Reklama:

International Austria Cup 2016 očima bikiny závodnice Evy Havelkové

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


INTERNATIONAL AUSTRIA CUP 2016 - 11. 9. 2016, Rakousko
Češi před International Austria Cup:
Tomáš VykydalPanos PlangesisMarek KavinaMarcela SľúkováEva HavelkováPatrik ŠerýPetr Šidlo
Lukáš JanoušekAdam PivoňkaDavid UlbrichtDominik Fujtík • Vlastimil Kalaš • Libor Kousal • Jan Turek
Ondřej Pírek
Info z International Austria Cup:
výsledky a fotografie - 9 medailí!
Z Austria Cup očima závodníků, rozhovory:
očima Evy HavelkovéPanos PlangesisJan Turek

Bikiny fitness závodnice Eva Havelková si jela na International Austria Cup hlavně osvěžit prezentaci a získat další zkušenosti, jejím hlavním cílem pro letošní podzim jsou soutěže Arnold Classic Europe a pražská EVLS, na které chystá vygradování své formy. Tělo se tedy zatím snaží šetřit, a tak do Rakouska cíleně neodvodňovala. I tak ale na International Austria Cup vybojovala stříbro!

Evo, nejdřív velká gratulace k vynikajícímu umístění. Jak jste si soutěž International Austria Cup užila?

Děkuji za gratulaci. Byla to další zajímavá zkušenost. Austria Cup jsem si užila, a to hlavně díky tomu, že jsme společně s mým přítelem Jakubem, dalším závodníkem Honzou Turkem a jeho kamarádem vytvořili super partu. Jeli jsme společně z České republiky už den předem a užili si spoustu srandy.

Jak se Vám závod líbil z hlediska organizace a zázemí pro závodníky?

Zázemí bylo super, spousta místa, organizátoři dokonce nanosili do backstage i velká zrcadla, takže se opravdu snažili. Organizace se mi líbila, registrace i samotný závod začaly přesně na čas, což jsem třeba v Čechách ještě nezažila. Ale i přes poměrně krátkou pauzu mezi semifinálovými a finálovými boji to bylo hodně zdlouhavé, kategorie nejvyšších bikin šla na řadu až jako úplně poslední.

Když jste viděla své soupeřky z kategorie, lekla jste se, nebo se zaradovala?

Na nějaké dlouhé studování nebyl moc prostor, ale rozhodně jsem se nebála a věřila si. S Jakubem jsme odhadovali, že největší soupeřkou bude závodnice, která nakonec skončila na čtvrtém místě, takže jsme se s rakouskými rozhodčími očividně v názorech nepotkali. Závod sloužil zároveň jako nominace rakouských závodníků na Arnold Clasic - kdo ve své kategorii zvítězil, ten se kvalifikoval. Podle toho také dopadlo pořadí, a to nejen v mé kategorii, ale i v dalších. Zbytek napoví fotky z pódia.

Jak jste byla spokojená s vývojem vaší formy před soutěží?

Musím říct, že poslední dva týdny před soutěží jsem byla dost ve stresu, protože tělo bylo hodně zavodněné a forma se mi vůbec nelíbila! Naštěstí mě ale můj trenér Slávek Vinogradov zvládl uklidnit a forma došla velmi pěkně. Troufám si tvrdit, že byla zase o něco lepší než na začátku srpna v Rusku na Baikal Grand Prix.

Dali vám organizátoři dostatečný prostor se předvést?

Rozhodně! Každá závodnice měla ve finále dost času na svůj I-walk a povinné čtvrtobraty rozhodčí dokonce proložili chůzí zády k publiku a zpět, to jsem zažila poprvé.

Byli vás při vašem vystoupení podpořit v hledišti ostatní členové výpravy?

Nejhlasitější byl tradičně můj přítel, který na mě během závodu kromě povzbudivých slov křičí i chyby v pózování, čímž mi hodně pomáhá. Hned v závěsu za ním byli další dva členové naší partičky a podporu jsem cítila a slyšela i od ostatních. Dokonce za mnou po závodech přišlo i několik místních, gratulovali mi k formě a říkali slovo "unfair", ale to se musím podívat do slovníku, co to znamená. (smích)

Jaké další soutěže plánujete?

Jako tvář akce budu přítomna na pražské soutěži Atrium Flora, tam tedy budu mít dost času pozdravit se a udělat si fotku s fanoušky, takže se na ně i na celou soutěž těším. Bude to skvělá podívaná. Jako závodnici mě čeká Arnold Clasic a týden nato pražské EVLS. Doufám, že se hlavně v Praze uvidím s lidmi, kteří mi fandí, sledují mě na Instagramu, a dokonce i píší moc hezká a povzbudivá slova. Budu na stánku Nutrend, kterému tímto děkuji za super podporu v této závodní sezóně. Dále bych moc ráda poděkovala úžasné krabičkové dietě Vitalbox za velkou podporu v mimosoutěžní i soutěžní sezóně! Letos mě na pódiu můžete vídat v perfektních soutěžních plavkách od Sallut Design, kde do tvorby všech plavek dávají srdíčko. Je to opravdu vidět. A protože k závodům patří i dokonalá vizáž, děkuji Salonu.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Mikuc (09:21) • No pane jo, to byla mixáž typů, proporcí a hlavně nefazón. Hodně lidí tam jela asi jako...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
LOPO (08:08) • Toto Claridove víťazstvo má strašné potešilo 💣🎉🥇🏆. Sergia by som dal druhého . Patric a...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
WORM (01:11) • Ibutamoren, SR9009 tam vidím např, určitě budou i další. Peptidy kompletne nově.
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
peter_m (19:16) • WORM, muzes teda rict, co konkretne se ohledne SARMs zmenilo v nove vyhlaske, krome toh...
magazín8 let natvrdo za prodej a propagaci S...
Milan A. (16:22) • Líbí se mi ten křik potrefených hus. Také na Facebooku to bylo příjemné čtení, ze které...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie