 162,5 15 14 14
6. 181 Johanna Keikko Finsko 1993 158,0 18 18 18
7. 176 Marina Tsarik Estonsko 1976 162,5 21
8. 174 Henna Pöyhönen Finsko 1996 157,8 24
9. 182 Sari Uski Finsko 1986 160,7 27

Wellness fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 187 Viktoriia Shcherbakova Ukrajina 1986 165,4 8 6 6
2. 191 Maria Gongora Španělsko 1986 165,6 7 7 7
3. 189 Galija Sattarova Estonsko 1983 171,4 10 10 10
4. 186 Julia Bährend Finsko 1996 175,9 10 11 11
5. 190 Emma Jarvela Finsko 1996 165,8 11 12 12
6. 188 Jurate Budaite Finsko 1991 164,4 18 18 18
7. 185 Katariina Hirsimäki Finsko 1995 171,0 21
8. 184 Kristi Loukusa Finsko 1990 168,5 23

Wellness fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 175 Lisa Meiswinkel Německo 1995 154,3 3 3
2. 187 Viktoriia Shcherbakova Ukrajina 1986 165,4 6 6

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 193 Jorge Fernandez Španělsko 1983 84,2 6 3 9
2. 195 Maximiliano Rodriguez Jimenez Španělsko 1982 78,6 12 6 18
3. 196 Raigo Kuusnomm Estonsko 1988 84,9 20 10 30
4. 194 Loppe Gautier Belgie 1993 79,2 22 11 33
5. 197 Dawda Badjie Gambie 1980 79,2 30 15 45

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 200 Oleg Guslyakov Rusko 1974 99,3 4 8 5 13
2. 201 Esteban Vara Guardia Španělsko 1982 97,4 5 10 9 19
3. 204 Sergio Dufort Španělsko 1980 93,4 12 20 8 28
4. 203 Marco Majewski Německo 1984 97,4 9 18 16 34
5. 205 Alexis Hernandez Španělsko 1981 90,1 15 30 8 38
6. 206 David Eklund Švédsko 1984 88,8 19 36 15 51
7. 202 Petr Šulc Česká republika 1983 87,9 20

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 213 Maciej Kieltyka Polsko 1985 112,4 10 6 16
2. 211 Anton Galushko Rusko 1985 103,9 12 6 18
3. 208 Denis Štěrba Česká republika 1991 102,7 16 7 23
4. 212 Michal Selmeczi Česká republika 1990 109,5 24 12 36
5. 209 Karel Slavík Česká republika 1989 105,1 30 15 45
6. 210 Věnek Otevřel Česká republika 1971 111,5 36 18 54

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 200 Oleg Guslyakov Rusko 1974 99,3 4 4
2. 193 Jorge Fernandez Španělsko 1983 84,2 6 6
3. 213 Maciej Kieltyka Polsko 1985 112,4 8 8


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra