Reklama:

EVL’s Prague Pro 2012
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


EVL´s PRAGUE PRO 2012 - 27. 10. 2012, Česká republika
Videorozhovory s profesionály před soutěží:
Johnnie Jackson Dennis Wolf
Profesionálové před soutěží exkluzivně pro Ronnie.cz:
Johnnie Jackson (foto trénink)J. Jackson (video trénink)
Před EVL´s Prague Pro:
speciál I. speciál II.
Info z EVL´s Prague Pro:
prezentace z místa dění semifinále foto finále foto výsledky a foto
video finále open+212video finále bikini freeposingvideoreport
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV. DeaMen
Videorozhovory s profesionály po soutěži:
Alvin Small a Toney Freeman I. - II. - III.Khalid Almohsinawi
Rozhovor s českou vítězkou:
Vladimíra Krásová

V pražské Tipsport Areně je dobojováno! Po dlouhých patnácti letech, kdy se fanoušci v České republice museli obejít bez závodů v profesionální kulturistice, zde v rámci prvního ročníku EVL’s Prague Pro změřili síly kulturisté z obou hmotnostních kategorií i jejich kolegyně z kategorie bikini. V rámci připojené soutěže Amateur Bikini Olympia pak svůj prostor dostaly také sportovkyně, které v bikini fitness nastupují ještě mezi amatérkami. Jak se všem účastníkům závodů dařilo?


V nejbližších dnech Vám na Ronnie.cz přineseme exkluzivní rozhovor s Khalidem
Almohsinawim a dvojrozhovor s Alvinem Smallem a Toneym Freemanem.
Těšit se můžete také na videozáznamy ze samotné soutěže!


O soutěži:

Dříve než se zaměříme na to, jak se dařilo jednotlivým závodníků, věnujme několik slov samotné soutěži. Jaká byla? Jedním slovem - fantastická! Pořadatelům se hned napoprvé podařilo udělat závody, které snesou srovnávání s jakoukoliv zahraniční soutěží, která má mnohaletou tradici. Organizaci závodů si pochvalovali samotní závodníci, z nichž někteří díky tomu již nyní plánují startovat na nadcházejícím ročníku soutěže. Start na EVL’s Prague Pro 2013 ostatně podle svých slov zvažuje i moderátor soutěže Markus Rühl, který se podle předpokladů předvedl jako obrovský sympaťák. Neváhal ukázat, že se mu pod košilí stále skrývají jedny z nejlepších bicepsů na světě, vrhl se do porovnávání se závodnicemi startujícími v kategorii bikini a stal se jednou z nezapomenutelných postav celého dne.

Sympatie ostatně budila naprostá většina závodníků, kteří byli na pódiu. Všichni bez rozdílu ukázali, co to znamená být profesionálem, a to nejen co se postavy týče, ale i přístupem k fanouškům. Těch se v Tipsport Areně nakonec sešlo přibližně dva tisíce a žádný z nich zřejmě nemohl vynaložených prostředků na zakoupení vstupenky litovat. Soutěž totiž nabídla naprosto všechno, včetně závěrečného překvapení pořadatelů, kdy se na pódiu objevili všichni účastníci soutěže a z vysokého pódia nakonec do jednoho seskákali dolů a rozpoutali v Tipsport Areně takovou show, kterou dost možná ještě nezažila! Vidět z několika desítek centimetrů pózovat krásně stavěného úřadujícího šampióna Olympia 212 Showdown Jamese „Flexe“ Lewise, podat si ruku se Samim al Haddadem, Johnniem Jacksonem a všemi dalšími, musel být nezapomenutelný zážitek, který je tou nejlepší pozvánkou na příští ročník soutěže.

Osvětlení, ozvučení i samotná úprava pódia snesou srovnání s těmi největšími měřítky, stejně jako doprovodný program v podobě vystoupení silově akrobatického dua DAEMEN. Ti, kteří úžasné představení Zdeňka Moravce a Petra Horníčka dosud viděli jen na televizní obrazovce, museli shledat, že naživo jsou jejich akrobatické a neuvěřitelně silově obtížné výkony ještě mnohonásobně lepší. Doslova se při nich tajil dech!

Významnou součástí celé události bylo i připojené Expo, které nabídlo bohatý doprovodný program. Návštěvníci se na něm mohli setkat nejenom s profesionálními kulturisty, ale také s hvězdami domácí scény, když zde nechyběli čerstvý vítěz Arnold Classic Europe Vojtěch Koritenský nebo veleúspěšná Kateřina Kyptová.

Svůj díl na skvělé atmosféře závodů, kromě samotných neuvěřitelných závodníků a obětavých pořadatelů, mají jistě i všichni přítomní diváci. Jejich hlasité povzbuzování dodalo soutěži ještě vetší šťávu a závodníkům vlívalo do žil energii k tomu, aby i v závěru náročné sezóny nechali na pódiu všechno.

Nezbývá než se těšit na další ročník soutěže, který jistě nabídne minimálně stejně dobrou podívanou jako letos.


EVL’s Prague Pro 2012 - kategorie open:

V kategorii open o podíly z celkové finanční prémie 135.000 dolarů bojovalo šestnáct závodníků. Již první okamžiky soutěže ukazovaly, že rozhodčím vykrystalizovala poměrně jasná první trojice ve složení Dennis Wolf, Johnnie Jackson a Shawn Rhoden. Zbývalo tedy rozřešit, kdo na prvním ročníku pražské profesionální show vybojuje vítězství a odnese si tak šek na 60.000 dolarů, cennou trofej a hlavně přímý postup na Mr. Olympia 2013.

Z triumfu se po vyrovnaném boji se Shawnem Rhodenem nakonec radoval Dennis Wolf. Po vyhlášení výsledků štěstím zářící závodník tak v Praze dosáhl na své třetí profesionální vítězství, které je o to cennější, že mu díky postupu na Mr. Olympia dává do příští sezóny dostatek času na potřebný odpočinek i na případné další vylepšování postavy. Wolf v Tipsport Areně s výjimkou lýtek, která jsou jeho věčnou slabinou, nabídl snad vše, co vítěz může potřebovat - dobrou stavbu těla, obrovské množství neuvěřitelně zpracované svalové hmoty, výborná stehna, tvrdé hýždě i fantastickou prezentaci.

Druhý Shawn Rhoden na vítěze ztrácel pouze dva body. Podle předpokladů byl nejestetičtějším závodníkem na pódiu, od nějž bylo jen obtížné odtrhnout oči. Jeho dvojitý biceps zepředu se zřejmě již nyní řadí mezi nejlepší pózy v historii kulturistiky. Zmínit je jistě potřeba také jeho úzký pas. Právě ten v kombinaci s dostatečnými objemy dodává jeho postavě na působivosti.

Třetí místo vybojoval neuvěřitelně sympatický Johnnie Jackson, jenž na svou nevysokou kostru za léta tréninku vtěsnal jen obtížně pochopitelné množství svalové hmoty. Bez jakýchkoliv pochyb disponoval nejlepšími zády, trapézy a hrudníkem startovního pole a při jakémkoliv okamžiku stráveném na pódiu se setkával s fantastickou podporou publika. Po vyhlášení výsledků navíc projevil nemalou dávku odvahy, když při své výšce mezi prvními seskočil z vysokého pódia, aby se pozdravil s fanoušky v hale. Bylo vidět, že se mu ve chvíli, kdy bezpečně a bez zranění dopadl na podlahu Tipsport Areny, viditelně ulevilo.

Čtvrté místo připadlo výborně stavěnému Edwardu Nunnovi, jenž zejména díky ostrosti předstihl podobně rostlého a mohutnějšího Toneyho Freemana. Nestárnoucí Freeman si i v šestačtyřiceti letech drží tolik svalové hmoty, že je to jen obtížně pochopitelné. Díky rokům tréninku navíc disponuje fantastickou svalovou vyzrálostí.

Až šesté místo zbylo na Roberta Piotrkowicze, který byl nejspíše nejlépe připraveným borcem startovního pole. Pod jeho tenoučkou kůží bylo vidět každý sval na těle. Pokud by se polský závodník umístil o několik příček výše, nikdo by zřejmě nemohl nic namítat, a to ani přesto, že Robert má stále poměrně široký pas.


EVL’s Prague Pro 2012 - výsledky kategorie open:

  1. Dennis Wolf*
  2. Shawn Rhoden
  3. Johnnie Jackson
  4. Edward Nunn
  5. Toney Freeman
  6. Robert Piotrkowicz
  7. Ronny Rockel
  8. Roelly Winklaar
  9. Michael Kefalianos
  10. Thomas Benagli
  11. Jury Leonov
  12. Grigori Atoyan
  13. Alvin Small
  14. Daniele Seccarecci
  15. Jimmy Atienza
  16. Tommi Thorvildsen

* kvalifikace na Mr. Olympia 20131. Dennis Wolf

2. Shawn Rhoden

3. Johnnie Jackson

 • Stovky dalších fotografií z objektivu Jaroslava Trnky naleznete v tomto článku.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 21. říjnu 2012:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2012 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2012 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2012 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2012 4.
Branch Warren USA Mr. Olympia 2012 5.
Dennis Wolf Německo EVL’s Prague Pro 2012 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 21. říjnu 2012:

p. jméno stát body
1. Toney Freeman USA 12
2. Roelly Winklaar Nizozemsko 9
3. Johnnie Jackson USA 7
4. Robert Piotrkowicz Polsko 6
5. Michael Kefalianos Austrálie 3
6. Edward Nunn USA 2
7. Ronny Rockel Německo 1


EVL’s Prague Pro 2012 - kategorie do 212 liber:

V kategorii do 212 liber se bojovalo o podíly z celkové částky 25.000 dolarů i o jedno přímé postupové místo na Olympia Weekend 2013. Největší část finanční odměny nakonec v souladu s předsoutěžními předpoklady připadla úřadujícímu šampiónovi Olympia 212 Showdown Jamesu „Flexu“ Lewisovi, jenž si bez větších problémů poradil se všemi soupeři.

Lewisovy přednosti? Vyváženost všeho, co šampión potřebuje mít, a to skvělých tvarů, úžasných objemů, skvělých lýtek, výborných zad a neskutečně vydřených hýždí. V osmadvaceti letech má Flex navíc ještě vše před sebou a o něco lepší kvalita a svalová vyzrálost, která by mu jistě slušela, určitě přijde s přibývajícími léty.

Druhé místo vybojoval neuvěřitelně sympatický Sami al Haddad, který se při závěrečné show vítězů snažil podat ruku s tolika přítomnými diváky, s kolika jen mohl. Jedná se o dalšího úžasně stavěného závodníka, který ve své první profesionální sezóně ze třech startů vytěžil tři druhá místa. Pokud nepřijde nějaké zranění a Samimu se naopak podaří přidat třeba několik kilogramů svalů na těch správných místech, v příští sezóně se jistě svého vysněného prvního profesionálního vítězství i startu na Olympia 212 Showdown dočká.

Třetí místo připadlo perfektně připravenému Eduardovi Correovi, jenž na Lewise a Hadada ztrácel pouze méně líbivými tvary. Jinak nabídl tvrdost, napruhované hýždě, kvadricepsy, tricepsy i vysekané hamstringy.

Jako čtvrtý byl vyhlášen jeden z nejzajímavějších nováčků letošní sezóny William Bonac. Nizozemský kulturista s ghanskými kořeny disponuje obrovskými pažemi a při svém každém letošním startu zatím přišel ve výborné formě. Pražské závody v tomto ohledu nebyly výjimkou a stále pouze devětadvacetiletý kulturista tak v oblasti spodních zad předvedl vánoční stromeček a nabídl i extrémně tvrdé a napruhované sedací svaly.

Na pátou příčku dosáhl Khalid Almohsinawi, jenž disponoval možná nejmasivnějším a nejhustším hrudníkem v kategorii. Do budoucna musí dále pracovat na rozvoji stehen, která za mohutnou horní polovinou těla mírně zaostávají.

Šesté místo vybojoval Masoom Butt, jenž na soupeře, kteří se umístili před ním, ztrácí pouze v tom, že není tak mohutný jako oni. Jinak nemá slabinu a na EVL’s Prague Pro se prezentoval nejen výbornou stavbou těla, ale také ostrostí, spoustou detailů a tenoučkou kůží.

Sedmý skončil výborně stavěný a kvalitní Steve Benthin, jenž byl po vyhlášení výsledků viditelně zklamaný. Kromě líbivé postavy a dobré formy se do pamětí přítomných diváků zapsal i úžasnou show, kterou předvedl při své volné sestavě.

Až deváté místo zbylo na jediného českého účastníka EVL’s Prague Pro Lukáše Osladila, který možná mohl skončit na osmé příčce místo nevýrazného Francouze Frederica Sauvageho. Na více ale tentokrát neměl. Proti ostatním soupeřům, kteří se umístili před ním, působil až příliš hladce.


EVL’s Prague Pro 2012 - výsledky kategorie do 212 liber:

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Sami al Haddad
  3. Eduardo Correa
  4. William Bonac
  5. Khalid Almohsinawi
  6. Masoom Butt
  7. Steve Benthin
  8. Frederic Sauvage
  9. Lukáš Osladil
  10. Lee Powell
  11. Markus Becht
  12. Oliver Adzievski
  13. Fauzi Hanst
  14. Ralf Herget

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 20131. James "Flex" Lewis

2. Sami al Haddad

3. Eduardo Correa

 • Stovky dalších fotografií z objektivu Jaroslava Trnky naleznete v tomto článku.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 27. říjnu 2012:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2012 1.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2012 2.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2012 3.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2012 4.
Al Auguste USA Olympia 212 Showdown 2012 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 27. říjnu 2012:

p. jméno stát body
1. Sami al Haddad Bahrajn 8
2. Masoom Butt Pákistán 6
3. Guy Cisternino USA 4
4. Lukáš Osladil Česká republika 3
5. William Bonac Nizozemsko 2
6. Khalid Almohsinawi Nizozemsko 1


EVL’s Prague Pro 2012 - kategorie bikini:

V kategorii bikini se představilo třináct profesionálek, z nichž se již během semifinále ukázala být jasnou favoritkou Kanaďanka Justine Munro. Jasné také bylo, že v dobré umístění při svém profesionálním debutu může doufat historicky první finská bikini profesionála Anna Virmajoki. Britka Ronnie Blewitt naopak na první pohled do konkurence závodnic, která se sešla v Praze, jednoznačně nepatřila.

V tomto duchu se neslo i vyhlášení výsledků. Justine Munro zaslouženě vybojovala vítězství, kterým si zajistila přímý postup na Bikini Olympia 2013. Anna Virmajoki při premiéře mezi profesionálkami obsadila skvělou druhou příčku a Ronnie Blewitt po zásluze skončila poslední.

Z výsledků dalších závodnic zmiňme třetí místo Maďarky Noemi Olah, která tak ještě posílila své vedení v kvalifikačním žebříčku, a čtvrté místo slovenské reprezentantky Nikoly Weiterové.


EVL’s Prague Pro 2012 - výsledky kategorie bikini:

  1. Justine Munro*
  2. Anna Virmajoki
  3. Noemi Olah
  4. Nikola Weiterová
  5. Michelle Brannan
  6. Tanja Čanč
  7. Talia Terese
  8. Gemmalyn Crosby
  9. Dianna Graham
  10. Andrea Hertlein
  11. Casey Lee
  12. Figen Özdemir
  13. Ronnie Blewitt

* kvalifikace na Bikini Olympia 20131. Justine Munro

2. Anna Virmajoki

3. Noemi Olah

 • Stovky dalších fotografií z objektivu Jaroslava Trnky naleznete v tomto článku.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 21. říjnu 2012:

jméno stát soutěž um.*
Nathalia Melo Brazílie Bikini Olympia 2012 1.
Nicole Nagrani USA Bikini Olympia 2012 2.
India Paulino USA Bikini Olympia 2012 3.
Dianna Dahlgren USA Bikini Olympia 2012 4.
Jaime Baird USA Bikini Olympia 2012 5.
Yeshaira Robles USA Ft. Lauderdale Cup 2012 1.
Michelle Brannan Velká Británie British Grand Prix 2012 1.
Vladimíra Krásová Česká republika Am. Bikini Olympia 2012 1.
Justine Munro Kanada EVL’s Prague Pro 2012 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček k 21. říjnu 2012:

p. jméno stát body
1. Noemi Olah Maďarsko 11
2. Nicole Moneer USA 5
3. Lacey Deluca USA 4
3. Nikola Weiterová Slovensko 4
3. Anna Virmajoki Finsko 4
6. Jessica Paxson USA 3
6. Tawna Eubanks USA 3
6. Gigi Amurao USA 3
6. Tanja Čanč Slovinsko 3
10. Ashley LeBlanc USA 2
10. Gemmalyn Crosby Filipíny 2
12. Ashley Kaltwasser USA 1
12. Bianca Berry USA 1
12. Nicole Scott Velká Británie 1


Amateur Bikini Olympia 2012:

První ročník Amateur Bikini Olympia přinesl výbornou podívanou, o níž se postaraly přibližně tři desítky závodnic z České republiky, Slovenska, Maďarska, Německa, Ruska nebo Ukrajiny.

Soutěž nakonec skončila fantastickým úspěchem české reprezentantky Vladimíry Krasové, která nejprve v konkurenci dvanácti soupeřek uspěla v kategorii do 168 cm a později se radovala i z celkového vítězství. To jí vyneslo nejen možnost zamířit k profesionálkám, ale zároveň ji rovnou opravňuje i ke startu na Bikini Olympia 2013, kam se kromě Vladimíry dosud kvalifikovaly například Nathalia Melo nebo Nicole Nagrani.

Kompletní výsledky soutěže Vám nabízíme níže.


Amateur Bikini Olympia - kategorie do 163 cm

p. č. jméno klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Valeria Ammirato Německo 5 5
2. 3 Inmaculada Gual Španělsko 15 15
3. 4 Daria Shevchenko Ukrajina 16 16
4. 5 Iryna Hileta Slovensko 21 21
5. 6 Anastasia Voinkova Rusko 24 24
6. 2 Melinda Zsiga Maďarsko 25 25


Amateur Bikini Olympia - kategorie do 168 cm

p. č. jméno klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Karina Antovská Slovensko 5 7 7
2. 15 Denisa Lipovská Slovensko 10 12 12
3. 17 Monika Rosenbergerová Slovensko 21 18 18
4. 19 Karina Karaliute-Stoliaroviene Litva 18 19 19
5. 10 Hanna Maliarova Bělorusko 23 24 24
6. 12 Frida Horvath Maďarsko 30 28 28
7. 16 Eva Nutilová Česká republika 36
8. 11 Sandra Ott Německo 38
9. 13 Melanie Roller Německo 45


Amateur Bikini Olympia - kategorie nad 168 cm

p. č. jméno klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Vladimíra Krásová Česká republika 6 6 6
2. 31 Martina Abukhlal Švýcarsko 17 16 16
3. 27 Jana Majerníková Slovensko 16 17 17
4. 34 Sandra Syciova Litva 22 20 20
5. 29 Olga Putrova Rusko 19 23 23
6. 33 Marie Mikšová Česká republika 35 23 23
7. 25 Gabriela Rakoczi Maďarsko 38
8. 22 Nina Eckert Německo 41
9. 23 Petra Redl Rakousko 42
10. 28 Radka Prášková Česká republika 52
11. 24 Katalin Jasetrab Maďarsko 53
12. 32 Ksenia Ponomareva Rusko 54
13. 26 Erika Lajos Maďarsko 61


Amateur Bikini Olympia - absolutní vítězka

p. č. jméno klub 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Vladimíra Krásová* Česká republika 6
2. 1 Valeria Ammirato Německo 12
3. 18 Karina Antovská Slovensko 13

* zisk profesionální karty a kvalifikace na Bikini Olympia 2013


Foto:
Jaroslav Trnka


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.08.16:14Tes - Fandím ji. ona si to opravdu zaslouží! :-)*79*
30.07.16:39jari - Máš pravdu, škoda že sis toho všimnul až teď
30.07.16:18laww - Nechci být šťoural ale máte špatně jména závodnic jelikož ..
28.10.21:22mirous - Super sobota!Bylo to bomba vidět takové hromady svalů na v..
28.10.19:15Petey - to je Pakosta,toho ber s rezervou *1* +1
28.10.17:08empor - http://forum.bodybuildingpro.com/attachment.php?attachment..+3
28.10.15:52dzordn2 - To myslíš vážně? Na webu jich máme už 1100... https://k..+1
28.10.15:45svalymaly - ***-7
28.10.12:21ondrakf - Závidím všem co tohle viděly na vlastní oči*24* +5
28.10.11:44CIZOPASNIK - Zářez to asi byl, to jo... Jackson mě kromě hrudníku z ..
28.10.11:25PavelV - Uznávám, ale pak to hoď do kontrastu s `neideálně` stavěný..+1
28.10.11:1188332 - A ještě bych doplnil chválu na moderátorku, byla výborná! ..
28.10.10:28CIZOPASNIK - Piotrkowicze jsem viděl kolem 4, možná 3 místa. On nemá úp..-1
28.10.10:25Hockey1000 - Soutěž byla z mého pohledu nejvydařenější akcí, co v ČR v ..+2
28.10.10:18PavelV - Soutěž byla udělaná velkolepě s asi nejlepším pódiem, co j..+3
28.10.09:47ZdenekRazic - plne souhlasim s 70mMyW!53 !!!! jinak mi prominte, ale ne..+3
28.10.08:57Turakam - Presne ako píšete, ked už na podobnú kult. show ísť tak je..+1
28.10.08:5388332 - Celkově to byl relativně dlouhý den, ale nic, co by se ned..+5
28.10.08:11greenmanDave - Měl jsem to štěstí vidět vše z první řady a musím říct, že..+2
28.10.07:43cutlerjakstehno - ***-8
28.10.07:06aptor - Mě se ze všech nejvíc líbí Vlaďka Krásová. Ta nemá chybu. ..+2
28.10.02:10Dzardas - Ale že Green má 2x vetší to už ti nevadí :) ... Sám vaniš ..
28.10.02:53guruhonza - Wolf má panděro. Na Olympii to bylo hodně vidět. Dnes jsem..+3
28.10.02:04 - https://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=13719_885..+2
28.10.00:5170mMyW!53 - naaadhera, lepsi vysledky sem si nemohl prat :) Wolf pr..+2
28.10.00:25Dr.Manhattan - Osladil je tragickej*5* jako fakt nema nejak formu, zadn..+4
27.10.23:07ghf - Teda nevim jak Vám, ale mně Osladil přijde v póze dvojitý ..+6
27.10.22:51empor - mě taky nechápu jak s tim panděrem mohl porazit Rhodena.....
27.10.22:50DiamonD123 - Denis mi posral tipovačku *88* *36* +7
27.10.22:45glycospeed - kurnik 212 presne a openka mám to v patke len poprehadzova..+2
27.10.22:17fidosek - joooo Dennis parada mam radost :) konecne, prvni ceska sou..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 118 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
decarabas (07:42) • A ako to máš so sexom? Tam ti stačia aj dve minúty brutálneho sústredeného bušenia a vy...
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
Radoslav (23:26) • Tohle cvičení zlepší kondici a ego nic více. Trénink do celkově 10 minut to má smysl p...
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
Radoslav (22:01) • *smazáno* -- Používej "Odpovědět" pod tématem, cos založil a na které reaguješ. J...
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
ZdenekRazic (21:17) • Me spis zarazi, ze nekdo jako Radoslav, (cti sr.cka), nema v profilu ani jednu jedinou...
magazínPavel Vacek - trénink zad a břicha
mmichaelveliky (21:05) • A co je špatného na rýži s kuřecím? Čím bys to nahradil? Kuřecí se dá jíst denně, hověz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra