Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Karolína Holubcová - rozhovor
a aktuální forma před Arnold
Classic Amateur 2014

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ARNOLD CLASSIC AMATEUR 2014 - 27. 2. - 2. 3. 2014, Columbus
Češi před Arnold Classic Amateur:
Lada PlíhalováKarolína HolubcováJiří Procházka
Před Arnold Classic Amateur:
srazstartovky
Z AC očima závodníků:
očima Lady Plíhalové
Info z Arnold Classic Amateur:
den 1: výsledky a fotoden 2: výsledky a fotoden 3: výsledky a foto
Češi obrazemkompletní výsledky s body

Poté, co Karolína Holubcová přestoupila do IFBB, startovala v roce 2012 na evropském Arnoldu. Od té doby se ale na soutěžních pódiích neobjevila. Proč si dala tak dlouhou pauzu, co se u ní změnilo a jak je na tom nyní? To Karolína prozradila v následujícím rozhovoru. Závěrem přikládáme fotky její aktuální formy jen pár dní před nástupem na soutěžní prkna Arnold Classic Amateur, kde se představí v kategorii physique žen do 163 cm.

Karolíno, delší dobu o vás nebylo tolik slyšet jako dříve. Naposled se na našich stránkách objevila zmínka o vašem přestupu do IFBB a startu na evropském Arnold Classic. Co se u vás tedy ještě událo nového?

Dobrý den, zdravím čtenáře Ronnie.cz. Nového se událo to, že na Arnold Classic Europe 2012 v Madridu jsem zkusila kategorii kulturistiky žen. Skončila jsem na 9. místě a musela bych se ještě opravdu hodně snažit nabrat nějaké svaly, abych ostatním mohla konkurovat. Po Arnoldu jsem si dala dlouhou pauzu, kterou jsme "zakončili" otevřením našeho nového fitka BODYFLEX Fitness. To jsme otevřeli 15. března 2013 a poté jsem se opět mohla naplno věnovat cvičení.

Nyní vás čeká další soutěžní start, tentokrát na prestižním Arnold Classic Amateur v Columbusu. Jak se na tuto událost těšíte a s jakými ambicemi pojedete? Přece jen kategorie physique, ve které se objevíte, je stále tak nějak nevyhraněná, co se požadavků na stavbu těla závodníků týká...

Na soutěž se těším moc. Je to opravdu prestižní závod a bude tu spousta známých osobností, které ráda uvidím konečně naživo. V kategorii mám asi 23 závodnic, takže to bude závod jaksepatří. Přesně nevím, co rozhodčí budou upřednostňovat, takže se snažím udělat co nejlepší formu a pak uvidíme, jak rozhodnou. Každopádně jsem velmi zvědavá, jaké typy "physique" budou stát vedle mě.

Popište nám svou přípravu. Jak dlouho probíhala, jakým způsobem jste měla vedené tréninky? A co následný dietní režim a s ním spojené odříkání, stresy, únava... Jak toto celkově zvládáte?

Přípravu jsem zahájila asi 30. listopadu. Tréninky byly velmi intenzivní a přidali jsme kardio cvičení, abych si mohla dovolit více jíst. Takhle mi to maximálně vyhovovalo. Ke konci už je to ale samozřejmě náročné vždycky, tomu se vyhnout nedá. V podstatě já tu dietu zvládám velmi dobře, spíš mám občas problém s koncentrací na tréninku.

Na co především jste se v trénincích zaměřovala - měla jste nějakou partii, která zaostávala a bylo potřeba ji doladit, nebo naopak někde ubrat, aby se vyrovnala symetrie?

Snažila jsem se hlavně zvětšit ramena, protože nemám zrovna štíhlý pas, což je podle mě v této kategorii celkem minus. Takže hlavně drtit ta ramena, no a jinak jsem cvičila v podstatě stejně, jako když nejsem v přípravě, akorát se přidalo na intenzitě při tréninku nohou.

Jaké máte další plány pro letošní soutěžní sezónu?

Plány zatím nemám, teď se soustředím hlavně na tento závod.

Chtěla byste něco vzkázat čtenářům nebo někomu závěrem poděkovat?

Rozhodně velké díky patří mému příteli Jirkovi, pomáhá mi naprosto se vším. Ať už to dopadne jakkoli, tohle byla dosud moje nejlepší příprava. Určitě chci poděkovat firmě Metaforce za jejich vynikající doplňky a firmě MNX Sportswear.

Karolíno, díky za rozhovor a přeji jen to nejlepší nejen na soutěži.


Karolína Holubcová - aktuální forma před Arnold Classic Amateur 2014Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.02.10:49Kluši - Pěkná forma!! Držím palce*79*
27.02.20:15DiamonD123 - Já bych řekl, že to škoda není. Má parádní postavu na phys..
27.02.19:55jnerez - Fantastická forma! Škoda, že to nemůže prodat v kulturisti..
27.02.17:16Petr Prielozny - vypadate oba skvele, drzim palce.
27.02.14:08b.o.b.i.s.e.k - Kájo, strašně ti to sluší, teda klobou dolů, asi ti to s J..
27.02.12:01greenmanDave - wow, je brutální *79*
27.02.10:58GeNN - Fakt super forma, ta dřina tam je vidět. Přeji aby se umís..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra