Reklama:

Vyzkoušejte svou první soutěž
v kulturistice, bodyfitness nebo bikiny!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Uvažovali jste někdy, jaké to je postavit se na soutěžní pódium, a to ať už mezi muži v kulturistice, či mezi ženami v kategoriích bodyfitness či bikiny? Soutěžní příprava na jarní mistrovské soutěže (tzn. na soutěže, na kterých „se hraje“ o tituly mistrů České republiky) může být velmi náročná, pro většinu závodnic a závodníků čítající tři nebo čtyři měsíce konečné přípravy. Nejlepší z účastníků pak postupují na soutěže mistrovství Evropy a bojují v těžké mezinárodní konkurenci. Tomu všemu odpovídá délka i náročnost jejich přípravy. V České republice ale existují i soutěže jiné, na které se může připravit úplně každý během přípravy třeba pouze dvouměsíční. Jedná se o soutěže v kondiční kulturistice, bodyfitness a bikiny.

Ty jsou určeny pro začínající závodníky (případně pro některé závodníky dorostu a juniorů, kteří již několik málo soutěžních startů absolvovali) a konají se každoročně v průběhu měsíce listopadu. Startovat na nich neznamená žádnou byrokratickou zátěž (nepotřebujete žádnou registraci v oddíle ani sportovním svazu), přesto na Vás čeká úžasná atmosféra, skvělé závody a řada impulsů pro Váš trénink či celkový životní styl.

V letošním roce se soutěže v kondiční kulturistice, bodyfitness a bikiny konají v Ostravě, Krnově, Brně a v Kutné Hoře. Kompletní informace o nich (včetně kategorií, podmínek startu apod.) najdete v tomto článku. V případě, že byste uvažovali o své účasti, můžete se v průběhu měsíce září zúčastnit i dvou přípravných seminářů (v Praze a Ostravě, bližší informace přineseme v některém z následujících dní), také se můžete kdykoliv obrátit na sekretariát Svazu kulturistiky a fitness České republiky, který Vám v případě potřeby, pomůže najít vhodného trenéra či zkušeného závodníka z Vašeho okolí, který by Vám s přípravou pomohl.

U soutěží v kondiční kulturistice, bodyfitness a bikiny platí více než kde jinde, že hlavní je se zúčastnit, vyzkoušet si atmosféru soutěžních pódií a ve férovém souboji se porovnat s ostatními závodníky, pro které jsou tato klání stejně jako pro Vás jedněmi z prvních. Soutěže se konají podle pravidel Svazu kulturistiky a fitness České republiky, a to včetně pravidel antidopingových (na soutěžích budou také přítomni komisaři Antidopingového výboru České republiky).

Pro přípravu na kondiční soutěže nebudete potřebovat hromady doplňků sportovní výživy, v žádném případě ani jakékoliv nedovolené prostředky. Nemusíte být ani členem žádného oddílu, nemusíte mít žádný registrační průkaz. Jediné, co potřebujete, je vůle se postavit na soutěžní pódium. Až budete dnes nebo zítra trénovat v posilovně, podívejte se na sebe do zrcadla. Do prvních letošních kondičních soutěží zbývají více než dva a půl měsíce. Když do toho teď „šlápnete“, zvládnete se připravit? Dokažte to!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.09.12:55whoo - Tieto kondicne sutaze sa konaju kazdy rok v rovnakom obdob..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Yody (21:47) • jasný :D Já se dobře bavím :D Hodně štěstí na závodech Pepo. (y)
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ironfighter (21:41) • A on si tady nekdo z vas mysli, ze se da delat zavodni kulturistika ciste ? :-D.
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:38) • Uz jsem to tu zminoval, ale oni asi nectou komentare..
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:37) • Mily pane, tohle s vami, co nemate samozrejme ani fotku, takze nevim skym mlivim rozhod...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (20:41) • A nevadí ti třeba zprávy o zahraničních profesionálech? Proč se tu tolikrát vzpomínal D...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra