Reklama:

Nasser El Sonbaty
- rozhovor (VIII.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dnešním osmým dílem se s Nasserem El Sonbatym rozloučíme. Slovní útok na Miloše Šarčeva pokračuje a novými terči se stali Greg Kovacs a Dave Palumbo. Přečtěte si také, co si Nasser myslí o internetových diskusních fórech.

Předchozí části najdete zde (stačí kliknout na příslušný odkaz) nebo se na ně můžete podívat pomocí odkazů dole pod článkem: první část, druhá část, třetí část, čtvrtá část, pátá část, šestá část, sedmá část.

Jak dopadla debata o plasmovém expanderu? Můžeš mi říct svůj názor?

Dobře, něco jiného: je legrační, že Miloš by byl tak hloupý, že by věřil, že může být něco jako plasmový expander. Lidské tělo není takto stavěno a ty dokonalé myšlenky a pokyny, které poskytoval, ukazují, že to byl skutečný zoufalec, který věděl, že musí jít až do extrému, aby se přiblížil ostatním, a který nevěděl nic o lidském těle. Nevím, proč ho vůbec někdo poslouchá. Když ho člověk potká, musí se jen smát, že někdo může žít jako on, dokonce se ale najdou lidé, kteří k němu vzhlížejí a obdivují ho jako kulturistu nebo jako osobu. Je to smutný případ žijící smutný život.

Miloš má chorobnou touhu být mužem. Klidně by si svlékl oblečení, aby byl centrem pozornosti. Má rád, když o něm lidé mluví, hrozně moc touží po publicitě a je na ní závislý jako nikdo jiný. Nikdo ho v tom nemůže předstihnout. Ani Wheeler, Ray, Titus a ani kdybyste dali dohromady dva kulturisty. Takováhle touha může pocházet jen z velmi hlubokého vnitřního neklidu. Neustále má nutkání dokazovat všem, že má "vědomosti", stejně jako Shawn Ray se svým napoleonovým komplexem ukazuje, že má peníze.

Dokonce, i kdyby tím Miloš nezískal žádné peníze (což by samozřejmě chtěl), "trénoval" by někoho i zadarmo. Ne kvůli tomu, že by byl přátelský, nebo aby velkoryse a laskavě někomu pomohl, ale jen kvůli jeho zdeformované pověsti a zvrhlé samolibosti. A trénovat lidi pro něj znamená jen je využít a vyždímat jako citrón. Je jako přísavka.

Zmínil jsem se, že se vždy pohádal a pohádá skoro s každým svým klientem (amatérem nebo profesionálem). Miloš přistupuje k potenciálním klientům na soutěžích vždy přímočaře. Pak přijde návrh, že jim Miloš pomůže rozvinout jejich plný potenciál, pozvání na trénink do jeho posilovny, velké falešné přátelství, společná jídla, návštěvy u Miloše doma, výměny informací o steroidech a drogách a nakonec Miloš rád opravuje jejich přístup k drogám. A celé to končí hádkou jako téměř se všemi.

Vsadím se s vámi, že se stačí jen dívat a budete svědky dalšího incidentu (ohledně diuretik, inzulínu, peněz). Výsledkem je nepřátelství vůči němu nebo z něj mají lidé srandu. DCM mi připadá jako narušené plačící dítě, které vyžaduje respekt jako raketový vědec. Ale Miloš by se nejdříve měl naučit respektovat ostatní a posléze také respektovat sám sebe, jestliže chce, aby ho jednou lidé brali vážně. Je dalším případem pro psychiatrii a pro dlouhodobější léčbu pod dohledem profesionálního psychiatra.

To jsou dost nelichotivá tvrzení, Nassere. Zvlášť, když Miloš je považován za jednoho z předních kulturistických guru současnosti.

Jeden z velkých problémů hanebného Miloše je, že se příliš snaží, aby byl považován za odborníka na výživu. Ve skutečnosti velmi žárlí na Chada Nicholse, který je, když chcete použít označení "guru", podle mě ten nejlepší široko daleko. Je opravdu legrační, jak Miloš prohlašuje, že odstartoval Chadovu a moji kariéru. Takové prohlášení může pocházet jen od duševně narušeného smolaře, který si zakládá na sebeklamu a přehnané domýšlivosti. Miloš žije v chorobném sebeneuznání.

Znám osobně mnoho chlapců, kteří se na něj obrátili, aby je trénoval. Nakonec, ve většině případů, přestali mrhat penězi, časem a energií, kterou vkládali do poslouchání někoho, který toho moc neví. Často se v den soutěže daného závodníka ani nedostavil. Když mluvíme o profících... spoustu z nich svými experimenty zkazil.

Například Dennis James, který dostal od Miloše několikrát špatné množství inzulínu a zalil se a vypadal hladký a měkký. Skoro kvůli Milošově nadměrnému dávkování inzulínu zemřel. Mimochodem, Dennis přesedlal k Chadovi, aby získal tu správnou pomoc. Dennis ukončil spolupráci s Milošem navždy, přestože byl ještě občas viděn v Milošově posilovně.

Později Miloš dvakrát ohrozil Mustafu Mohammeda přiliš velkými dávkami diuretik, Mustafa musel být dvakrát hospitalizován a téměř zemřel. S Milošem už nikdy nepromluvil. Říká se, že vyhrožoval Milošovi, že ho zabije za to, co udělal. Pak si Miloš pod svá křídla vzal nového německého profesionála Armina Scholze a také ho skoro zabil, když ho předávkoval diuretiky a inzulínem. Armin zkolaboval na pódiu v průběhu Europa Supershow v roce 2005. Viděl jsem to na vlastní oči, protože jsem na té soutěži byl. Armin začal na pódiu zvracet; velké množství zvratků se rozstříklo po pódiu a dokonce i na tváře a těla některých dalších závodníků. A pak upadl na zem. Poté, co tak ležel skoro celou minutu, byl odtažen do zákulisí. Nikdo nejdříve nevěděl, co dělat. Nakonec ho dotáhli do zákulisí, byl kluzký jako ryba. Záchranáři ho skutečně nemohli zachytit, když znovu upadl na zem, bylo to hrozné drama. Scholzovi, který byl zhruba pět minut v bezvědomí, bylo pak umožněno se vrátit na pódium. Skončil desátý. Kdyby se taková nehoda stala mně, byl bych pravděpodobně nazýván "kamikaze Nasser" a celý svět by se o tom dozvěděl. Ale v tomto případě hrozící smrti to v tichosti přešli.

Neoblíbený Miloš, hlavní viník, zůstal nepotrestán. Miloš by měl být z kulturistiky vyloučen, jestli tohle bude pokračovat, budeme mít více případů, jako byl Momo Benaziza, nebo více hospitalizovaných. Vzpomeňte si, jak Dillet (Paul) a Matarazzo (Mike) téměř zemřeli na předávkování diuretiky. Stejně jako Flex Wheeler, museli být i oni umístěni na jednotku intenzivní péče. A vzpomeňte si na Rusa Fedorova, ani nenaplnil očekávání "Východu" ani "Západu". Fedorov byl pozván Milošem do jeho posilovny, domu, na jídlo a ty staré známé výměny informací o steroidech a drogách - a Miloš opět věděl, jak ty látky užívat lépe, efektivněji. Pak krocan na Den díkuvzdání, bla bla bla. A co z toho všeho vzniklo? Publicita pro DCM, ale na druhou stranu skutečně nic, protože Fedorov na Olympii neuspěl. Myslím, že byl dokonce úplně poslední. Takže byl Fedorov další Milošův nepovedený experiment nebo jen neuposlechl Miloše? Fedorov se vrátil do své ruské hřbitovní posilovny a Miloš, jako obvykle, začal hledat někoho dalšího, komu by mohl "asistovat/pomoct/využít ho" pro svoji vlastní propagaci a obohatit se dáváním rad ohledně drog. Ďábel Miloš by měl být potrestán za své kriminální aktivity mimo pódium (vzpomeňte si na Des Moines) a na pódiu.

Dokonce i poté, co jsem se s Milošem přestal bavit a stýkat, stále se bavil s mojí matkou. Moje matka se ho jednou zeptala (poté, co si hořce stěžoval, že je tak zneužívaný a tolikrát podvedený svojí současnou ženou Milamar), proč tedy v tomto bouřlivém vztahu zůstává? A Milošova odpověď v té době byla, že potřebuje svoji ženu jako řidiče, protože stále kulhal po operaci nohy, kterou si zranil při focení v posilovně. Hádám, že jsou stále spolu, přestože jeho noha už je v pořádku.

V jednu dobu ses chystal s Milošem podnikat?

Vraťme se zpátky k Milošově nápadu otevřít se mnou posilovnu. Samozřejmě, že Miloš by nešel do podnikání s někým, kdo by měl méně peněz než on. Skutečně jsem byl překvapen, že si mě Miloš vybral za svého obchodního partnera, navzdory faktu, že jsem měl sex s jeho ženou Milamar. To bylo hodně divné, alespoň tedy pro mě. Miloš také navrhoval, že bych mohl získat peníze od "nějakého arabského sponzora". Měl jsem navázat kontakt. Ale znovu, nikdy bych nepodnikal s někým, s jehož manželkou jsem spal. Za druhé jsem neměl chuť otevřít si posilovnu, je to tvrdý oříšek a řetězce posiloven, jako jsou 24 Hour Fitness a LA Fitness, by vás zničily. Také jste dlouho v červených číslech, než začnete vydělávat. A skutečné hardcore posilovny s opravdovými kulturisty nevydělávají peníze. Hardcore kulturisté neutrácejí v posilovně příliš peněz. Mnohem více peněz utratí za jídlo a drogy. A za třetí - proč bych měl otevírat posilovnu s někým, kdo je nedůvěryhodný a prohnaný? Takže jsem se ho přímo zeptal, jak jsem ho napadl zrovna já jako případný obchodní partner. Odpověděl mi, že Milamar si vykládala karty a že byla přesvědčená, že já jsem ta pravá osoba. Byl jsem opravdu šokován. Tady všichni vidíte, že pro Miloše znamenají peníze opravdu mnohem víc než cokoliv jiného a/nebo mu nevadí, že jeho žena spí kde s kým. Možná jsem konzervativní nebo ze staré školy, ale já osobně bych nikdy nechtěl podnikat s někým, kdo spal s mojí ženou. V každém případě, jsem tuto nabídku (kde jsem měl přinést peníze dopředu a on by svoji část zaplatil později, protože neměl peníze) odmítl.

Moje bývalá manželka (která v té době nevěděla o mém náhodném sexu s Milamar z dřívějška) mi říkala, že by mě finančně zruinovalo podnikat s DCM. Jsem velmi šťastný, že jsem ani vteřinku vážně nezauvažoval nad Milošovou velkorysou nabídkou.

Miloš se také pro toto podnikání snažil přemluvit "Backzillu" (Doriana Yatese) a "Chihuahua" (Shawna Raye). Ale tito dva si také zřejmě nemysleli, že je dobré s ním podnikat.

Jak si vzpomínám, Miloš bojoval s financemi, ještě než otevřel posilovnu. A bojuje s nimi i nadále a vždy bude. Takové posilovny v dnešní době peníze nevydělávají. Ale kupovat a prodávat drogy je mnohem lukrativnější, jak jsem slyšel. Ale znovu: dříve či později tě dostanou a půjdeš sedět. Osobně si myslím, že Miloš platí provoz posilovny ze zisků z obchodů s drogami. Mám pro vás radu: neotevírejte si posilovnu, když nejste součástí nějakého řetězce posiloven.

Miloši, také jsi zapomněl lidem na Getbig.com říct, že se na mě obrátila kanadská dívka Shelly Huminiuck? Ne, tentokrát ne kvůli sexu, ty hlupáku. Ale Shelly pracovala pro Dana Duchainea tady v San Diegu a chtěla po mně (jako profesionálním kulturistovi), abych pokračoval ve stopách Dana Duchainea, velmi známého bývalého drogového guru.

Já jsem se aspoň zúčastnil pohřbu Dana Duchainea, ale ty ses ani neukázal, bez ohledu na to, že ti dříve poskytoval informace o steroidech a drogách. A ty, červe, jsi nemohl ani přijít na jeho pohřeb v San Diegu, což by ti zabralo 45 minut cesty autem. Můžu jen předpokládat, jak jsem ti už řekl, že jsi byl příliš zaneprázdněný prodejem drog.

Shelly chtěla, abych pokračoval v jeho "odkazu" a po e-mailu nebo telefonu poskytoval rady ohledně steroidů a drog. Odmítl jsem a upozornil na tebe a řekl jsem jí, že nemáš peníze, protože dojná kráva Sonny odjel a že miluješ rozpravy o drogách. Pak tedy šla za tebou, můj "příteli".

Takže jsi pak začal vydělávat více peněz díky radám ohledně drog, kdy v mnoha případech volající, nebo ti, kteří psali o rady e-mailem, museli předložit informace o svých kreditních kartách, aby dostali otevřené, rozkouskované a stejné staré informace.

Vlastně jsem tě podpořil a dal ti příležitost nelegálně vydělávat peníze. Takže nepomohl jsem ti znova? Dostal jsem za to nějakou provizi? Rozhodně ne, protože ty ani pořádně neplatíš svým zaměstnancům a příbuzným, kteří pracují ve tvé posilovně. Bývalý amatérský kulturista Erich Fromm mi řekl, že ti prodal steroidy a ty jsi mu nezaplatil.

Ještě jedna věc: začátkem roku 1999 letěli všichni závodníci se smlouvou s Weiderem do Salt Lake City do Utahu (vše platil Weider). Myslím, že to bylo někdy v té době, protože jsem byl v dietě a připravoval jsem se na Arnold Classic v březnu 1999. Krátce po odjezdu ze San Diega jsem potkal Chihuahua (Shawna Raye) a dali jsme si společný oběd. Bylo to na mně. Ale tento oběd není předmětem mého příběhu. Skutečným důvodem, proč jsme se tam všichni sešli, byl Miloš. Nejdříve jsme šli na prohlídku Weiderova zařízení, odkud se všechny Weiderovy produkty rozesílaly zákazníkům, obchodům nebo nám. Pak jsme si všichni sedli u velkého stolu a bylo nám řečeno, že odteď každý Weiderův závodník dostane měsíčně doplňky za 600 dolarů. Předtím jsme si celé roky mohli každý měsíc objednávat doplňků, kolik jsme chtěli. Někdy jsem si objednal a někdy ne. Občas jsem si celé měsíce neobjednal nic, ale někdy (těsně před soutěží) jsem si objednal více - pro osobní potřebu. Všichni z nás byli na této schůzce informováni, že DCM si průměrně měsíčně objednával tolik doplňků jako deset dalších závodníků dohromady. A tohle dělal pravidelně. Opět, tohle je pravda. Všichni jsme byli šokováni - a Miloš, který byl také přítomen, se jen smál, ale v obličeji byl rudý jako rajče. Vypadalo to, že byl zaskočen, že to "vyplulo na povrch", ale nebyl vyvedený z míry tím, že to dělal. Takže kvůli němu jsme všichni (v tu dobu téměř 25 závodníků a závodnic se smlouvou) byli omezeni ve spotřebě, protože Miloš prodával objednané produkty od firmy Weider ABB v jeho posilovně ve Fullertonu. V tu dobu byla ABB (American Body Building) stále ve vlastnictví Weidera. Zásilky nechodily od Weidera z Utahu na jeho adresu v Temecule, ale na adresu jeho posilovny ve Fullertonu. Nemusel za to platit a nemusel platit ani poštovné a balné. Všechny ty produkty měl zadarmo, celé roky - a vydělával na tom peníze. Mnoho profesionálních závodníků, kteří tam trénovali nebo fotili s Chrisem Lundem, byli svědky pravidelně přicházejících zásilek do posilovny. Police byly pak hned naplněny těmito výrobky.

Také si myslím, že se DCM nezačal chovat jako kriminálník až v USA - jinak by si lidé mohli myslet, že kriminálníka z Miloše udělala Amerika.

V roce 1999, jak jsem již zmínil, museli Weiderovi závodníci letět do Salt Lake City v Utahu. A opět kvůli němu (Milošovi) museli Weiderovi závodníci a další profesionálové letět do Des Moines v Iowě před vyšetřovatele kvůli jeho prodeji drog - na náklady DEA a daňových poplatníků. DCM (jako obvykle) podnikal na náklady jiných - to je pro DCM normální.

V posledních pár letech, kdy jsem soutěžil (od roku 2003 do roku 2005), jsem od Weidera nedostal žádné produkty. Vždy jsem dostal od jednoho z Weiderových zaměstnanců v Salt Lake City v Utahu stejnou odpověď: "Je to kvůli vašemu kolegovi Milošovi." V podstatě jsem měl smlouvu s firmou vyrábějící doplňky výživy, ale doplňky jsem si musel kupovat sám a výrobky, které jsem propagoval, jsem nedostával kvůli mému "příteli" a "kolegovi" Milošovi. Neuvěřitelné! Znovu, jsem tak šťastný, že mi (a dalším) Miloš opět pomohl.

V některé z minulých částí našeho rozhovoru ses zmínil o jistých problémech ohledně udržení masivní svalové hmoty s blížící se soutěží. Jak obtížné je udržet si takové množství svalů a jaké problémy mohou potkat závodníky tvé velikosti?

Rád bych uvedl za příklad jednoho z největších profesionálů, jaký kdy soutěžil - Grega Kovacse. Greg byl tak obrovský, že mohl stěží normálně "fungovat". Jednou jsem letěl do Knoxville na seminář a exhibiční vystoupení. A předpokládalo se, že tam bude i Kovacs. Musel jsem z letiště do hotelu jet s ním a jeho manželkou stejným autem. Nasadil jsem si walkmana - nechtěl jsem se s nimi příliš sbližovat. Moje exhibiční vystoupení bylo dobré, ale Kovacsovo jsem neviděl. Druhý den jsme spolu museli mít seminář. Výsledek byl - bez legrace - že seminář v posilovně dělala jeho manželka Kim a já. Greg seděl na gauči, fyzicky i psychicky unavený. A jako obvykle se nehorázně potil. Tady je další pravdivý příběh: jednou byl Greg se svojí manželkou na amatérských závodech v Texasu. Krájela mu jeho steak na maličké kousky, zatímco on seděl u stolu, zhluboka oddychoval a potil se. Pak ho Kim vidličkou nakrmila a v druhé ruce držela před Gregem malý větrák, protože se opět strašně potil. Nakonec musel jít do koupelny. Vešel dovnitř a ona ho následovala do pánské koupelny zhruba o deset minut později. Prostě vešla rovnou dovnitř. Podle Gregovy mávající ruky věděla, kam jít. Pak mu pomohla umýt zadek, čehož jsem byl také osobně svědkem, když jsem pobýval v jejich domě v Kanadě v roce 1995.

Další nechutný příběh je od chlapíka, kterého znám a řekl mi ho. Jel navštívit Grega do jeho hotelového pokoje v Atlantě, aby mu dal nějaká "léčiva". V tu dobu byl Greg bez manželky, protože měli jeden ze svých obvyklých konfliktů. Bylo velmi nezvyklé, že cestoval bez ní, protože obyčejně jezdila všude s ním. V každém případě, ten tzv. "šaman" musel použít koupelnu, ale Greg mu důrazně zakazoval tam chodit. Ale ten chlapík šel přesto dovnitř a tam byl odporný pronikavý zápach. Našel několikrát zřetelně použité ručníky pokryté dlouhými hnědými čarami. Kovacs používal nyní zapáchající ručníky místo toaletního papíru, protože si sám nedosáhl na zadek. Takže každou rukou chytil jeden konec ručníku a protahoval si ho dopředu a dozadu mezi nohama.

Pojďme nyní dál. Greg Kovacs byl skutečně obrovský. Někteří říkají, že byl nejsilnějším kulturistou v historii.

Co lidé jako Kovacs a mnoho dalších nechápe, je, že neexistuje žádné tzv. "drogové tajemství". V určitou chvíli, dříve či později, každý kulturista (a jiný závodník v jiném sportu) používají stejné drogy. A drogy podporující výkonnost (jako jsou steroidy) nemohou změnit Kovacsovo znetvořené tělo a nemůžou přimět jeho velbloudí boky zmizet, změnit jeho DNA nebo mu najednou dát plná, kulatá lýtka, hamstringy, tricepsy a symetrii. Intenzita ve spojení s kulturistikou znamená pro Kovacse a mnoho dalších ztracených duší více a více steroidů a jiných drog, více jednotek inzulínu a růstového hormonu.

Intenzita pro ně neznamená delší tréninky, více sérií a opakování, více předvyčerpávajících technik, používání jiných strojů pro kardio, jako jsou schody, krossový trenažér, veslovací trenažér (ne pouze rotoped dvacet minut třikrát týdně jako to dělal Kovacs). Pro Kovacse také bylo nemožné dělat kardio na lačný žaludek, stejně tak jíst méně jídla v přípravě na soutěž. Závislost Grega a jeho ženy na ketaminu, nubainu a jiných "zabijácích bolesti" nepříspívalo k tomu, aby se stal lepším kulturistou, ale rozhodně byli schopni intenzivněji a déle odpočívat. Kovacs, gigant s okolo 181 kilogramy, špatnou genetikou (žádná symetrie, žádné proporce a žádný tvar) a problémy s disciplínou v dietě byl beznadějný případ ve světě kulturistiky. Všechna ta tvrzení, že je nejsilnějším kulturistou na světě, jsou jen řeči. Kovacs prohlašoval, že je schopný vytlačit šest 20kilogramových kotoučů na každé straně osy na šikmý bench-press. To je pravda, ale ne s volnou činkou. Pro takovéto "rekordy" používal Kovacs multipress. A používat takový stroj k testování síly je směšné. Zvedat volnou váhu je daleko těžší. Kovacs nedokázal udělat ani jeden shyb na hrazdě nebo klik na bradlech s vlastní vahou. Také jsem nikdy neviděl ani neslyšel, že by Kovacs dřepoval. A když tohle nemůžete dělat, protože jste moc velcí a příliš těžcí a neohrabaní, nemůžete stimulovat svaly v celém rozsahu pohybu. To znamená, že určité části svalů nemůžou být řádně rozvinuty. Přidejte nedostatek správné genetiky, která je potřeba - a nedostanete se nikam. Greg byl vlastně tím, kdo přišel s MuscleTechem, kanadskou společností na výrobu doplňků, která ho léta sponzorovala. Ale byla to také ta samá společnost, která se ho nakonec zbavila. Naposledy jsem Kovacse viděl v roce 1994 v zákulisí soutěže v Atlantě. Rozcvičoval se. Ale kvůli zranění "odstoupil". Toto byl oficiální důvod. Podle mě mu nic nebylo. Ale myslím, že se začal cítit "nemocný", když viděl ten zástup závodníků. Dostat se mezi prvních patnáct by pro něj bylo snem. Ale v první patnáctce pro něj nebylo místo.

Mimochodem, Gregovy obrovské hrudky na zadku se stávaly díky "dietě" (což znamenalo, že Greg nejedl každých 45 minut jako mimo sezónu, ale každých 70 minut) více a více viditelnější. Jeho starostlivá manželka se snažila ty hrudky ošetřit, ale některé z nich praskly a hnis a krev se z nich hrnuly ven. Takže Kim zavolala uprostřed noci Palumbovi, který pracoval pro Grega jako jeho "výživový poradce", a o pár hodin později byl už Kovacs na cestě do New York City za Palumbem, který již připravil a naplánoval chirurgický zákrok pro dřevorubce (Kovacse). Zákrok trval několik hodin a Kovacs pod pečlivýma rukama lékařů téměř zemřel.

Slyšel jsem, že tyto boule dosahovaly velikosti basebalového míčku. Krátce poté letěl Kovacs zpátky poblíž Toronta, kde se stále snažil připravit na NOC (Night of Champions). V každém případě, šlo o to, že musel dokonce nosit pleny pod pózingovými plavkami. Hnis z něj odkapával všude po pódiu. A samozřejmě se mohl stěží pohnout, protože sotva dýchal, byl zesláblý kvůli velkému váhovému úbytku, chirurgickému zákroku a z toho, že nemohl jíst každých 45 minut.

Zajímavá věc o Gregovi: ve volném čase rád zpívá "Jeffersonovy" písně a dívá se na kulturistická videa (zvláště jeho vlastní) a také rád tráví hodiny a hodiny ve striptýzových klubech. Spousta těchto dívek miluje svalnaté muže. Kovacs má nejraději, když může současně "jíst" a olizovat chodidla několika těmto dívkám. Často pak jí steak bez příboru, jen holýma rukama. Také si nemyje ruce, než přejde od "pojídání" nohou k pojídání steaků.

Zmínil jsi, že Greg Kovacs měl nejhorší genetiku v kulturistice. Jak se mohl dostat mezi profesionály?

Greg Kovacs se nikdy neměl stát profesionálem. To už se spíše měl stát profesionálem Dave Palumbo. Povím vám o Daveovi. Jumbo Palumbo byl prvním, kdo prohlásil, že mám v lýtkách synthol.

Proč bych měl mít v lýtkách synthol? Je to stejné, jako kdybych řekl, že Yates a Cutler mají také v lýtkách synthol. A jsem si celkem jistý, že ne. Palumbo všem řekl, že ví, že moje lýtka jsou plná oleje, protože jsou příliš kulatá, příliš velká a příliš perfektní. Chlapi, vy všichni jako Chihuahua Ray ("pán iluzí"), posraný Kovacs a všichni další slepí kecálkové, jste používali a používáte všechno možné. A vy budete ukazovat prstem na mě?

Palumbo je nejlepším důkazem, že drogy nedělají šampióna, i když musím říct, že NPC pod vedením Maniona ho několikrát podvedla. V tomto smyslu je také obětí kulturistiky. A když se na Palumbovo tělo podíváme blíže, můžeme se domnívat, že buď vypadá tak zdeformovaně od přírody, nebo kvůli dlouhodobým gigantickým dávkám růstového hormonu a inzulínu, a tudíž je obětí sportu.

Viděli jste někdy "Acromegliona" (Palumba) při exhibičním vystoupení? Silně připomíná kromaňonce a ještě více egyptského faraona Akhenatena. Když si ho celého lépe prohlédnete od lebky až po prsty na nohách, uvidíte, že Jumbo Palumbo by měl být přejmenován na Acromegliona. Bez zveličování, jeho chodidla vypadají jako ploutve. Hádám, že má velikost bot 15 až 16 (americké míry - pozn. redakce). A visící prsty, nepřiměřeně dlouhé špičaté lokty, jeho (nyní naštěstí už menší) břicho, které předtím vypadalo, jako kdyby měl každou chvílí porodit.

Když vidíte Acromegliona stát, vypadá, jako kdyby ho někdo udeřil do kolen. Jeho velké prsty jaksi směřují na sebe navzájem. A když se na něj zadíváte při chůzi, můžete vidět, jak jeho velké paty při každém kroku skoro nakopávají jeho obrovský zadek. Palumbův zadek je dokonce větší než zadek Flexe Wheelera, když byl v mimosoutěžní formě a přepadli ho "ninjové". A abych to celé shrnul, skutečně můžete postavit velkou sklenici piva na vrchol jejich přehnaně objemných zadků.

Palumbův vzhled je nyní horší než dříve, protože předtím byl mnohem větší. Abnormální růst jeho kostních zakončení se lépe schoval pod velkou masou svalů a chodidla často schovával v teniskách.

Mám Acromegliona rád, protože je zajímavým objektem ke zkoumání. Je rozhodně jedním z nejinteligentnějších lidí v kulturistickém průmyslu. Také musí být řečeno, že Palumbovo IQ je mnohem vyšší než např. Milošovo IQ - bez ohledu na to, že oba byli drogoví dealeři. Jedním z velkých rozdílů mezi nimi je fakt, že Miloš skončil stejně zruinovaný jako Palumbo, ale DCM se z toho dokázal (narozdíl od několikrát zavřeného Palumba) dostat.

Na jiné téma, Nassere. Někteří lidé z oblasti kulturistiky tráví přehnaně času psaním na diskusní fóra. Psaní na fóra může být dobrá věc, ale může to přinést také konflikty, intenzivní debaty a rivalitu. Vím, že také trávíš nějaký čas sledováním diskusního fóra na Getbig.com a dokonce jsi tam i párkrát něco napsal. Na tomto fóru působí Team Nasser. Co si o diskusním fóru na Getbig.com a diskusních fórech obecně myslíš?

Legrační je, že spousta zřetelně pomatených lidí na Getbig.com píše nesmysly a chová se tam nedospěle. Připadají si, jako kdyby byli znovu náctiletí nebo jsou prostě hloupí a vůbec netuší, o co v kulturistice jde a co se v kulturistice děje (navzdory jejich "expertizám"). Ve skutečnosti proti mně nemají moc zbraní - hlavním tématem pro ně je "synthol" a to, že "pronásleduji homosexuály", což je hodně infantilní.

Mimochodem, homosexuální komunita zahrnuje třetinu dospělé populace na světě. Nebudu zde rozebírat homosexualitu (není pro to důvod), ale být homosexuálem není nic mimořádného, zvláště když nežijeme v nacistickém Německu nebo Íránu. Tito "lovci" homosexuálové jsou nemocní, ne homosexuálové. Někteří z mých fanoušků jsou homosexuálové, no a? I kdybych byl já sám homosexuál (což nejsem), tak co? Jen ubožáci a nevzdělaní lidé si dělají srandu z homosexuálů, protože si většinou nejsou jistí sami sebou a svojí vlastní sexualitou.

Osobně si myslím, že je velmi zvláštní a podivné, když někdo má určité sexuální zaměření, ale kvůli "společenskému tlaku" se chová jinak a není sám sebou. Nemusíte svoji sexuální preferenci příliš propagovat, ale neměli byste pronásledovat homosexuály. Chtěl bych tu nyní adresovat pár slov těm idiotům píšícím na fóra, ať vyrostou, nebo se přestěhují do Íránu. A mimochodem, mám několik velmi dobrých přátel, kteří jsou homosexuálové.

Také bych chtěl požádat kompetentní lidi z Getbig.com (ať je to Ron, nebo kdokoliv jiný), aby už dále nespojovali vlákna o Nasserovi nebo "spamy" od mých fanoušků a od tvrdého a oddaného Teamu Nasser. Je zřejmé, že nenávistné maily o mé osobě jsou normální a akceptované a pronásledovatelům homosexuálů je dovoleno přispívat a jsou dokonce celkem vítaní.

Takže, prosím, chlapci z Getbig.com, zvažte, že navzdory mnoha příspěvkům ohledně mé osoby, příspěvky o jiných profících jsou akceptovány a nikdy předtím nebyly smazány, jak si vzpomínám. Vaše stránka (spolu s bodybuilding.com) je jediná, kde se dá svobodně vyjádřit. Vedle ní už jen bodybuilding.com dává lidem, jako jsem já, možnost a prostor říct, co chlápci, jako jsem já, chtějí říct. Proto vám moc děkuji, zvláště Russovi DeLucaovi z bodybuilding.com. Jeho společnost byla první a na začátku jedinou, která přinášela skutečnou demokracii názorů a jejich úplnost. To, co říkám v rozhovorech, nejsou vymyšlené blbosti, je to naprostá pravda, kterou se lidé bojí říct kvůli strachu z odvety a kvůli ohrožení jejich postavení a živobytí. Moc děkuji, chlapi!

A poslední věc: Getbig a Ron příliš regulují moji osobu. Když jsou na hlavní stránce tři nebo čtyři topicy s "Nasser" v názvu, moderátoři je spojí do jednoho, i když ve stejnou chvíli jsou na hlavní stránce tři nebo čtyři vlákna s "Miloš" (Šarčev) nebo "Chick" (Bob Cicherillo) v názvu. Ale ty se neslučují. Proč ty odlišné podmínky, chlapi?

Zdroj: bodybuilding.com



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.08.14:12Č174 - No kdo by se neobouval do lidí,kteří o něm řeknou ´, že bů..+3
13.07.08:56jan dziadek - Ty onanie o ostatních kulturistech komentovat nebudu.Mě za..-1
08.07.09:32x.e.r.x.e.s - *79*
07.07.23:24petr m. - Právě,že tu moc příznivců nemám tak si vážím toho,kdo mi d..+1
07.07.23:21petr m. - Ano! Říkat o někom kdo se takto projevu na veřejnosti jako..-1
07.07.19:48tomas braun - To, že někdo řekl jak to doopravdy v profi kultiristice je..+3
07.07.18:47darrylSK - ja uz neviem ale pani tuto nieco smrdi.../a tym vazne nemy..+2
07.07.18:41ruhl - *** (stačí trochu rolovat dolů) -- edit, viz pravidla..
07.07.16:53poldi - ak niekto bezcielne hadze spinu na druhych tak je pre mna ..-3
07.07.16:06tomas braun - Nevim co dává právo některým jedincům, co věnujou tomuto s..+3
07.07.12:13x.e.r.x.e.s - Naprosto.
07.07.12:09poldi - pre mna velka osobnost musi mat aj velkeho ducha.. ale ce..-2
07.07.11:55Space man - U nás doma se o takových lidech říká `všichni od hoven, je..
07.07.11:34x.e.r.x.e.s - V tom s tebou naprosto souhlasím. O čem jiném by měla být ..+3
07.07.11:29CZEBLADE - Vsechny jeho rozhovory jsou dobre a na ledacos upozornuji...
07.07.09:29Space man - pro mně je důležitější v kulturistice jakou kdo má postavu..
07.07.08:37x.e.r.x.e.s - No nevím ve které části mého textu vidíš, že o sobě tvrdím..+2
07.07.06:55Space man - Máš pravdu, ty jsi největší borec, máš nejvíc hlasů. To je..-2
06.07.23:23x.e.r.x.e.s - No zas tak moc tvých příznivců tady nevidím,ale když myslí..+4
06.07.22:32jari - Tvrdit o někom doma u počítače po přečtení nějakého článku..+2
06.07.20:04petr m. - Pánové děkuji za souhlas. To je snad po prvé kdy tu se mno..-2
05.07.14:50sendman2 - Presne jak tu nekteri rikate zajimalo by me co by rekli ti..+1
04.07.09:19x.e.r.x.e.s - Po dlouhé době, je to jeden z MÁLA rozhovorů, který mě zau..+17
03.07.20:14Juice2 - V tom, ze titul neni patent na inteligenci s tebou naprost..+2
03.07.20:02danny1744 - No konečně někdo se stejnym názorem jako já. Hale kámo nap..-1
03.07.19:58petr m. - Tak tato část jeho rozhovoru jasně ukazuje na to jakej je ..+1
03.07.17:24PA3KN - Vzdy tu budu dva tabory na ktore bude rozdeleny dav. asi n..
02.07.23:48jari - No ty woe, to mi ho normálně vyfoť, toho kámoše a pošli na..
02.07.22:46cink17 - To je zajimavý a minulý rok jsem viděl Sarčeva spolu s Den..
02.07.20:20Saasi - Já Miloše taky ne, ale měl ho hrozně rád muj strejda, kter..
02.07.20:15jari - Dík.O tom přeci je diskuse*79* Jo a já toho Nassera moc ne..
02.07.20:10Saasi - Wolf se u něj ohřál a zlepšil se hodně a sán určitě nebyl...
02.07.19:49jari - A ještě k Milošovi. Je velmi zajímavé, že každý jeho svěře..+2
02.07.19:46jari - A nepochybuju, že v rozhovoru může být spousta překladový ..
02.07.19:38jari - Kolik ti je? Když Dorian v roce 97 skončil (mimochodem, mů..+3
02.07.19:30danny1744 - Ok ale stejně to neospravedlňuje to co tady v tom rozhovor..-1
02.07.19:02Juice2 - Z wikipedie (http://en.wikipedia.org/wiki/Nasser_El_Sonbat..+5
02.07.18:25danny1744 - To je sice fajn že bych jeden z větších ale nemyslel jsem ..-1
02.07.17:21Saasi - Třeba mluví z vlastní zkušenosti...přeci jenom byl taky je..-1
02.07.17:11cz.petab - O tom, zda byl El Sonbaty nekorunovaným králem profi kultu..-1
02.07.16:58Arnie(CZ) - `Zvedat volnou váhu je daleko těžší` .Já teda nevim, ale u..-2
02.07.16:16ShawnRay - prosimte nemel takove sracky jakoze Nasser byl nekorunovyn..-3
02.07.15:30Saasi - Vážně bych si rád přečetl názor Miloše na Nassera. Zajímal..+2
02.07.15:27jari - Bavil jsem se u každé části jeho rozhovoru a to v dobrém s..+4
02.07.15:17agnez - Se sám chvoá jako Miloš,kdyby byl tak inteligentní jak o s..-2
02.07.14:21Juice2 - Me take pripada ten posledni nejzajimavejsi. A prave oprot..
02.07.14:16x.e.r.x.e.s - Tak to je mazec. Ze všech rozhovorů, jsou ty dva poslední ..+4
02.07.14:12danny1744 - To je přesně ono.
02.07.14:05Juice2 - Tohle je asi ten vykon na multipressu, o kterem se mluvi. ..+2
02.07.13:35danny1744 - Ten člověk si myslí že sežral šalamounový hov..a nelíbí se..+1
02.07.12:57Petr Weisser - Tak pokud je to tak jak Nasser píše tak bych se do toho ta..
02.07.12:40Boris Tiger - Je pravda, že tady už Nasser zachází hodně hluboko do srač..-1
02.07.11:32Morcec - ten Nasser se asi hodně nassral že takhle na všechny hází ..-2
02.07.11:03cz.petab - Tak to jsem netušil, že Shawn Ray má přezdívku čivava (neb..-3
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntonín Moravec - poslední trénink no...
Lukas82 (16:48) • Jen rychlé info, Tonda má zlato z Toronta a ještě k tomu následně druhé místo v souboji...
magazínMistrovství světa v klasickém (RAW) s...
Ivanhoe195 (16:00) • J.Sedláček už nesúťaží..?
magazínMiroslav Juríček - Nejlepší v Česku a...
Hockey1000 (22:38) • A já bych ti, Zdenku, přál, ať jsi zase takový pohodový kluk, jako jsi býval dřív, a ne...
magazínMiroslav Juríček - Nejlepší v Česku a...
ZdenekRazic (21:11) • Jen jsem si přečetl nadpis článku.. víc jsem nečetl.. co jako fakt? Takovej shit?!!! Vš...
magazínNick Walker letos ještě zabojuje o kv...
hcetigol (16:33) • Pokud tam bude z TOP jen Palacios , nebude to pro Walkera žádný ohrožení a měl by vyhrá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie