Reklama:

EVL’s Prague Pro 2012 s novým
profíkem Jurym Leonovem!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


EVL´s PRAGUE PRO 2012 - 27. 10. 2012, Česká republika
Videorozhovory s profesionály před soutěží:
Johnnie Jackson Dennis Wolf
Profesionálové před soutěží exkluzivně pro Ronnie.cz:
Johnnie Jackson (foto trénink)J. Jackson (video trénink)
Před EVL´s Prague Pro:
speciál I. speciál II.
Info z EVL´s Prague Pro:
prezentace z místa dění semifinále foto finále foto výsledky a foto
video finále open+212video finále bikini freeposingvideoreport
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV. DeaMen
Videorozhovory s profesionály po soutěži:
Alvin Small a Toney Freeman I. - II. - III.Khalid Almohsinawi
Rozhovor s českou vítězkou:
Vladimíra Krásová

Na první ročník české profesionální soutěže EVL’s Prague Pro přicestují jak ostřílené hvězdy, tak i neokoukané tváře. K těm druhým bude patřit například ruský profesionální nováček Jury Leonov, který se stal pátým závodníkem nastupujícím v kategorii open, jenž pořadatelům potvrdil svou účast.

Osmatřicetiletý kulturista, který při výšce 173 cm dosud nastupoval se soutěžní hmotností kolem 109 kg, naposledy závodil v roce 2010, kdy nejprve vybojoval celkové vítězství na Poháru východní Evropy a poté si připsal i druhé místo z evropského šampionátu. Z medaile z kontinentálního mistrovství se Jury ale neradoval dlouho. Kvůli pozitivnímu výsledku dopingové kontroly byl diskvalifikován a čekal jej dvouletý zákaz činnosti, který ruská federace však alespoň pro domácí soutěže snižuje na patnáct měsíců. V domnění, že zde bude moci startovat, se tak Leonov připravoval na loňskou letní Grand Prix Bajkal. Protože se ale jednalo o soutěž mezinárodního charakteru, start mu na poslední chvíli nebyl umožněn a Jury tak na klání svou formu nakonec zužitkoval jen při exhibičním vystoupení.

Nedávno vystavenou profesionální kartu Leonov plánuje využít již brzy, když ještě před startem na EVL’s Prague Pro poměří síly se zkušenějšími soupeři také na soutěžích ve Finsku a Velké Británii. Několik snímků které Juryho zachycují během loňské exhibice na Grand Prix Bajkal, Vám nabízíme níže.

Dodejme, že Leonov, který si od rušného moskevského života před nedávnem odjel na nějakou dobu odpočinout do tibetských hor, se českým fanouškům spolu se svými soupeři představí v sobotu 27. října. Na EVL’s Prague Pro se zapojí nejen do souboje o jedno postupové místo na Mr. Olympia 2013, ale bude také usilovat o zisk podílu z celkové finanční prémie ve výši 135.000 dolarů.


Jury Leonov - exhibice na Grand Prix Bajkal 2011


Profesionální karta Juryho Leonova


Zdroje:
www.eastlabs.biz
www.ironworld.ru


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 47 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra