Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2017 - výsledky (II.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

MČR mužů, žen,
párů a masters 2017
- fotogalerie (II.)
MČR mužů, žen,
párů a masters 2017
- zákulisí (II.)
MČR mužů, žen,
párů a masters 2017
- absolutní vítězové (II.)

Přinášíme Vám kompletní výsledky z nedělní části dvoudenní vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2017, které se konalo v sobotu 22. a v neděli 23. dubna na Výstavišti Lysá nad Labem. Do 13 kategorií žen a physique mužů se přihlásilo celkem 127 závodníků (startovní listiny), stejný počet se prezentoval i na soutěžním pódiu. Kategorie párů zůstala neobsazena.

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech! Již za několik hodin po skončení soutěže Vám přineseme videa z bojů o absolutní vítěze, během pár dní zde budete moci zhlédnout též kompletní videozáznamy.

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí zde.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích bikiny fitness, bodyfitness a physique mužů.


Sled kategorií
SOBOTA

semifinále - 11 - 14 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters

kulturistika vozíčkářů

kulturistika mužů do 67,5 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 82,5 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg


finále - 15 - 19 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů masters - absolutní

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní


kulturistika vozíčkářů
VYHLÁŠENÍ

kulturistika mužů do 67,5 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 82,5 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů - absolutní

NEDĚLE

semifinále - 11 - 14 hodin
physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness masters

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters

kulturistika párů

finále - 15 - 19 hodin
physique žen
exhibice Margity Zámolové
VYHLÁŠENÍ

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
bodyfitness - absolutní

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní

bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness - absolutní


kulturistika párů
VYHLÁŠENÍ


Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 154 Lucie Poživilová Extrifit Club 1976 5 8 8 16
2. 144 Romana Renzová Kovona Karviná 1977 4 7 10 17
3. 67 Ivana Dvořáková Profi Fitness Eva Plzeň 1986 8 4 16 20


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162,0 4 3 7
2. 34 Arleta Krausová Fit klub Ludvík 1980 158,0 7 6 13
3. 32 Tatiana Naddennaia Fitness Mania Gym Kladno 1984 160,0 8 9 17
4. 49 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 160,0 14 12 26
5. 56 Mária Hudec Wolfberry Team 1964 161,0 13 15 28
6. 63 Marie Kulhánková Champions Academy Lucie Vajsové 1985 162,0 18 18 36
7. 151 Andrea Jančíková Hammer Strength Fitness 1975 156,0 22 - 22
8. 113 Michaela Kotorová SK Přerov 1991 161,0 23 - 23
9. 130 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 156,0 27 - 27
10. 72 Denisa Pilařová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1986 160,0 28 - 28

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Margaryta Říčařová Fitness Star 1990 164,5 3 3 6
2. 162 Ida Tvarůžková Fitness Gym Vrábel 1985 166,0 6 8 14
3. 75 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176,0 11 9 20
4. 65 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 165,0 11 11 22
5. 33 Eliška Smejkalová BBC Praha 1990 169,0 12 15 27
6. 47 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 20 17 37
7. 116 Kristýna Onderková Turek Team 1989 166,0 22 - 22
8. 140 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,0 26 - 26
9. 111 Jitka Šipošová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1988 170,5 26 - 26
10. 135 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174,0 29 - 29
11. 77 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 166,0 30 - 30

Bodyfitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Arleta Krausová Fit klub Ludvík 1980 3 3 6
2. 49 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 7 6 13
3. 65 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 8 9 17
4. 56 Mária Hudec Wolfberry Team 1964 12 12 24
5. 140 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 15 15 30
6. 52 Jana Michaeli Fit klub Ludvík 1974 18 18 36
7. 76 Lucie Janů Infinity Fitness Český Brod 1976 25 - 25
8. 151 Andrea Jančíková Hammer Strength Fitness 1975 26 - 26
9. 77 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 26 - 26
10. 135 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 29 - 29
11. 137 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977 31 - 31

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 36 Michaela Kohutová SK Luna Fitness Havířov 1984 162,0


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 163 Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most 1989 158,0 3 3 6
2. 39 Barbora Lukačíková Fit Park Ostrava 1991 161,0 6 6 12
3. 31 Lucie Nováková Profi Fitness Eva Plzeň 1994 160,0 9 13 22
4. 51 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,0 16 11 27
5. 157 Marie Kováříková Target Team 1999 162,0 12 15 27
6. 148 Naďa Kellnerová Eagle Fitness 1988 162,0 17 14 31
7. 48 Kateřina Blažčíková Sport centrum Koloseum Plzeň 1991 161,0 19 - 19
8. 99 Jana Brašničková Extrifit Club 1991 156,0 24 - 24
9. 84 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 27 - 27
10. 54 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 158,0 29 - 29
11. 80 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155,0 33 - 33

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 86 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno 1988 166,0 5 3 8
2. 129 Kateřina Poulíčková FFF Bodybuilding Rakovník 1992 165,5 4 6 10
3. 62 Michaela Šandorová Fit klub Ludvík 1991 165,0 9 9 18
4. 152 Iva Olšáková TJ Valašské Meziříčí 1992 165,0 15 13 28
5. 102 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 165,0 17 15 32
6. 121 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166,0 16 16 32
7. 98 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977 166,0 20 - 20
8. 101 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 167,0 27 - 27
9. 74 Lenka Živnůstková Harmony Wellnes Club Písek 1992 165,0 27 - 27
10. 70 Radka Kameníčková Extrifit Club 1991 167,0 29 - 29
11. 92 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167,0 31 - 31

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 171,0 3 4 7
2. 83 Dominika Pobudová Fitness team Ronnie.cz 1992 170,0 7 8 15
3. 38 Denisa Snovická Slovan Moravská Třebová 1989 172,0 8 10 18
4. 96 Renata Markowiczová SF7 Team 1993 168,5 10 12 22
5. 141 Markéta Šuráňová Mišmaš Fitness Brno 1983 184,0 18 12 30
6. 46 Vladimíra Nosková Extrifit Club 1988 170,5 18 16 34
7. 43 Kateřina Davidová SK Moog Brno 1982 175,0 23 - 23
8. 37 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 169,0 25 - 25
9. 127 Marie Sázelová T&M Olympia Fitness Praha 1991 169,0 25 - 25
10. 159 Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz 1982 170,0 26 - 26

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 123 Soňa Kroščáková InCore Fitness Brno 1980 4 4 8
2. 102 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 7 6 13
3. 71 Monika Tichá Harmony Wellnes Club Písek 1974 7 9 16
4. 98 Kateřina Kostiková Fitness Daun Znojmo 1977 14 14 28
5. 94 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 17 14 31
6. 43 Kateřina Davidová SK Moog Brno 1982 19 15 34
7. 92 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 20 - 20
8. 108 Zdeňka Dvořáková Rennerová Sportcentrum Delfín 1978 21 - 21
9. 109 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 23 - 23
10. 118 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 31 - 31
11. 146 Miriam Sudková Fitness Hulk Plzeň 1975 32 - 32
12. 80 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 36 - 36
13. 134 Alena Neffová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1977 39 - 39
14. 104 Barbora Čeganová Kubík fitness Ostrava 1980 39 - 39
15. 40 Lucie Smítalová FC KARO Slavia Havířov 1982 43 - 43

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 86 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno 1988 166,0


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 131 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 172,0 3 3 6
2. 81 Tomáš Bukovský Factory Fitness Bystrc 1983 173,0 8 9 17
3. 79 Rostislav Souček BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 173,0 7 11 18
4. 128 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 174,0 16 11 27
5. 136 Svjatoslav Konyk SF7 Team 1993 171,0 15 12 27
6. 143 Tomáš Lipovský Extrifit Club 1989 171,0 18 16 34
7. 158 Michal Václavík Superior 14 1997 165,0 19 - 19
8. 149 Lukáš Červený Marvel Gym Mladá Boleslav 1989 169,0 20 - 20
9. 153 Lukáš Krása Xfitness Praha 1989 170,0 29 - 29
10. 61 Josef Šefl Fitness Aquapalace 1991 173,0 31 - 31
11. 82 Daniel Gruber SF7 Team 1994 174,0 32 - 32
12. 58 Alessandro De Martino Eagle Fitness 1989 170,0 36 - 36

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 120 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1990 176,0 3 3 6
2. 78 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177,5 9 6 15
3. 90 Tomáš Slavětínský Factory Pro Praha 1992 175,0 7 9 16
4. 155 Radomír Šefr SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1992 175,0 12 12 24
5. 119 Adam Bartoš SF7 Team 1991 178,0 15 15 30
6. 114 Jiří Novotný TJ Olympia Zlín 1992 176,0 19 18 37
7. 60 Lukáš Witosz Gold Team Karviná 1987 176,0 22 - 22
8. 53 Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov 1987 176,0 23 - 23
9. 97 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 176,0 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 180,0 5 3 8
2. 85 Pavel Jurča SF7 Team 1989 180,0 6 7 13
3. 42 Libor Kratochvíl BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 182,0 8 8 16
4. 160 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180,0 13 14 27
5. 44 Jaroslav Vrzáček SF7 Team 1989 179,0 16 13 29
6. 68 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 19 17 36
7. 35 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 180,0 23 - 23
8. 69 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 23 - 23
9. 122 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 27 - 27
10. 107 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 179,0 28 - 28
11. 105 Hynek Sklenský BOPO Factory Gym 1991 180,0 33 - 33

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 161 Jan Vlček Hammer Strength Fitness 1992 189,0 6 7 13
2. 100 Jan Herynk Hammer Strength Fitness 1987 192,0 6 8 14
3. 117 Lukáš Mička Šali Team Bruntál 1995 190,0 6 9 15
4. 64 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 187,0 12 9 21
5. 150 David Veselý Eagle Fitness 1994 187,0 13 17 30
6. 91 Jan Hrázský Infinity Fitness Český Brod 1989 188,0 20 13 33
7. 59 Richard Hulva Fitcentrum Eso Ostrava 1994 185,0 23 - 23
8. 110 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 182,5 24 - 24
9. 132 Jaromír Tykal Delta Fitness Praha 1986 187,0 26 - 26
10. 87 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 30 - 30
11. 66 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 185,0 30 - 30

Physique mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 160 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 3 3 6
2. 142 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 6 6 12

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 120 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1990 176,0


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.04.18:38zemanek87 - Mohlo by se začít zveřejňovat počet hlasů rozhodčích při v..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra