Reklama:

Předsoutěžní srazy závodníků
v kondiční kulturistice

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V posledních letech se již stalo zvykem, že Svaz kulturistiky a fitness České republiky připravil na podzimní část soutěžní sezóny čtveřici soutěží pro závodníky v kondiční kulturistice a bodyfitness. Nejinak tomu bude i v roce letošním, kdy se v průběhu měsíce listopadu uskuteční opět čtyři soutěže v kondiční kulturistice, bodyfitness a nově i v bikiny žen, a to v Ostravě, Krnově, Brně a Kutné hoře (více informací v tomto článku).

Letos vůbec poprvé SKFČR připravil pro závodníky těchto soutěží i dva celodenní semináře v Praze a Ostravě, na kterých budou všichni účastníci podrobně seznámeni s kompletní metodikou kulturistické předsoutěžní přípravy po teoretické i praktické stránce. Hlavní náplní obou srazů tak bude rozbor správné metodiky kulturistického předsoutěžního tréninku i dietních postupů a doplňkové výživy, vysvětlení správného postupu sacharidové superkompenzace a fáze odvodnění. V další části bude následovat teoretická i praktická výuka správného provedení kulturistického pózingu a důsledné probrání praktických rad k projevu a prezentaci na kulturistické soutěži. V závěru setkání dojde i ke skupinovému tréninku pod vedením trenérů.

Oba předsoutěžní srazy závodníků v kondiční kulturistice povede státní trenér reprezentace mužů SKFČR a profesionál IFBB Tomáš Bureš a předseda trenérsko-metodické komise SKFČR Ing. Lukáš Roubík. Oba srazy závodníků jsou pro každého z účastníků ZDARMA. V rámci činnosti trenérsko-metodické komise může navíc každý z účastníků přivést na tento celodenní seminář i svého trenéra.


Další informace:

Místo konání - Praha: Olympia fitness, Litevská 1174/8, Praha 10

Čas konání: neděle 16. září, od 12 do 18 hodin

Místo konání - Ostrava: Bodyland Ostrava, Suchardova 1, Moravská Ostrava

Čas konání: neděle 30. září, od 12 do 18 hodin

Přihlášky

Každý ze závodníků se zájmem o účast musí poslat závaznou přihlášku na email lukas.roubik@skfcr.cz. V přihlášce uveďte celé jméno, plánovanou kategorii i fitcentrum, které uvedete v přihlášce na soutěž. Každý z účastníků by si zároveň na sraz měl vzít psací potřeby, kulturistické pózovačky pro nácvik pózingu a oblečení na trénink.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.09.17:58aksuoh - Máš to na mailu ;)
31.08.20:50aksuoh - to nevadí, pokud budeš mít čas poslal jsem ti už zprávu na..
31.08.20:27Ronnie - ronnie@ronnie.cz, ale někdy odpovídám hodně pozdě:) (a tyk..
31.08.20:23aksuoh - Byl by na vás možný kontakt pro soukromé dotazy? děkuji ;)
31.08.20:10Ronnie - Žádné sankce:). Každopádně byly by prima, kdyby většina úč..
31.08.19:55aksuoh - chtěl bych se zeptat zdali je účast na semináři podmíněna ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra