Reklama:

Roelly Winklaar na GP PEPA Opava!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

O tom, že se 22. - 23. října koná 32. ročník GP PEPA Opava, již víte. Informovali jsme Vás také o tom, že vstupenky jsou letos stále dostupné a že se můžete nově těšit na pět soutěžních sportů, jejichž rozpis naleznete zde. Rovněž jsme se zmínili, že se pro Vás chystá zajímavý doprovodný program, který vyvrcholí exhibičním vystoupením Roellyho Winklaara.

Roelly "The Beast" Winklaar

Egberton Rulove Etienne-Winklaar, přezdívaný "The Beast" (bestie, zvíře, surovec...), měří 169 cm, jeho soutěžní váha je 230 lb (104 kg) a mimosoutěžní 270 lb (123 kg). Narodil se 22. června 1979 v Nizozemských Antilách na ostrově Curacao a vyrůstal v Nizozemí, kde začal s gymnastikou a později s kulturistikou. Nyní žije v Kalifornii.

Již v roce 2005 se účastnil soutěže FBB World Amateur Championships, tehdy se však neumístil. Během následujících čtyř let na sobě ale znatelně zapracoval a v loňském roce získal titul absolutního vítěze na Arnold Amateur. Mezi jeho letošní úspěchy patří sedmé místo na AC profesionálů, třetí místo na Australian Pro, první místo na IFBB New York Pro Bodybuilding & Bikini Championships a čtrnácté místo na Mr. Olympia.

Jaká byla jeho forma 13 týdnů a 2 týdny před Mr. Olympia, si můžete prohlédnout v našich fotogaleriích a videozáznamech, stejně jako jeho trénink před Olympia Weekendem. Ovšem pokud chcete tohoto borce vidět na vlastní oči, máte nyní mimořádnou příležitost a rozhodně si tedy nenechte ujít letošní výjimečnou Grand Prix PEPA Opava, kde "bestie" Roelly předvede svou exhibici!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.10.20:28kepasa - sakra...ta mohutnost je ohromujuca. Este musi dotiahnut hr..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSauna podporuje svalový růst a zotave...
m_hosnedl (00:06) • Dobrý den, před silovým tréninkem doporučujete dodržet celý saunovací cyklus? Tedy 3x 1...
magazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra