Reklama:

Víte, proč číst internetový
magazín Ronnie.cz?

3.893 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vznik internetového magazínu Ronnie.cz se datuje do roku 2001, kdy se zaměřoval výhradně na kulturistiku a fitness. Postupem času však měnil podobu, rostl a rozšířil své pole působnosti také na velkou škálu dalších silových sportů, ale i jiných zajímavých témat. U nás si najde skutečně každý to své, Ronnie.cz není pouze pro profesionální sportovce, je zcela pro každého z Vás - rádi pomáháme začínajícím, rekreačním dříčům, lidem, kteří se zajímají o zdravé a funkční tělo či zdravou výživu, ale samozřejmě také těm, kteří se rozhodnou vzájemně porovnávat na závodech. Zaměřujeme se na unikátní autorské články, ale dáváme příležitost také Vám, čtenářům i závodníkům, abyste se mohli podílet na obsahu svého oblíbeného webu.

Jaké sporty u nás především naleznete?

Jaké druhy článků Vám přinášíme?

 • Reportážní
  Zobrazit vybrané reportáže Nabízíme Vám nejaktuálnější zpravodajství ze soutěží všech našich sportů z České republiky i zahraničí, v některých oblastech i zcela ojedinělé na světě. Naše týmy reportérů můžete potkat na nespočtu místních sportovních akcí, z nichž Vám přinášíme v nejkratším možném čase rozsáhlé fotogalerie, soutěžní výsledky, reportáže, videozáznamy či přímé přenosy. S námi Vám nic důležitého neunikne!

 • O osobnostech
  Zobrazit vybrané videology Prostřednictvím našich stránek můžete být mnohem blíže největším osobnostem ze světa (nejen) silových sportů, které Vás mohou svými rozhovory a videotréninky motivovat, inspirovat či nemálo naučit.

 • O tréninku
  Zobrazit vybrané články Kvalitní a odborné tréninkové články Vám pomohou srozumitelně zjistit co nejvíce o cvičení, které patří k Vašemu životnímu stylu, a to ať jste začátečníkem oceňujícím podrobné návody v zásobníku jednotlivých cviků, či zkušeným sportovcem, který se může inspirovat články o pokročilých tréninkových metodách. Nenajdete-li odpovědi na své otázky v autorských příspěvcích, nabízíme tréninkovou poradnu.

 • O výživě a suplementaci
  Zobrazit vybrané články Další neopomenutelnou součástí internetového časopisu Ronnie.cz jsou autorské texty z oblasti zdravého stravování a používání doplňků výživy. Jak si sestavit jídelníček pro dosažení Vašich cílů, jaké suplementy Vám pomohou, jak je dávkovat a jak vybírat pro Vás ty nejlepší, v tom všem Vám budou nápomocny naše články. Kdo by si i přesto nevěděl rady, může využít naší výživové poradny.

 • Pro začátečníky
  Zobrazit vybrané články Mnoho užitečných a nepostradatelných informací u nás najdou i naprostí začátečníci, kterým pomůžeme osvojit si správnou techniku cviků, vysvětlíme nejpodstatnější základy výživy a zodpovíme otázky o rozumné a postupné suplementaci.

 • Motivační
  Zobrazit vybrané články Kromě videí či rozhovorů se sportovci přinášejí notnou dávku motivace také příběhy obyčejných lidí, kteří dokázali změnit svůj životní styl a dosáhnout vytčených cílů. Nechte se motivovat a povzbudit skvělými proměnami čtenářů, jako jste Vy sami.

 • Z oblasti medicíny
  Zobrazit vybrané články Uvědomujeme si, že znalost fungování našeho těla a pohybového aparátu je nezbytná pro realizaci všeho, co milujete, proto u nás najdete celou řadu vysoce odborných, ale přesto srozumitelných článků, díky nimž nasbíráte množství informací o svém těle. Zájemcům je pak připraven poradit také náš fyzioterapeut prostřednictvím poradny.

 • Soutěže pro čtenáře, zábava
  Zobrazit vybrané články Nechceme Vás zahlcovat pouze odbornými výklady, ale i bavit, proto naši tvorbu odlehčují čtenářské soutěže, v nichž si můžete zahrát každý týden o hodnotné ceny, nebo tipovací soutěže před největšími světovými kláními, kde prokazujete svou znalost profesionální scény a bojujete nejen o prestiž nejlepšího tipujícího s ostatními čtenáři, ale také o ocenění bohatými výhrami.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
tomášekp (20:29) • Super článek až na to že Gorila, Orangutan a Šimpanzi nejsou opice ale primáti
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Hockey1000 (08:58) • Správnej vegan je ten, co to denně oznámí aspoň 10 lidem a napíše o tom minimálně 5 sta...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Allegro (08:02) • Zdravím. Mohl bych poprosit o zdroj těchhle tvrzení? Rád bych si ho přečetl. Zajímal...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:38) • Někam mi zmizel příspěvek. Tak znovu (snad se znovu neobjeví). Ve střední Evropě mají n...
magazínNutri-mythbusters: Veganské mýty o vý...
Mablung (10:34) • Allegro, největší problémem zemědělství je blbost lidí, ne jezení masa. Typickým důkaze...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra