Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Europa Pro 2021 očima EVLS týmu

31.323 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Dny 12. až 15. srpna ve španělském Alicante patří kulturistice a fitness, když se zde konají hned dvě velké soutěže! NPC Worldwide European Championship, na kterém amatéři bojují celkem o čtrnáct profesionálních karet, a Europa Pro, na němž v neděli dostanou příležitost profíci ze všech deseti kategorií, v nichž závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona v současnosti mohou usilovat o kvalifikaci na Olympia Weekend. Na Pyrenejský poloostrov za závody vyrazila početná skupina českých profesionálů ve složení Pavel Beran, Pavel Szotkowski, Margita Zámolová, Filip Šteflovič, Alena Hatvani, Gabriela Linhartová a Ivana Dvořáková. První tři z nich přitom k soutěži nastoupí v barvách EVLS týmu a platí, že za osvědčenou značku, se kterou je v České republice neodmyslitelně spjata profesionální show EVLS Prague Pro, tu nebudou sami!


O EVLS Prague Pro 2021:
EVLS Prague Pro 2021 je na programu 6. listopadu. Konat se bude v pražském hotelu Hilton (Pobřežní 311/1, 186 00 Praha 8-Rohanský) a závodit se na něm bude v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, classic physique, physique mužů, figure žen a bikiny fitness žen.

Výpravu EVLS týmu totiž ve Španělsku spolutvoří také samotní pořadatelé EVLS Prague Pro, kteří tu plní hned několik úkolů. Jednak jsou tu pro české závodníky, aby jim poskytli potřebný servis, a jednak tu budují vztahy jak s místními pořadateli, tak i se zahraničními sportovci. Jaké je letošní Europa Pro očima EVLS týmu, s námi můžete v tomto článku sledovat, když do něj pro Vás budeme doplňovat fotografie a občas také nějaké ty zajímavosti z místa dění!

Nepřehlédněte:
Europa Pro 2021: výsledky a fotografie (II.)
Europa Pro 2021: výsledky a fotografie (I.)
Europa Pro 2021 očima Margity Zámolové

Neděle, 23:23 - na Europa Pro 2021 je dobojováno, výsledky soutěže najdete zde a zde.

Neděle, 21:44 - Pavel Beran překvapivě od rozhodčích dostal prostor až ve třetím semifinálovém vyvolávání. Při pózování v něm jej zachycují následující snímky.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 21:20 - individuální semifinálová prezentace Pavla Berana ještě jednou, tentokrát ve videu!

Neděle, 21:14 - individuální semifinálovou prezentaci za sebou má Pavel Beran!

Foto: Matěj Pik

Neděle, 21:05 - na pódiu je Nathan De Asha, který vypadá zatraceně dobře!

Foto: Matěj Pik

Neděle, 21:01 - Pavel Beran za sebou má v kulturistice mužů open první okamžiky semifinále!

Foto: Matěj Pik

Neděle, 19:44 - probíhají semifinálové boje v kulturistice mužů do 212 liber. V kategorii se představilo jedenáct borců.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 19:44 - tým pořadatelů letošního EVLS Prague Pro má ve Španělsku napilno. Účastníky Europa Pro zvou na listopadové pražské závody.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 19:10 - aktuálně probíhá semifinále v bikiny fitness žen.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 19:05 - Pavel Szotkowski už má po závodech, a tak je čas na procházku po Alicante i na nějaké to jídlo.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 19:00 - známe výsledky prvního soutěžního bloku Europa Pro, do kterého zasáhli i naši. Nejvýraznějšího úspěchu v něm dosáhla Margita Zámolová, která v kulturistice žen vybojovala zlato a přímou kvalifikaci na Ms. Olympia! Skvěle si vedla také ve figure žen závodící Gabriela Linhartová, které patří třetí místo. Ivana Dvořáková ve physique žen vybojovala sedmé místo, Pavel Szotkowski na dost možná prozatím nejlépe obsazené soutěži roku obsadil ve dvaadvacetičlenném startovním poli classic physique patnáctou příčku. Ve stejné kategorii dělené šestnácté místo patří Filipu Šteflovičovi. Snímky níže zachycují formu Margity Zámolové krátce po sestoupení z pódia.

Foto: František Zámola

Neděle, 12:15 - máme za sebou semifinále ve physique mužů, a také v kulturistice žen, kde má k velmi dobrému výsledku nakročeno Margita Zámolová. Aktuálně probíhají semifinálové boje v classic physique. Kategorie je nabitá kvalitními závodníky!

Foto: Matěj Pik

Neděle, 09:43 - takto velké závody jsou samozřejmě také příležitostí k setkávání, budování vztahů a vytváření kontaktů. Na snímku níže jsou při hovoru zachyceni pořadatelé EVLS Prague Pro Adam Kindl a Petr Pik spolu s promotérem Europa Pro Emiliem Martinezem.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 09:06 - Europa Pro bude rozděleno do dvou soutěžní bloků. V tom prvním se bude závodit ve physique mužů, kulturistice žen, classic physique, physique žen a figure žen. Na pódiu se během něj objeví většina našich profíků, kteří jsou tak už připraveni v zákulisí.

Foto: Matěj Pik

Neděle, 07:59 - je tu soutěžní den letošního Europa Pro a závodníci mají napilno, když se připravují k nástupu na pódium. Obnáší to také nástřik další vrstvou soutěžní barvy, který za sebou má už i Pavel Szotkowski.

Foto: Matěj Pik

Sobota, 17:37 - zítřejší soutěžní den se blíží a profíci tak v těchto chvílích absolvují nástřik soutěžní barvou. Má ho za sebou už nejenom Pavel Szotkowski, ale třeba také britský těžkotonážník Nathan De Asha.

Foto: Matěj Pik

Sobota, 11:47 - do redakce nám dorazily už také fotografie z prezentace Pavla Szotkowského. Ten nakonec hmotnostní limit splnil s rezervou, když mu při prezentaci naměřili větší výšku, než čekal. Díky tomu mohl navážit asi o 3,5 kilogramu více, než původně počítal.

Foto: Matěj Pik

Pátek, 20:59 - prezentaci za sebou má Pavel Beran, který na Europa Pro navlékne soutěžní plavky poprvé od svého profesionálního debutu na EVLS Prague Pro 2018.

Foto: Matěj Pik

Pátek, 20:10 - dnešek v Alicante patřil hlavně druhému soutěžnímu dni NPC Worldwide European Championship, během kterého se bojovalo o profesionální karty ve physique mužů, bikiny fitness žen, physique žen, figure žen a wellness žen. Už je ale dozávoděno a ve 20:00 ve Španělsku nastaly první povinnosti i profíkům, kteří v neděli nastoupí k Europa Pro, když na programu byla registrace. Z čekaní na ni i z jejího úvodu pocházejí následující fotografie.

Foto: Matěj Pik

Pátek, 14:30 - Pavel Szotkowski za sebou má procházku po Alicante, na kterou se vydal hlavně s cílem ztratit ještě poslední deka nad hmotnostním limitem, tak aby jej večer při prezentaci splnil. Bude to tentokrát v jeho případě opravdu těsné!

Foto: Matěj Pik

Čtvrtek, 22:22 - autor fotografií z tréninku Pavla Szotkowského Matěj Pik na snímku z Holiday Gymu v Alicante. Pro tento týden to zřejmě bude posilovna s tou největší koncentrací hvězd současné scény. Fotografie z ní sdíleli už třeba i kulturista Steve Benthin anebo zajímavý britský profesionální závodník v classic physique Jon Lofthouse.

Čtvrtek, 21:30 - Pavel Szotkowski, který k Europa Pro nastoupí v classic physique, do Alicante dorazil dnes dopoledne. Na místě několik hodin nato absolvoval svůj poslední trénink před soutěží, při kterém narazil i na Roellyho Winklaara. Roelly na klání bude patřit k favoritům v kulturistice mužů open.

Foto: Matěj PikLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie