Reklama:

Slavoj - mistr Čech!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 22:20:40, 24.04.2003 | profil autora
Jsi kadr Slavoji!!! Taky uz se asi opakuju ,ale nemuzu si pomoct!!!;-)

Hodnocení: 0
Slavoj
Vloženo: 09:29:05, 24.04.2003 | profil autora
:´o( :´o( :´o( Nevim, co rict....asi sis Marci precetla, ze jsem pekne mekkej, pokud jde o city, jak jsem psal o Tachove...:-P Ted jsem mel co delat, abych udrzel slzy...je to proste krasny a jsem rad, ze i kdyz se nezname, poznali jste, co jsem za cloveka....kulturistiku miluju a chci ji delat naplno ale s rozumem a hlavne nejen pro sebe, ale chci se o sve zkusenosti a zazitky delit i se svymi kamarady a s lidmi, kteri opravdu chteji a jdou do toho s odhodlanim. Tesim se na nase osobni setkani a budeme se snazit, to tam poradne rozbalit. Jsem uz hodne unavenej...bylo to hodne i na takovej format jako jsem ja (sranda:oD :oD ). Pripravit takovou formu a pak to prohnat trema nadoraz superkompenzackama...to necha na tele pekny nasledky...ale mam velikou motivaci a jdem do toho. V patek vecer u budu v Ostrave na hotelu Harmony...vyjizdim z Hradce zitra dopoledne!!! Ale ted je cas nakoupit hromadu piskotu a cokolady...a taky alespon kilo hoveziho, aby bylo po cem v sobotu regenerovat....zatim ahojda....jste super. Ale uz se asi strasne opakuju...;-)

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:46:26, 23.04.2003 | profil autora
Nemam slov .... napsala jsi to proste naprosto bezchybne a nadherne!!! Naprosto se stim ztotoznuju a to ,ze si Slavoj najde cas i na nas je fakt obdivuhodny!! Co ty na to Slavoji ?,ze to Marci napsala fakt krasne me to teda vzalo fakt u srdce a dojalo!

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 20:53:56, 23.04.2003 | profil autora
JSEM sice z Moravy,ale máš mě na své straně,stejně,jako zuba a mnohé další.Oceńuji na tobě,mezi jiným i to,že ze sebe nic neděláš a věnuješ se tady svým fanouškům,přestože máš dost svého.Je příjemné číst,že si vážíš lidí,kteří ti fandí a to z tebe dělá nejen sportovce,ale i osobnost.Velmen má pravdu,že setkání s tebou,pro něj znamená inspiraci,nejen pro jeho další sportovní aktivity,ale přináší mu cosi i do života,ono je příjemné vědět,že máš kámoše tvého formátu.Takže,dej do toho vše,co můžeš a já vím,že dáš,protože jsi nás o tom už několikrát přesvědčil.Mnoho mladých,má v tobě svůj vzor a je dobře,že se tady prezentuješ,není to myslím jen o kulturistice,protože,ani já jsem toho o tomhle sportu moc nevěděla,ale ty patříš mezi lidi,kteří mě na tenhle web neustále vracejí.Tak tohle jsem ti chtěla říct. ;-) :-D :-))

Hodnocení: 0
zub
Vloženo: 19:09:16, 23.04.2003 | profil autora
gratuluji k skvělému umístění, vím co to je za makačku dostat se až na podium a dosahnout na medaili a hned na tu nejvyssi. Jeste jednou gratuluji a tesim se na tebe v sobotu jako divak v Ostrave Zdarec ZUB

Hodnocení: 0
Slavoj
Vloženo: 15:38:15, 23.04.2003 | profil autora
Ctu tyhle prispevky...promita se mi cela priprava..i to, jak jsem zacal se svymi rw_clanky...nikdy jsem ani nesnil, ze budu medailovej na kraji!!!! Je to ten nejkrasnejsi sen....jak rekl Scodo, nikdy bych to necekal, ale o to je to krasnejsi a ja opravdu nevim, co k tomu dodat!!! Snad jen tolik, ze doufam, ze sezenu sponzora a dost penez na dalsi pripravu, abych nam vsen za rok zase prinesl poradny zazitek....udelam vse proto, aby to tak bylo!!!

JESTE JEDNOU A MOCKRAT VAM VSEM MOC DEKUJU!!!!!! Na republiku jedu s nejvyssimi cily, i kdyz vim, ze to Telecky srazi do 90kg, prijede mistr republiky z lonska Petr Soukup, budou tam narezanci z Moravy a ti chlapaci, co skoncili tesne za mnou na Cechach!! Muze to dopadnout jakkoli...teoreticky nemusim mit ani finale, ale taky muzu sahnout opet na medaili. Bude to muj zivotni boj a vsem slibuju, ze se pokusim o nemozne a neuveritelne....pred tydnem se mi to uz jednou povedlo....;-)

Hodnocení: 0
dvornik
Vloženo: 12:47:44, 23.04.2003 | profil autora
Máš můj obdiv, ptotože to je fakt vydřený, jelikož svoje tělo neoklameš!

Hodnocení: 0
Steny
Vloženo: 05:17:02, 23.04.2003 | profil autora
Coooongratulation, jses vazne borec B-]

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 21:36:18, 22.04.2003 | profil autora
Ty jsi,ale šikulka.Kup si novej,bez SMS,NEMŮŽEŠ BÝT.:-D :-D

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:27:36, 22.04.2003 | profil autora
To ja jsem Slavojovi veril od zacatku a tale to vyslo to je fakt parada ! A mobil no ted jsem ho mel ,protoze jsem cekal na tu krasnou zpravu ! A jinak me stejne nikdo moc nenapise a ted se mi navic mobil rozbil a penizky nejak ubivaj takze jsem odriznutej na nejakou dobu.

Hodnocení: 0
Ma-suck.r
Vloženo: 14:27:27, 22.04.2003
a na té Evropě to taky vydrtíš.Nezbyde jin nic jiného než :´o( :´o( :´o(

Hodnocení: 0
Karda
Vloženo: 10:56:37, 22.04.2003 | profil autora
Nejak sem se nezvládnul podepsat, je to dost těžký.%-)

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 10:55:27, 22.04.2003
Teda Velmene, ty fakt chodíš do posilky s mobilem? To je síla.;-)

Hodnocení: 0
Scodo
Vloženo: 07:14:18, 22.04.2003 | profil autora
Když jsem začal číst první články od Slavoje, nikdy bych nevěřil, že zrovna tenhle kluk bude tak skvěle bodovat. Přišlo mi to naprosto neuvěřitelný, že sem píše právě ten, který to nakonec dotáhne na první místo v Čechách!! Slavoji jsi třída!!:-) :-)

Hodnocení: 0
James
Vloženo: 00:10:37, 22.04.2003 | profil autora
GRATULUJU SLAVOJI. ;-)

:oD:oD:oD:oD:oD:oD:oD

zjistil jsem, že pořadatel byl TJ Slavoj Strojplast Tachov - oddíl kulturistiky :oD

Že by protekce :))))

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:17:00, 21.04.2003 | profil autora
Nojo Ronnie mi volal a hned po nem mi prisla sms od Slavoje .Bylo to uzasny ,protoze jsem zrovna byl v tom dusnu pred druhou serii na drepech a tak me to brutalne namotivovalo ,ze jsem lamal rekordy hned po tom co jsem na celou posilku zakricel SLAVOJ JE ZLATEJ!!! Jen vic takovych sobot!!! A ja pevne verim ,ze nam jich Slavoj jeste par pripravi!!!;-)

Hodnocení: 0
Jerry
Vloženo: 20:27:54, 21.04.2003 | profil autora
slavoj je fakt ve skvely forme.. ted jeste ME .. tak to budu sledovat .. myslim ze ho ceka jeste Mistrovstvo Ceske Republiky, ne? Tam jdou ale moravaci a ti jsou poradne nadupani ... Osobne jsem je pred 2 dnama videl ... Ale Slavojovi drzim palce!!!

Hodnocení: 0
kulturista-začáteční
Vloženo: 20:15:54, 21.04.2003
Seš borec B-]

Hodnocení: 0
strong
Vloženo: 19:42:32, 21.04.2003 | profil autora
Dobry bejku, dobry ses fak dobry!!!;-) ;-) ;-)

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 20:10:33, 19.04.2003 | profil autora
S Velmenem jsem mluvil těsně potom, co jsem zařídil info sem na web a zastihl jsem ho akorát v posiovně, tak to tam s ním asi hned seklo :-D .

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 18:06:29, 19.04.2003 | profil autora
TAK jsem se už trošku vzpamatovala,tak obrovská gratulace,pořádně to oslav!!!!!!S VELMEM to asi seklo,protože se ještě neozval.:-D :oD :-)) ;-) :-P :oP

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 17:48:28, 19.04.2003 | profil autora
nemám slov,nejsem schopná momentálně nic říct...chladím od rána šampus...

Hodnocení: 0
drazzic
Vloženo: 17:46:19, 19.04.2003
nevite jak dopad Trykar?

Hodnocení: 0
drazzic
Vloženo: 17:41:55, 19.04.2003
a jak to teda dopadlo,a vis jak dopadli i ostatni?

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 17:40:55, 19.04.2003
Nad 90kg: 1.Čejka, 2.Bureš, 3.Kašpar

Hodnocení: 0
jongi
Vloženo: 17:39:31, 19.04.2003 | profil autora
Tak co zpravodajové? hlaste něco já sem 200km od tachova a už to vím!:oD

Hodnocení: 0
jongi
Vloženo: 17:38:12, 19.04.2003 | profil autora
Tak co zpravodajové? hlaste něco já sem 200km od tachova a už to vím!:oD

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 17:27:19, 19.04.2003 | profil autora
To je fakt ????

Hodnocení: 0
Blind
Vloženo: 17:26:23, 19.04.2003 | profil autora
Tak to je Super.Gratuluju.:-)

Hodnocení: 0
jongi
Vloženo: 17:25:02, 19.04.2003 | profil autora
Už je to tam 1.místo:-D

Hodnocení: 0
CZ
Vloženo: 14:36:57, 19.04.2003 | profil autora
Pekne, veril jsem ti!B-]

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 14:35:30, 19.04.2003 | profil autora
No vidíš,Slavoj myslel,že nebudeš mít čas podávat info.

Hodnocení: 0
kamil
Vloženo: 14:31:34, 19.04.2003 | profil autora
TO JE VYBORNY.BLAHOPREJU SLAVOJI!:-D :oD :_) :-P ;-) :-) X[] :oP :-|







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie