Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2011 - výsledky

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfovýsledky a fotovideo I.video II.
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfovýsledky a foto
Mistrovství ČR: propozicenominaceinfovýsledkyfoto I.foto II. - zákulisí
videorozhovoryvideo I.video II.video III.video IV.
DĚTI, DOROST, JUNIOŘI
Mistrovství Čech: propoziceinfovýsledky a fotofoto II. - zákulisí
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfovýsledky a foto
Mistrovství ČR: propoziceinfovýsledky a fotovideorozhovory • video
ŽEBŘÍČKY ODDÍLŮ
Kategorie: děti, dorost, junioři muži, ženy kompletní za jarní sezónu

V následujícím článku najdete kompletní výsledky a fotografie vítězných trojic z Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny pro rok 2011, které se konalo v sobotu 14. května 2011 v Uherském Hradišti. Soutěž jsme vysílali na Ronnie.cz v přímém přenosu, který si "naladilo" přes 6.800 diváků!


Videozáznamy a také videorozhovory s vítězi očekávejte na Ronnie.cz v průběhu týdne!


Bodyfitness ženy do 160 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 25 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 159 5 5 5 15
2. 31 Barbora Kosinová Akademie Ronnie.cz 1983 160 10 13 11 34
3. 17 Kamila Přívarová Fitcentrum Dragon Ostrava 1975 160 16 15 16 47
4. 6 Veronika Šťastná Fit Klub Ludvík Praha 1982 157 23 21 23 67
5. 63 Michaela Kopperová SK Best Fitness Žďár n. S. 1984 155 26 24 23 73
6. 2 Petra Dvořáková Extrifit Gym Rumburk 1983 153 25 28 26 79

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy do 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Kateřina Měřínská Big 1 Fitness Brno 1978 161 5 5 6 16
2. 22 Dagmar Sadílková FSC Kadaň 1972 163 10 10 9 29
3. 4 Dana Klempířová Fit Klub Ludvík Praha 1975 164 19 19 20 58
4. 48 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 164 20 20 20 60
5. 53 Pavlína Tejklová TJ Lanškroun 1986 162 21 21 20 62

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy nad 164 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 3 Michaela Šrotířová Pure Health Fitness 1978 168 5 5 6 16
2. 12 Veronika Šmardová Fit Klub Ludvík Praha 1981 167 11 10 9 30
3. 50 Jitka Capoušková Fit Klub Ludvík Praha 1980 170 14 14 14 42
4. 75 Dita Švaříčková Fitness Factory Jihlava 1977 166 24 25 26 75
5. 34 Jana Hartmanová Fit Klub Ludvík Praha 1983 167 28 24 24 76
6. 46 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979 167 29 29 25 83
7. 10 Monika Musilová TJ Tesla Brno 1983 170 31 33 - -

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 22 Dagmar Sadílková FSC Kadaň 1972 163 7 6 5 18
2. 99 Maryla Kubiena Profifitness Jury Č. Těšín 1973 163 12 13 15 40
3. 17 Kamila Přívarová Fitcentrum Dragon Ostrava 1975 160 14 15 13 42
4. 48 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 164 17 17 17 51

Pro kategorie bodyfitness je ve sloupci "celk." uveden součet bodů za všechna 3 kola.

Bodyfitness ženy - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 25 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 159


Kulturistika ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 41 Jana Ludmila Bendová Big 1 Fitness Brno 1962 61,0 6 12 7 19
2. 38 Blanka Lovasová Profistudio Jablonický 1976 57,2 11 22 15 37
3. 122 Romana Renzová Kovona Karviná 14 26 11 37
4. 43 Marie Šidlová SKK Přerov - Předmostí 20 - - -

Kulturistika ženy masters

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 41 Jana Ludmila Bendová Big 1 Fitness Brno 1962 61,0 7 12 7 19
2. 38 Blanka Lovasová Profistudio Jablonický 1976 57,2 9 18 11 29
3. 74 Eva Horňáková Fitness Pouzar Č. Budějovice 1963 15 30 12 42
4. 1 Kateřina Sovová Gym Blue Sun Brno 1971 51,1 20 40 20 60


Bikiny ženy

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 30 Lucie Patricie Talafová Envirotrend Praha 1985 - 6 6 - 12
2. 97 Anh Doan Phuong Fitness Factory Jihlava 1989 - 13 12 - 25
3. 120 Lenka Penn Fitness Factory Jihlava 1974 - 12 13 - 25
4. 98 Michaela Prknová Fitness Factory Jihlava 1983 - 21 19 - 40
5. 107 Barbora Moštková T-Gym Uherské Hradiště 1977 - 26 26 - 52
6. 92 Danuše Horáková Fitness Factory Jihlava 1973 - 28 28 - 56


Fitness muži

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 59 David Babůrek Akademie Ronnie.cz Praha 1976 5 5 5 15
2. 102 Miroslav Špaček FC KARO Slavia Havířov 1992 74,9 10 12 10 32
3. 100 Tomáš Murčo FC KARO Slavia Havířov 1996 56,0 15 10 15 40


Klasická kulturistika muži do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 15 Pavel Bartoníček FSC Kadaň 1972 170 73,6 7 14 11 25
2. 87 Michal Křivánek Akademie Ronnie.cz 1978 179 84,5 18 32 9 41
3. 85 Michal Šidík TJ Tesla Brno 1960 172 70,1 13 30 17 47
4. 84 Bohumil Štěpánek Fitcentrum D+K Č. Kostelec 1975 178 83,6 19 34 18 52
5. 51 Vít Kotas Profistudio Jablonický 1974 178 82,9 19 42 23 65
6. 58 Tomáš Hlava TJ Lanškroun 1988 179 80,3 29 56 29 85
7. 112 Martin Dvorožňák BBC Praha 1973 175 78,8 35 - - -

Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava

Klasická kulturistika muži nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 56 Miroslav Kalich SK Přerov 1982 192 99,3 5 10 5 15
2. 29 Vladimír Platzek Fitcentrum Dragon Ostrava 1975 185 89,9 11 22 13 35
3. 64 Radek Maršálek Fitnesscentrum Dobříš 1974 183 87,4 17 32 17 49
4. 76 Jakub Caha SC KAZE Telč 1988 186 90,2 23 38 17 55
5. 80 Michal Švestka TJ Lanškroun 1985 186 84,1 19 46 23 69
6. 81 Jan Klanica Fitness Slavia Praha 1981 181 84,9 32 60 30 90
7. 49 Zdeněk Štefek Fitness Assen Ostrava 1980 184 89,5 33 - - -
8. 115 Petr Bahník SK Best Fitness Žďár n. S. 1983 181 86,7 40 - - -

Pro kategorie kulturistiky (i klasické) je ve sloupci "celk." součet bodů za 2. kolo (po vynásobení dvěma) a za 3. kolo.
Označení kol: 1. k. - porovnávání svalového rozvoje, 2. k. - finálové porovnávání svalového rozvoje, 3. k. - volná sestava

Klasická kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha
1. 56 Miroslav Kalich SK Přerov 1982 192 99,3


Kulturistika muži do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 79 Tomáš Kocourek Fitpeople Jihlava 1988 65,7 5 10 5 15
2. 116 Radek Mirovský Fitness Hard Core Praha 1977 67,2 10 22 12 34
3. 123 Michal Volf Fit Joh Svitavy 1978 65,9 19 32 16 48
4. 21 Jan Číbik Queen Club Třinec 1968 66,3 19 40 22 62
5. 70 Manfred Jakl City Fitness Centrum Hořice 1956 65,0 22 46 22 68
6. 113 Roman Konvička SK Radoch Ostrava 1972 60,6 30 60 29 89
7. 33 Václav Lapčík T-Gym Uherské Hradiště 1990 66,5 35 - - -

Kulturistika muži do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 14 Radek Kosek SK Best Fitness Žďár n. S. 1978 74,9 7 16 8 24
2. 103 Miroslav Maťátko Tom´s gym - Boletice nad Labem 1987 71,8 11 22 7 29
3. 108 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 71,1 19 26 14 40
4. 93 Petr Havlík TJ Slovan Mor. Třebová 1968 70,8 16 38 19 57
5. 36 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 73,1 25 54 26 80
6. 104 Jindřich Hess FC Aura Plzeň 1969 74,8 30 56 29 85
7. 35 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 74,8 34 - - -
8. 24 František Filip Body Fit Club Hradec Králové 1973 69,3 40 - - -
9. 45 Čestmír Foukal Sokol Lanžhot 1952 68,8 45 - - -

Kulturistika muži do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 32 David Plachý Fitness při CVČ Most 1974 79,1 5 10 5 15
2. 62 Zdeněk Červený Fitnesscentrum Dobříš 1980 80,1 10 20 10 30
3. 9 David Skořepa Fitness centrum Aris 1983 79,0 15 30 17 47
4. 111 Miroslav Trnečka In Fitness Agency Mor. Třeb. 1975 75,5 20 40 18 58
5. 78 Jiří Holásek In Fitness Agency Mor. Třeb. 1985 76,3 25 60 25 85

Kulturistika muži do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 118 Jan Kubík SK PEPA Centrum Opava 1973 84,1 5 10 5 15
2. 69 Jan Roško Jalex Team Krnov 1974 83,2 14 26 12 38
3. 57 Michal Trykar FC Aura Plzeň 1974 84,2 11 26 18 44
4. 52 Josef Kadeřábek Extrifit gym Rumburk 1987 83,6 21 38 17 55
5. 19 Pavel Šerák Extrifit gym Rumburk 1981 85,0 27 50 25 75
6. 37 Martin Čada Fit Klub Ludvík Praha 1975 87,4 29 60 30 90
7. 44 Roman Kamarýt MD posilovna Brno 1984 87,7 36 - - -
8. 72 Rudolf Pinkas Fitness U Pešků Liberec 1976 88,1 37 - - -
9. 8 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 84,8 45 - - -

Kulturistika muži nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 96 Patrik Kotek SK Morava Kroměříž 1977 95,5 6 12 10 22
2. 26 Pavel Fabok SK TOTZI Klášterec nad Ohří 1978 94,1 9 18 7 25
3. 54 Radomír Přívara Fitcentrum Dragon Ostrava 1978 93,0 17 32 19 51
4. 90 Jiří Lasík SK PEPA Centrum Opava 1979 95,3 18 38 16 54
5. 61 Martin Polák Quatro Fit. Ostrava 1983 98,2 25 50 24 74
6. 16 Josef Podhrazský Fit Klub Ludvík Praha 1978 105,5 30 60 30 90

Kulturistika muži - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 118 Jan Kubík SK PEPA Centrum Opava 1973 84,1


Kulturistika muži masters 40 - 50 let do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 108 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 71,1 5 10 6 16
2. 93 Petr Havlík TJ Slovan Mor. Třebová 1968 70,8 10 20 9 29
3. 21 Jan Číbik Queen Club Třinec 1968 66,3 23 32 21 53
4. 68 Petr Kukal Fitness Club Kolín 1970 75,4 22 38 24 62
5. 71 Pavel Střítecký T-Gym Uherské Hradiště 1971 75,5 15 50 15 65

Kulturistika muži masters 40 - 50 let nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 114 Rudolf Wolny TJ TŽ Třinec 1968 95,3 6 10 7 17
2. 42 Richard Kobr Lokomotiva Beroun 1969 89,7 9 20 8 28
3. 23 Jiří Chládek TJ Lanškroun 1966 84,9 15 30 16 46
4. 86 Oldřich Lenhart Akademie Ronnie.cz 1964 91,4 22 44 22 66
5. 60 Roman Adamecký Lokomotiva Beroun 1971 86,6 32 46 20 66

Kulturistika muži masters 50 - 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 85 Michal Šidík TJ Tesla Brno 1960 70,1 6 12 7 19
2. 36 Milan Bodlák FC Aura Plzeň 1952 73,1 9 18 10 28
3. 39 Bohumil Ticháček Sportcentrum Delfín Č. Buděj. 1956 77,8 15 30 18 48
4. 13 Jiří Němec KK TJ Slovácká Slavia Uh. H. 1958 73,0 24 44 16 60
5. 70 Manfred Jakl City Fitness Centrum Hořice 1956 65,0 21 46 25 71
6. 45 Čestmír Foukal Sokol Lanžhot 1952 68,8 30 60 30 90
7. 65 Pavel Valenta KK TJ Slovácká Slavia Uh. H. 1953 64,6 35 - - -
8. 11 Imrich Oláh T-Gym Uherské Hradiště 1956 75,6 40 - - -

Kulturistika muži masters nad 60 let

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 28 Ivan Horáček City Fitness Centrum Hořice 1948 86,2 5 10 5 15
2. 117 Miroslav Mráz SK Regulus Nový Jičín 1951 84,3 14 24 12 36
3. 20 Vladimír Dostál Extrifit gym Rumburk 1946 83,7 12 26 13 39
4. 47 Jaroslav Kokeš FSC Kadaň 1949 69,0 21 42 22 64
5. 18 František Zálešák SK Arnold Club Otrokovice 1941 68,7 24 46 23 69
6. 66 Jiří Faflík FC SKP Ústí n. L. 1948 85,5 30 60 30 90
7. 7 Roman Zemlák SK Arnold Club Otrokovice 1938 71,6 35 - - -

Kulturistika muži masters - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váha
1. 108 Josef Hrubý ASK Blansko 1962 71,1


Kulturistika smíšené páry

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 26 Kateřina Měřínská,
Pavel Fabok
5 10 5 15
2. 15 Dagmar Sadílková,
Pavel Bartoníček
13 26 11 37
3. 51 Blanka Lovasová,
Vít Kotas
12 24 14 38
4. 102 Romana Renzová,
Miroslav Špaček
22 - - -
5. 54 Kamila Přívarová,
Radomír Přívara
24 - - -
6. 58 Pavlína Tejklová,
Tomáš Hlava
29 - - -


Rozhodčí a hlavní pořadatel



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.05.19:02mustang - Caps lock je v našem KRÁLOVSTVÍ zakazány nebo proč?*88* +1
15.05.18:23CIZOPASNIK - Šlo by vypnout ten Caps Lock? Díky
15.05.18:21mustang - HONZA ROŠKO JE OPRAVDU MOC PĚKNĚ POSKLADANÝ KDYŽ BUDE NADO..+1
15.05.18:10koutnicka80 - Jan Roško krásné kulaté svaly a perfektní souboj z Honzou ..+8
15.05.16:49Jan Kráčmer - HONZA KUBÍK VYPADAL FAKT PĚKNĚ,PŘÁL JSEM MU TO*79* +5
15.05.13:28ygg - Z pohledu jednotlivého závodníka je to sice pochopitelné, ..+2
15.05.10:22katushka - Tak já to chápu... proč se neposunout výše.. navíc ty diet..+2
15.05.08:12Bosorka - Tak abych uvedla vše na pravou míru. Chtěla jsem si dát pr..+18
15.05.07:01Daniel Hill - Prej se připravuje na MS.A že tady na republiku nepude kdy..-1
14.05.22:56jr.e - Dnes bylo vidět.,kdo použil starou barvu dream a kdo novou..+6
14.05.22:12katushka - Potkala jsem se s ní na masážích a taky jsem se ptala.. mo..+4
14.05.22:04lipidek - Petra Urbánková se letos vůbec nezůčastnila? Nevíte někdo ..+2
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Master Elite Pro Skopje 2019: ko...
Bali (19:59) • Nejsou špatně jména u fotek?Protože ten co vyhrál má nejmín svalů a nejhorší formu..u b...
magazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra