Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Europa Pro 2021:
výsledky a fotografie (II.)

64.939 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V Alicante se v neděli 15. srpna po celý den závodilo v kulturistice a fitness, když se zde uskutečnil letošní ročník profesionální soutěže Europa Pro. Od pořadatelů na klání dostali prostor závodníci ze všech deseti kategorií, ve kterých se v současnosti bojuje o kvalifikaci na Olympia Weekend, a ve hře toho v nich bylo opravdu mnoho. Nejenom, že se jednalo o jednu z posledních akcí, na kterých profíci mohli ještě pomýšlet na kvalifikaci na letošní Olympii, ale navíc se zde na zmíněný vrchol sezóny z každé kategorie měli nominovat dva nejlepší závodníci v pořadí, zatímco běžně je to pouze jeden. S ohledem na to, že se zároveň jedná o show vyšší kvalifikační úrovně, měli si sportovci na třetím až pátém místě také rozdělit zvýšenou porci bodů do žebříčku. Ten představuje další způsob, jakým se lze na Olympia Weekend nominovat. Výsledky prvních kategorií, včetně kulturistiky a figure žen, kde se dařilo našim, jsme Vám přinesli v tomto článku. Teď pro Vás máme ještě druhou porci výsledků, které byly postupně vyhlašovány až během večera.

Nepřehlédněte:
Europa Pro 2021: výsledky a fotografie (I.)
Europa Pro 2021 očima EVLS týmu
Europa Pro 2021 očima Margity Zámolové

Na výsledky Europa Pro 2021 jste mohli sázet v tipovací soutěži, ve které se hrálo
o ceny věnované společností Exalted Nutrition v celkové hodnotě přes 20.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Europa Pro 2021 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Nsour, De Asha, Budesheim, Sarhan, Sukhoruchko, Winklaar
2.Bondi, Hoffmann, Leguerrier, Muzi, Taylor, Tomczuk
3.Alkazem, Bagheri, Beran, Khan, Nunes, Poloczek, Wolski
4.Nsour, Bondi, Hoffmann, Leguerrier, Sarhan, Taylor
5.De Asha, Budesheim, Sukhoruchko, Winklaar

V kulturistice mužů open na pódium nastoupilo devatenáct borců, když si start na soutěži trochu nečekaně nechal ujít Brit Rob Cannon, který v sobotu vybojoval profi kartu na připojeném NPC Worldwide European Championship. Nejzkušenějšími těžkotonážníky na pódiu byli Nathan De Asha s Roellym Winklaarem, které určitě nebylo radno podceňovat, jakkoliv Roellymu jeho minulé vystoupení na Wings of Strength Chicago nevyšlo. Oba zmínění kulturisté podle předpokladů dostali prostor v prvním semifinálovém vyvolávání, ve kterém je celkem podle očekávání doplnili Vladislav Sukhoruchko s Timem Budesheimem a naopak velmi překvapivě také profesionální nováčci Mohammad Nsour a Sarhan Sarhan. Nedostalo se tak na českého profíka Pavla Berana, který si Europa Pro vybral pro své první soutěžní vystoupení po bezmála tříleté odmlce. Pavla si rozhodčí nakonec nevyžádali ani do druhého calloutu, což už budí pořádné rozpaky. I podle zahraničních komentátorů v něm totiž být měl, a že se tak nestalo, příliš smyslu nedává. Ve skutečnosti by bylo zajímavé vidět našeho závodníka při porovnávání se Sarhanem Sarhanem nebo Mohammadem Nsourem. Díky Pavlově tělesné stavbě, celkové estetice a připravenosti by z toho třeba i mohl být zajímavý souboj o páté až sedmé místo. Rozhodčí soutěži ale udali jiný směr, a tak už se to nedovíme.

Pavel Beran

Podle toho, jak byli závodníci poskládaní na pódiu v prvním vyvolávání, ale také při pohledu na to, jak šly další callouty, se dalo poznat, jak rozhodčí rozdali karty. O páté až šesté místo zřejmě bojovali Nsour se Sarhanem, o třetí až čtvrté Sukhoruchko s Budesheimem a Winklaar s De Ashou potvrdili svou extratřídu, když právě oni sváděli souboj o vítězství. Byli to jednoduše nejmohutnější borci na pódiu s těmi neplnějšími a nejkulatějšími svaly. Roelly za několik týdnů, které uplynuly od jeho vystoupení na chicagské profesionální show, odvedl kus práce. Závodil po všech stránkách lepší, jeho svaly byly plnější a získal zpět velkou část svého wow faktoru, který se na Wings of Strength Chicago někam rozplynul. Zároveň to ale stále nebyl ten Roelly, který byl schopný v roce 2018 vybojovat třetí místo z Mr. Olympia, když hlavně jeho stehna proti tomu, jak vypadala před třemi lety, působila o něco menší. To stavělo do výhody Nathana. Jeho kvadricepsy byly tradičně parádní, a když si v plnosti svalů horní poloviny těla se s Roellym nikterak nezadal, zaslouženě se na Europa Pro probojoval k sedmému vítězství mezi profíky.

Pavel Beran

Nathan i nakonec druhý Roelly si ve Španělsku zajistili kvalifikaci na Mr. Olympia 2021, kde ale druhý jmenovaný může mít s tím, aby zde obsadil příčky, na které byl zvyklý, celkem problémy. Třetí místo bral spoustou svalů disponující a výborně připravený Tim Budesheim, ke čtvrté příčce se probojoval Vladislav Sukhoruchko, o němž platí totéž. To v jaké formě Vladislav, který by v pětadvaceti letech klidně mohl být Roellyho synem, mezi profíky nastupuje, je obdivuhodné a jeho nejsvalnatější póza je naprostá špička. Ukrajinský profík si za svůj dnešní výsledek připsal dalších šest bodů do kvalifikačního žebříčku, což znamená, že z postupových pozic odsunul Egypťana žijícího v Rusku Mohamed El Emama. Spolu s Mohamedem Shaabanem a Hassanem Mostafou tak na letošní Olympii postupuje na body. Sukhoruchko už se nechal slyšet, že v říjnu v Orlandu na pódium samozřejmě nastoupí. Dopřeje si několik dnů volna, aby si odpočinulo tělo i mysl, a pak se znovu vrhne do přípravy. Na letošním ročníku Mr. Olympia bude vůbec tím nejmladším členem startovního pole.

Nathan De Asha, Roelly Winklaar

Palestinec Sarhan Sarhan, který profi kartu vlastní od svého celkového triumfu na San Marino Pro Qualifier 2019, se při svém premiérovém vystoupení v profesionální lize IFBB Jima Maniona probojoval k pátému místu, což jistě může považovat za parádní úspěch. Mezi něj a Mohammada Nsoura se v dalším průběhu soutěže přeci jenom ještě dokázal vmáčknout ve své asi dosud nejlepší formě závodící Francouz Theo Leguerrier. Šesté místo ovšem pro Thea ve věci jeho kvalifikace na Olympii nic neřeší a na svůj první postup na Super Bowl profesionálního bodybuildingu si bude muset ještě minimálně do příštího roku počkat. Pavel Beran ze třetího vyvolávání na umístění v top 10 pomýšlet nemohl a patří mu tak třináctá příčka. Zase jednou se potvrdilo, že se českým profesionálním kulturistům na jihu Evropy zkrátka nedaří.


Výsledky Europa Pro 2021 - kulturistika mužů open

  1. Nathan De Asha*
  2. Roelly Winklaar*
  3. Tim Budesheim
  4. Vladislav Sukhoruchko
  5. Sarhan Sarhan
  6. Theo Leguerrier
  7. Mohammad Nsour
  8. Robert Taylor
  9. David Hoffmann
  10. James Bondi
  11. Andrea Muzi
  12. Mariusz Tomczuk
  13. Pavel Beran
  14. Krystian Wolski
  15. Ayat Bagheri
  16. Khaled Alkazem
  16. Zack Khan
  16. Diogo Nunes
  16. Paul Poloczek

* kvalifikace na Mr. Olympia 2021


Kulturistika mužů open na Europa Pro 2021

Více fotografií z Europa Pro 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2021 k 15. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
James Hollingshead Velká Británie British Grand Prix 2020 1.
Regan Grimes Kanada Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2020 4.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2020 5.
Luis Rodriguez USA Indy Pro 2021 1.
Nick Walker USA New York Pro 2021 1.
Patrick Moore USA California Pro 2021 1.
Akim Williams USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Hunter Labrada USA Wings of Strength Chicago 2021 1.
Iain Valliere Kanada W. of Strength Tampa Pro 2021 1.
Nathan De Asha Velká Británie Europa Pro 2021 1.
Roelly Winklaar Nizozemsko Europa Pro 2021 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 15. srpnu:

p. jméno stát body
1. Mohamed Shaaban Egypt 19
2. Hassan Mostafa Egypt 16
2. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 16
4. Mohamed El Emam Rusko 15
5. Tim Budesheim Německo 13
6. Max Charles USA 11
6. Phillip Clahar USA 11
8. Theo Leguerrier Francie 9
9. Dorian Haywood USA 8
10. Charles Griffen USA 7
11. Brett Wilkin USA 6
12. William Martins Brazílie 5
12. Sarhan Sarhan Palestina 5
14. Steve Kuclo USA 4
15. Marc Hector Velká Británie 3
15. Lionel Beyeke Francie 3
15. Blessing Awodibu Irsko 3
15. Andrea Muzi Itálie 3
19. Jamie Christian-Johal Velká Británie 2
19. Martin Fitzwater USA 2
21. Carlos Chapa USA 1
21. Eddie Bracamontes USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2021 najdete zde.


Europa Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Angelov, Benthin, Cristian, D'Angelo, Yakovlev, Sayed
2.Berek, Melnikov, Henrique, Rezaei, Barrios
3.Angelov, Benthin, Cristian, D'Angelo, Yakovlev, Sayed

Ve dvěstědvanáctce se v Alicante představilo jedenáct profíků, včetně Argentince Francisca Barriose, který profi kartu vybojoval díky absolutnímu vítězství na připojeném NPC Worldwide European Championship. Do Španělska proti původním předpokladům dorazila také výprava íránských profesionálů, jejímž členům se doslova na poslední chvíli podařilo získat víza potřebná pro vstup do země. V lehčí váze z nich nastoupil Iman Rezaei, jenž svou formou na fotografiích z přípravy ve světě sociálních sítí letos vzbudil celkem slušný rozruch. Závody v této kategorii neměly jasného favorita, když se před nimi dalo očekávat snad pouze to, že by o některou z příček v první pětici měli bojovat Steve Benthin a Nasser Sayed.

Vladimir Yakovlev

Šest profesionálů krátce před startem na Europa Pro 2021

Oba se dostali do prvního semifinálového vyvolávání, ve kterém je doplnili Radoslav Angelov, Dan Cristian, Pasquale D'Angelo a Vladimir Yakovlev. Na dvou místech uprostřed této šestičlenné řady pózovali chvíli Pasquale s Vladimirem, poté D'Angela vystřídal Steve. U něj se ovšem zdálo, jako by mu s průběhem soutěže odcházela forma, což jej nakonec mělo pár příček stát. Vítězství senzačně při svém druhém startu mezi profíky vybojoval Vladimir Yakovlev z Moldavska, který proti svému profesionálnímu debutu na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2019 zaznamenal progres po všech stránkách. Byl vysekaný na kost, a přitom nebyl nikterak plochý a prezentoval se propracovanou volnou sestavou. Ta představovala možná až umělecké dílo, což ale na druhou stranu možná nemuselo oslovit každého. K top formě Yakovlevovi, jenž musí pro splnění limitu dvěstědvanáctky pálit svaly, pomohlo také to, že soutěžní den od prezentace dělilo přibližně osmačtyřicet hodin. Měl tak dost času, aby svaly optimálně naplnil.

Vladimir Yakovlev

Stejně jako Vladimir pro to, aby navážil požadovaných 212 liber (96,2 kg), strádá také při vyhlašování výsledků druhý Pasquale D'Angelo. I jemu dostatečný čas na to, aby pořádně nacukroval, přišel vhod a byla z toho asi jeho zatím nejlepší forma mezi profíky. Na vítěze ztrácel hlavně v zadních postojích. Oba borci se díky svým umístěním poprvé v kariéře kvalifikovali na 212 Olympia. Před čtvrtého Steva Benthina se nakonec vmáčkl ještě elegantní Dan Cristian, který v minulosti utrpěl devastující zranění prsního svalu. Ačkoliv to, že má za sebou úraz, poznat je, lékaři v jeho případě odvedli dobrou práci a hrudník dojem z jeho postavy nijak zásadně neruší. Čtvrtá příčka pro Steva Benthina znamená kvalifikaci na 212 Olympia na body, o kterou ho už nemůže nikdo připravit. Velmi blízko postupu na vrchol sezóny je také v Alicante pátý Kuvajťan Nasser Sayed. Nominaci do Orlanda mu může sebrat už jenom Radoslav Angelov, který by se ale v září musel vydat do Jižní Koreje a tam by na Monsterzym Pro musel obsadit druhé místo.

Pasquale D'Angelo


Výsledky Europa Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Vladimir Yakovlev*
  2. Pasquale D'Angelo*
  3. Dan Cristian
  4. Steve Benthin
  5. Nasser Sayed
  6. Radoslav Angelov
  7. Francisco Barrios
  8. Andrey Melnikov
  9. Gábor Berek
  10. Iman Rezaei
  11. Boás Henrique

* kvalifikace na 212 Olympia 2021


Kulturistika mužů do 212 liber na Europa Pro 2021

Více fotografií z Europa Pro 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnici kvalifikovaní na 212 Olympia 2021 k 15. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Angel Calderón Frias Španělsko British Grand Prix 2020 1.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2020 1.
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2020 2.
George Peterson USA Olympia 212 Showdown 2020 3.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2020 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2020 5.
Tonio Burton USA Indy Pro 2021 1.
Nathan Epler USA New York Pro 2021 1.
Piotr Borecki Polsko Puerto Rico Pro 2021 1.
Lucas Coelho Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Keone Pearson USA Wings of Strength Chicago 2021 1.
Noel Adame Mexiko Puerto Vallarta Pro 2021 1.
Kerrith Bajjo USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.
Ahmed Wardany Egypt Texas Pro 2021 1.
Vladimir Yakovlev Moldavsko Europa Pro 2021 1.
Pasquale D'Angelo Itálie Europa Pro 2021 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 15. srpnu:

p. jméno stát body
1. John Jewett USA 21
2. Steve Benthin Německo 15
3. Nasser Sayed Kuvajt 13
4. Radoslav Angelov Bulharsko 10
5. Esteban Fuquene Kolumbie 9
6. Dectric Lewis USA 7
6. Dan Cristian Rumunsko 7
8. Derik Oslan USA 6
8. Guy Cisternino USA 6
10. Justin Randall USA 5
10. Boás Henrique Brazílie 5
10. Fabricio Moreira Brazílie 5
13. Zoran Kolevski Makedonie 4
13. Milton Martinez USA 4
13. Andrey Melnikov Rusko 4
13. Austin Karr USA 4
17. Diogo Nunes Portugalsko 3
17. Oswaldo Gonzalez Venezuela 3
17. Lionardis Cardoza Mexiko 3
17. Martin Gomez USA 3
21. James Llewellin Velká Británie 2
21. Bryan Balzano USA 2
21. Victor Lopez Mexiko 2
21. Jason Hebert USA 2
25. Paul Latham Velká Británie 1
25. Christyan Gomez Honduras 1
25. Charles Curtis USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2021 najdete zde.


Europa Pro 2021 - fitness žen

Ve fitness žen, které se řadí k těm nejnáročnějším kategoriím, nastoupilo pět závodnic. V konkurenci zkušenějších soupeřek při svém profesionálním debutu zvítězila Britka Alix Small, která v jednadvaceti letech startovnímu poli dominovala v obou kolech. V šampiónce Olympia Amateur UK z roku 2019 tak ženské fitness získalo velmi zajímavou novou krev a bude jistě zajímavé sledovat, jak si Alix v říjnu povede při svém premiérovém vystoupení na Olympii. Na stříbro dosáhla Minna Pajulahti, která ale už před závody měla postup na vrchol sezóny jistý. Poslední medaile pak patří Kate Errington.


Výsledky Europa Pro 2021 - fitness žen

  1. Alix Small*
  2. Minna Pajulahti*
  3. Kate Errington
  4. Debbie Fowler
  5. Corrine Elizabeth Bean

* kvalifikace na Fitness Olympia 2021


Fitness žen na Europa Pro 2021

Více fotografií z Europa Pro 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2021 k 15. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Aurika Tyrgale USA Legion Sports Fest Pro 2020 1.
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2020 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2020 2.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2020 3.
Ariel Khadr USA Fitness Olympia 2020 4.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2020 5.
Derina Wilson USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Minna Pajulahti Finsko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Sara Kovach USA Wings of Strength Chicago 2021 1.
Alix Small Velká Británie Europa Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 15. srpnu:

p. jméno stát body
1. Tamara Vahn Kanada 19
2. Debbie Fowler USA 15
3. Kate Errington Velká Británie 13
4. Corinne Bean Velká Británie 10
5. Stacy Dawn USA 7
6. Layla Mikayla USA 6
6. Marta Aguiar Uruguay 6
6. Stephanie Jones USA 6
9. Rene Brosch USA 5
9. Anna Chism USA 5
9. Allison Dominquez Kramer USA 5
12. Sally Kendall-Williams USA 4
12. Michelle Gales USA 4
14. Jobie Goodro USA 3
14. Alison Burns USA 3
16. Missy Khasawneh USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Fitness Olympia 2021 najdete zde.


Europa Pro 2021 - wellness žen

Ve wellness žen, nejnovějším přírůstku do portfolia kategorií v profesionální lize IFBB Jima Maniona, se ke svému prvnímu vítězství mezi elitou probojovala Julia Chitarra z Brazílie. Podařilo se jí to na třetí pokus. Druhé místo při svém profesionálním debutu vybojovala její krajanka Susana Mendez Monteiro, která profi kartu vlastní od svého triumfu z loňského ročníku Olympia Amateur South America. Také Susana se z Europa Pro kvalifikovala na první ročník Wellness Olympia, který se v říjnu jako součást Olympia Weekendu odehraje v Orlandu. Další místa v první pětici si rozdělily Charline Mas, Lisa Meiswinkel a Carina Marques.


Výsledky Europa Pro 2021 - wellness žen

  1. Julia Chitarra*
  2. Susana Mendez Monteiro*
  3. Charline Mas
  4. Lisa Meiswinkel
  5. Carina Marques
  6. Synara Santana
  7. Devone Martin
  8. Oana Maria Purcaru
  9. Antonella Licciardi
  10. Urania Politis
  11. Alessandra Pinheiro
  12. Ilaria Pastore

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2021


Wellness žen na Europa Pro 2021

Více fotografií z Europa Pro 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Wellness Olympia 2021 k 15. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Francielle Mattos Brazílie Musclecontest Nacion. Pro 2020 1.
Angela Borges Brazílie Musclecontest Nacion. Pro 2020 2.
Giselle Machado Brazílie Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Maria Paulette Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2020 2.
Yarishna Ayala Portoriko Pittsburgh Pro 2021 2.
Isabelle Nunes USA Milwaukee Pro 2021 1.
Sunny Andrews USA Milwaukee Pro 2021 2.
Casey DeLong USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Lorena Ragusa USA Puerto Rico Pro 2021 2.
Juliana Esteso Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Isamara Santos Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 2.
Kassandra Gillis Kanada Wings of Strength Chicago 2021 1.
Bruna Seredich USA Wings of Strength Chicago 2021 2.
Renee Jewett USA W. of Strength Tampa Pro 2021 1.
Devyn Cambre USA W. of Strength Tampa Pro 2021 2.
Barbara Cesar USA Tahoe Pro 2021 1.
Taty Vaillant Brazílie Tahoe Pro 2021 2.
Julia Chitarra Brazílie Europa Pro 2021 1.
Susana Mendez Monteiro Brazílie Europa Pro 2021 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Wellness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 15. srpnu:

p. jméno stát body
1. Mallory Myers USA 11
1. Charline Mas Francie 11
3. Renee Harshey USA 9
4. Lisa Meiswinkel Německo 9
5. Amanda Rezende Brazílie 8
6. Devone Martin USA 7
7. Kenea Yancey USA 6
8. Helena Ordonez Španělsko 5
8. Marcela Mattos Brazílie 5
8. Anna Mroczkowska Polsko 5
8. Carina Marques Švýcarsko 5
12. Minna Pajulahti Finsko 4
12. Daisha Johnson USA 4
14. Susana Rodriguez Brazílie 3
15. Danielle Balbino Brazílie 2
15. Crystal Hayes USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Wellness Olympia 2021 najdete zde.


Europa Pro 2021 - bikiny fitness žen

V bikiny fitness žen na své první vítězství mezi profesionálkami dosáhla Francouzka Allison Testu, které největší soupeřkou byla Noora Mahonen z Finska. Obě po úspěchu z Alicante slaví kvalifikaci na Olympii. Další místa v první pětici patří Adrianně Kaczmarek, Alice Marchisio a Giudittě Taccani.


Výsledky Europa Pro 2021 - bikiny fitness žen

  1. Allison Testu*
  2. Noora Mahonen*
  3. Adrianna Kaczmarek
  4. Alice Marchisio
  5. Giuditta Taccani
  6. Patricia Lloyd
  7. Cristiane Silveira
  8. Ottavia Mazza
  9. Noemi Cosentino
  10. Sara Fratella
  11. Priscila Rodrigues
  12. Anastasia Gonzalez
  13. Mie Kirstine Rommelhoff
  14. Simona Daniela Pavel
  15. Ewelina Szala
  16. Alessia DeMitri
  16. Johanna Dürr
  16. Petra Voldánová
  16. Renata Nowak

* kvalifikace na Bikini Olympia 2021


Bikiny fitness žen na Europa Pro 2021

Více fotografií z Europa Pro 2021 naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2021 k 15. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Stine Hansen Dánsko British Grand Prix 2020 1.
Lucia Malavaze USA San Antonio Pro 2020 1.
Jourdanne Lee USA Iron Games Pro 2020 1.
Francesca Stoico Itálie Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Emily Plajer USA Atlantic Coast Pro 2020 1.
Angelica Teixeira USA Battle of Texas 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Arizona Pro 2020 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2020 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Melissa Carver Austrálie Australian Pro 2021 1.
Lauren Dannenmiller USA World Klash Pro 2021 1.
Ashlyn Little USA GRL PWR Pro 2021 1.
Gabrielle Messias USA St. Louis Pro 2021 1.
Romina Basualdo USA New York Pro 2021 1.
Alessia Facchin Itálie Optimum Classic Pro 2021 1.
Chen Qi Liu Čína Milwaukee Pro 2021 1.
Sara Choi Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2021 1.
Eli Fernandez Mexiko DC Pro 2021 1.
Jimi Marley USA Europa Dallas Pro 2021 1.
Maria Julia Lemos Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Jessica Wilson USA Omaha Pro 2021 1.
Daraja Hill USA Republic of Texas Pro 2021 1.
Ariel Barley USA Battle in the Desert 2021 1.
Kristina Brunauer Rakousko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.
Lauralie Chapados Kanada Wings of Strength Chicago 2021 1.
Maureen Blanquisco USA J. L. Battle of the Bodies 2021 1.
Jasmine Gonzalez USA Pacific USA Pro 2021 1.
Erin Stern USA Tahoe Pro 2021 1.
Allison Testu Francie Europa Pro 2021 1.
Noora Mahonen Finsko Europa Pro 2021 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 15. srpnu:

p. jméno stát body
1. Carolina Collazos USA 18
2. Sierra Swann USA 16
2. Jennifer Dorie Kanada 16
2. Ivanna Escandar Španělsko 16
5. Vania Auguste USA 14
6. Reijuana Harley USA 13
7. Shelby Pierce USA 12
7. Anya Nicholson USA 12
9. Etila Santiago Brazílie 11
10. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 10
10. Carla Garthwaite USA 10
10. Kaley Houdyshell USA 10
13. Hannah Ranfranz USA 9
13. Ottavia Mazza Itálie 9
15. Svetlana Elina Rusko 8
15. Ester Oczella Maďarsko 8
17. Cory Hageman USA 7
17. Jessica Dolias USA 7
19. Adrianna Kaczmarek Polsko 6
20. Phoebe Hagan Velká Británie 5
20. Chloe Margraitner Švýcarsko 5
20. Aleksandra Banda Austrálie 5
20. Song A Reum Jižní Korea 5
20. Brittany Ann USA 5
20. Anastasia Gonzalez Španělsko 5
20. Breena Martinez USA 5
27. Jessica Johnson Austrálie 4
27. Alyssa Blessing USA 4
27. Christina Heath USA 4
27. Hyojung Kim Jižní Korea 4
27. Julia Wohlschlegel USA 4
27. Dulce Castellanos Mexiko 4
27. Isha Barrow USA 4
27. Cristiane Silveira Brazílie 4
35. Jade Kelsie Wolfenden Velká Británie 3
35. Stephanie Kalms Austrálie 3
35. Rudie Guerrero USA 3
35. Sonia Lewis USA 3
35. Bola Seo Jižní Korea 3
35. Lydia Munroe USA 3
35. Alejandra Soule USA 3
35. Lexus Redmond USA 3
35. Priscila Rodrigues Brazílie 3
35. Alice Marchisio Itálie 3
45. Elizabeth Yisrael USA 2
45. Sethia Daigle USA 2
45. Beatriz Biscaia Portugalsko 2
45. Claire Bonaccorso Austrálie 2
45. Hope Harper USA 2
45. Trisha Green USA 2
45. Meechka Marcelin USA 2
45. Hye Kyeong Hwang Jižní Korea 2
45. Yadira Rosado USA 2
45. Alexandria Ross USA 2
45. Jodie Yunker USA 2
45. Giuditta Taccani Itálie 2

Pravidla pro kvalifikaci na Bikini Olympia 2021 najdete zde.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Moriau Photo


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

03.09.12:22Sárinka.S - V Prvním, formice byla o 100 Levelu vejš Ámen #MyslímŽePro..
17.08.17:50Mikuc - Jinak to `pozadí` za závodníky, s promítáním soutěže onlin..
17.08.15:37Mikuc - Děkuji.
17.08.15:33LaFontaine - Voilà. http://contests.npcnewsonline.com/contests/202..
17.08.13:53Mikuc - Kdyby jste měl někdo nějaký odkaz na fotky, budu rád. Inst..
16.08.18:07xroll - To se pleteš. To co se tady nazývá vysoko upnutýmy svaly j..
16.08.15:43Mikuc - Co se týče zad a i jiných svalů, záleží na poměru délky šl..+2
16.08.13:23katrink - 13… vysledky tam uz jsou.🙌🏻
16.08.13:11MartinG - Citujem Wikipédiu široký sval chrbtový :`Odstupuje od chrb..
16.08.11:44Diegito - Výše upnuté zádové svaly bych neviděl jako zásadní problém..+2
16.08.11:04Zodiak411 - Oni to jsou všechno pořád ještě mladí kluci. Takže uvidíme..
16.08.10:491boris111 - Přesně tak.Kdo sleduje závody poslední dva roky,vidí že př..
16.08.10:43Zodiak411 - Milan se nebojí přibrat, ale má úzkou kostru. Pokud na seb..
16.08.10:32ivolgin - Vrcholová kulturistika není spravedlivá. Pokud se jí chce ..
16.08.10:311boris111 - Bohužel, stejný problém je i u Vojty Trnky,který mu prohrá..+1
16.08.10:14Zodiak411 - Vysoko upnuté záda nemáš moc jak ovlivnit...
16.08.09:191boris111 - Pavel vypadal dobře,ale čekal jsem za ty dva roky větší po..+1
16.08.07:34dzordn2 - Zatím výsledkovou listinu nezveřejnili, musíme si počkat.
16.08.07:14Arnold Strong - Jaky skoncil nakonec Pavel?
16.08.06:15Zodiak411 - Strašné. Pavel měl být minimálně ve druhém vyvolání.
16.08.01:38Muriel - Teraz som dokukal video-Pavel v 6tke z môjho pohľadu mal b..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie