Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
To je Ok, to nebylo vubec mysleno ve zlym..:-)
Já vím, dnes jsem se k tomu vážně dostal až ted večer a to jsem se pitval s anketou... Tak vyzkoušej aspoň tu.. Jinka v neděli se to snad pohne k lepšímu...
Hmm, dnes to napravis, jo? :-) to dnes bylo vcera a porad tu neni nic novyho ke cteni :´o(
Zacal jsem nedavno cvicit a tvoje stranky jsou cool. Najdu zde skoro vsechno co potrebuju. Ale hlavne se mi lybi tvuj osobni pristup. A Taky ze kazdej den je tu neco novyho. Jsem tu ted dene:-D
to co je ten link??? som tam bol... hmmmm... %-)
Hmm, řekl bych, že to jsou nejlepší kulturistický stránky v ČR B-]
www22.brinkster.com/videocapture
Jsou to plody tveho usily! A tyto super stranky ,ktere nas sem tahnou a je tu samo i spousta skvelych lidi!!! Diky ti za to!! Vzdyt ja ani nikam jinam nechodim jen sem a na email...;-) :-)
kolikrat me to pocita, kdyz se sem kouknu vicekrat za den a z ruznych pocitacu???:-))
No vidíš Ronnie,jsi šikovnej.Je tu zábava na těchto stránkách,no ne?Také chci pozdravit ty co tu přispívají,vždy si vás ráda přečtu a motivujete mě.Nebudu vás jmenovat,abych na někoho nezapomněla,že jo Conane,Velmene,Slavoji a Jongi.:-D :oD :-))
