Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

Mr. Big Evolution Pro 2021
- výsledky a fotografie (II.)

31.659 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Závodníci z profesionální ligy IFBB Jima Maniona se dočkali první letošní soutěže organizované v Evropě, když atraktivní prostory portugalského Casina Estoril přivítaly další ročník Mr. Big Evolution Pro, které v letech 2018 a 2019 v některých materiálech ještě neslo stručnější označení Portugal Pro. Představitelé Manionovy profesionální ligy klání zařadili do vyšší kvalifikační úrovně, což znamená, že se na něm ve většině kategorií kromě přímé kvalifikace na říjnový Olympia Weekend určené vítězům bojovalo také o zvýšenou porci bodů do kvalifikačního žebříčku. Ten pro sportovce, kteří se umístí na druhé až páté příčce, představuje další způsob, jakým se lze na Olympii nominovat. Dobojováno je v tuto chvíli už ve všech deseti vypsaných kategoriích, a protože to je slušná porce výsledků, kterými byste se měli probrat, rozdělili jsme je pro Vás do dvou článků. Jak si vedli muži, se dočtete níže. Dění v ženských kategoriích se věnujeme zde.

Nepřehlédněte:
Mr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky a fotografie (I.)
Mr. Big Evolution Pro 2021 očima Margity Zámolové
Mr. Big Evolution Pro 2021 očima Věry Mikulcové
Před Věrou Mikulcovou je čtvrtý start mezi profesionálkami
Tréninkový videolog: Věra Mikulcová (05/2021)
Tréninkový videolog: Jan Turek (07/2021)
Alena Hatvani, Jiří Vilímek a Miroslav Fukes - trénink nohou

Na výsledky Mr. Big Evolution Pro 2021 jste mohli sázet v tipovací soutěži,
ve které byly ve hře ceny od společnosti Czech Virus v celkové hodnotě bezmála 12.000 Kč!
Na vyhodnocení tipovačky se můžete těšit v nejbližších dnech.

Mr. Big Evolution Pro 2021 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Budesheim, Leguerrier, Martins, Presti, Sukhoruchko, Wolski
2.Alkazem, Burghardt, Chiriac, Muzi, Shal
3.Atienza, Barzinskas, Lima, Turek, Bondi
4.Budesheim, Leguerrier, Martins, Presti, Sukhoruchko, Wolski

V královské mužské kategorii, kulturistice open, mělo podle startovní listiny nastoupit čtrnáct borců. Na poslední chvíli ale ve startovním poli přeci jenom došlo k nějakým změnám. Paul Poloczek s celkem slušným předstihem svým fanouškům hlásil, že soutěžní ročník začne až v srpnu na Europa Pro ve Španělsku, k závodům se naopak narychlo rozhodli nastoupit celkový šampión nedávného NPC Worldwide Empro Classic Khaled Alkazem, a také Anton Shal, jenž profi kartu vybojoval na k Mr. Big Evolution Pro připojené Olympia Amateur Portugal. Do Portugalska dorazil i desátý nejlepší účastník Mr. Olympia 2015 Essa Obaid. Odprezentoval se, ale v den závodů utrpěl údajně vážnější poranění zad. Rozhodčí ani přítomní záchranáři mu proto nedovolili nastoupit na pódium, Essa ale přesto několik chvil doufal, že závodit zvládne a se svolením lékařů, na které čekal, před rozhodčí předstoupí. Nakonec se to ale pro něj vyvinulo jinak a v noci na Instagramu sdílel záběry z nemocnice.

Jan Turek na Mr. Big Evolution Pro 2021


Finanční odměny:
1. místo4.000 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. místo1.000 $
5. místo1.000 $
celkově11.000 $

Estorilské kasino skrývá možnosti, které v jiných prostorách, kde se konají soutěže v bodybuildingu, většinou nenajdete. Pódium má v sobě zabudované dvě zdvižné točny, které závodníky všech deseti kategorií vyvážely na scénu. Vypadalo to pěkně, přidalo to do soutěže prvek dramatičnosti a byl to zážitek nejenom pro diváky, ale určitě také pro samotné sportovce. Těžkotonážníky navíc na jeviště pomohl uvést parádním exhibičním vystoupením maďarský estét Peter Molnár, který pózoval v záměrně vytvořeném polostínu, a i na to se zatraceně dobře dívalo. Všechno tohle si na vlastní kůži vyzkoušel také český kulturista Jan Turek, který si portugalskou akci vybral pro svůj druhý start v Manionově profesionální lize. Soutěž neměla jasného favorita, a tak karty mělo rozdat až první semifinálové vyvolávání. Na to pro kulturisty z kategorie open došlo už dost pozdě večer. Na pódium šli jako poslední v třetím a závěrečném soutěžním bloku, a to navíc se značným zpožděním proti původně stanovenému harmonogramu.

Jan Turek na Mr. Big Evolution Pro 2021

Do prvního calloutu si rozhodčí vyžádali šest borců, když je při individuální prezentaci a porovnáváních podle startovních čísel nejvíce zaujali Tim Budesheim, Theo Leguerrier, William Martins, Andrea Presti, Vladislav Sukhoruchko a Krystian Wolski. Doprostřed řady na pozici číslo jedna a dvě nejprve posunuli Prestiho se Sukhoruchkem, ale zatímco Andrea na svém místě zůstal, Vladislav jej musel uvolnit Timovi. Tahle šestice nejlepších si přitom rozhodně neodpózovala pouze jedno kolečko povinných postojů. Hlavní rozhodčí je ždímal, co mohl, a slitování neměl, ani když už bylo vidět, že toho mají plné zuby. "Jste unaveni? Já ne," pronesl k nim s neskrývanou škodolibostí. Ale zároveň na pravou míru uvedl, že je takto nedrtí zbytečně s tím, že tahle soutěž může být kohokoliv z nich a záleží jenom na tom, kdo bude nejtvrději pracovat! Kulturista zkrátka dnes musí soutěž zvládnout odpózovat a být připraven na to, že to může trvat dlouhé minuty.

Jan Turek na Mr. Big Evolution Pro 2021

Jan Turek na první vyvolávání v konkurenci, jaká se mu v Portugalsku sešla, pomýšlet nemohl. Přes své pěkné linie a skutečnost, že závodil o něco mohutnější než vloni, na to zkrátka pořád ještě potřebuje nějaké to kilo svalů navíc. Ve druhém calloutu asi už být spolu s Khaledem Alkazemem, Adolfem Burghardtem, Alfredem Chiriacem, Andreou Muzim a Antonem Shalem mohl, ale portugalská profesionální show našim kulturistům z kategorie open zkrátka nepřeje. Své by o tom mohli vyprávět Milan Šádek se Slavojem Bednářem. Honza tak pózoval až ve třetím vyvolávání s Jimmym Atienzou, Dainiusem Barzinskasem, Sergiem Limou a Jamesem Bondim a bylo zřejmé, že osmou příčku z European Pro 2020 tentokrát nezopakuje. Zatímco se celá soutěž celkem vlekla, a šest nejlepších těžkotonážníků dostalo i dost času při vyvoláváních, pak dění v Estorilu nabralo tak rychlý spád, že jste museli začít pochybovat o tom, jestli jste s pokračujícím večerem na chvilku neusnuli, neprobudili se o několik desítek minut později a o kus soutěže jste nepřišli. Žádné volné sestavy nebo finálová vyvolávání se totiž nekonaly a čtvrté vyvolávání prejudgingu od vyhlášení výsledků dělilo jen několik málo minut vyplněných posedownem. Povel od pořadatelů asi zněl soutěž zrychlit, což je ale u kategorie, která měla být vrcholem celé události, velká škoda.

Nejlepších pět účastníků Mr. Big Evolution Pro 2021 v kulturistice mužů open (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)

Fofrem probíhalo i samotné vyhlášení výsledků, při kterém jako poslední zůstal stát na pódiu Andrea Presti. Závodník, který už při profesionálním debutu na George Farah Classic 2018 dosáhl na druhé místo, tak vybojoval své první vítězství mezi elitou a neubránil se po něm snadno pochopitelnému dojetí. Dokázal totiž opravdu velkou věc a po osmadvaceti letech se stal prvním Italem, který se probojoval k účasti na Mr. Olympia. Naposledy se to před ním v roce 1993 podařilo Maurovi Sarnimu, který tehdy slavil překvapivé vítězství na Niagara Falls Pro Invitational. V bodybuildingu najdete jistě i sportovce obdařenější lepší genetikou, než jakou dostal do vínku Andrea, ale jeho schopnost pracovat s tím, co má, dále se zlepšovat, a hlavně chodit na soutěže konzistentně v parádní formě, si zaslouží respekt. Stejně jako sladkou odměnu v podobě jeho dnešní kvalifikace na Olympii.

Medailisté Mr. Big Evolution Pro 2021 v kulturistice mužů open (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)

Druhé místo bral stejně jako při svém minulém soutěžním vystoupení na California Pro 2019 Tim Budesheim, jehož nejsvalnatější póza znovu stála za to! Medaili za třetí místo pak překvapivě na krk dostal William Martins z Brazílie. Zmíněný svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta na pódium stejně jako při nedávném profesionálním debutu na Wings of Strength Puerto Rico Pro přinesl spoustu tvrdě vypadajících svalů, ale také velmi špatný střed těla a ne úplně hezké tvary. Přesto mu to stačilo k tomu, aby nečekaně překonal i čtvrtého Vladislava Sukhoruchka, jenž měl před soutěží určitě vyšší ambice. Souboj o poslední volné místo v top 5 sváděli Theo Leguerrier s Krystianem Wolským, který mimochodem za poslední tři roky, kdy nezávodil, odvedl kus práce. Úspěšnější byl nakonec o něco zkušenější Theo. Janu Turkovi ve výsledkové listině patří čtrnácté místo. I když tento výsledek vnímá jako nesplněný úkol, tak se už nechal slyšet, že jej v pro něj stále nové lize zároveň nebere jako zklamání, ale jako novou motivaci!


Výsledky Mr. Big Evolution Pro 2021 - kulturistika mužů open

  1. Andrea Presti*
  2. Tim Budesheim
  3. William Martins
  4. Vladislav Sukhoruchko
  5. Theo Leguerrier
  6. Krystian Wolski
  7. Andrea Muzi
  8. Alfred Chiriac
  9. Khaled Alkazem
  10. Anton Shal
  11. Adolf Burghardt
  12. James Bondi
  13. Sergio Lima
  14. Jan Turek
  15. Jimmy Atienza
  16. Dainius Barzinskas

* kvalifikace na Mr. Olympia 2021


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2021 k 18. červenci:

jméno stát soutěž um.*
James Hollingshead Velká Británie British Grand Prix 2020 1.
Regan Grimes Kanada Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2020 1.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2020 4.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2020 5.
Luis Rodriguez USA Indy Pro 2021 1.
Nick Walker USA New York Pro 2021 1.
Patrick Moore USA California Pro 2021 1.
Akim Williams USA Puerto Rico Pro 2021 1.
Andrea Presti Itálie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 18. červenci:

p. jméno stát body
1. Mohamed El Emam Rusko 15
1. Hassan Mostafa Egypt 15
3. Mohamed Shaaban Egypt 10
3. Vladislav Sukhoruchko Ukrajina 10
5. Theo Leguerrier Francie 9
6. Dorian Haywood USA 8
7. Tim Budesheim Německo 6
8. William Martins Brazílie 5
9. Marc Hector Velká Británie 3
9. Lionel Beyeke Francie 3
9. Blessing Awodibu Irsko 3
9. Andrea Muzi Itálie 3
13. Jamie Christian-Johal Velká Británie 2
14. Carlos Chapa USA 1
14. Eddie Bracamontes USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Mr. Olympia 2021 najdete zde.


Mr. Big Evolution Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Benthin, Coelho, Melnikov, Sayed, Moreira, Bat
2.D'Angelo, Fawzi, Fierro, Nunes, Sticco
3.Benthin, Coelho, Melnikov, Sayed, Moreira, Bat

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) se na Mr. Big Evolution Pro rozhodlo zkusit štěstí jedenáct borců. Nějakou opravdu velkou hvězdu současné scény byste na pódiu sice hledali marně, ale přesto se zde sešlo kvalitně poskládané startovní pole a zejména první pětici nakonec tvoří samí výborní závodníci. Složení top 5 se jako obvykle zformovalo během prvního semifinálového vyvolávání. Do něj rozhodčí vybrali v perfektní formě závodícího Steva Benthina, spoustou oblých svalů disponujícího Lucase Coelha, neuvěřitelně nabitého, avšak nevysokého Fabricia Moreiru, absolutního šampióna připojené amatérské Olympie Ahmeda Bata a Andreye Melnikova s Nasserem Sayedem.

Nejlepších pět účastníků Mr. Big Evolution Pro 2021 v kulturistice mužů do 212 liber (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.000 $
celkově6.000 $

První ze dvou míst uprostřed řady během celého prvního calloutu neochvějně patřilo Lucasovi, vedle kterého se na tom druhém prostřídali Nasser, Fabricio i Steve. Další průběh soutěže ukázal, že právě německý profík je Coelhovi tím hlavním soupeřem v souboji o vítězství, ale Lucas na pódium přinesl jednoduše více svalů, v některých pózách působil opravdu impozantně a to rozhodlo! Coelho, který zatím platil za cestovatele mezi kategoriemi, když si vyzkoušel i start v classic physique a kulturistice mužů open, v Portugalsku ukázal, že doma je ve dvěstědvanáctce a po zásluze si zde došel jak pro své první vítězství mezi profíky, tak i pro kvalifikaci na 212 Olympia. Druhé místo v souladu s děním na pódiu bral Steve, třetí skončil Fabricio Moreira. Dokud Fabricio pózoval individuálně, zdálo se, že by si díky veškerým svým objemům snad i mohl dojít pro vítězství. Ale jeho 160 cm výšky jej nakonec při porovnání s o něco vyššími soupeři postavilo do nevýhody. Čtvrté místo při svém prvním startu v profesionální lize IFBB Jima Maniona vybojoval Andrey, Nasser první pětici uzavírá. Oba borce na medailové příčky nepustily zejména rezervy ve finální dotaženosti.

Medailisté Mr. Big Evolution Pro 2021 v kulturistice mužů do 212 liber (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)


Výsledky Mr. Big Evolution Pro 2021 - kulturistika mužů do 212 liber

  1. Lucas Coelho*
  2. Steve Benthin
  3. Fabricio Moreira
  4. Andrey Melnikov
  5. Nasser Sayed
  6. Ahmed Bat
  7. Pasquale D'Angelo
  8. Daniel Sticco
  9. Diogo Nunes
  10. Ahmed Fawzi
  11. Felipe Fierro

* kvalifikace na 212 Olympia 2021


Závodnici kvalifikovaní na 212 Olympia 2021 k 18. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Angel Calderón Frias Španělsko British Grand Prix 2020 1.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2020 1.
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2020 2.
George Peterson USA Olympia 212 Showdown 2020 3.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2020 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2020 5.
Tonio Burton USA Indy Pro 2021 1.
Nathan Epler USA New York Pro 2021 1.
Piotr Borecki Polsko Puerto Rico Pro 2021 1.
Lucas Coelho Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 18. červenci:

p. jméno stát body
1. John Jewett USA 11
2. Radoslav Angelov Bulharsko 10
3. Steve Benthin Německo 9
4. Noel Adame Mexiko 8
4. Nasser Sayed Kuvajt 8
6. Derik Oslan USA 6
6. Guy Cisternino USA 6
8. Justin Randall USA 5
8. Boás Henrique Brazílie 5
8. Fabricio Moreira Brazílie 5
11. Zoran Kolevski Makedonie 4
11. Milton Martinez USA 4
11. Andrey Melnikov Rusko 4
14. Diogo Nunes Portugalsko 3
15. James Llewellin Velká Británie 2
15. Bryan Balzano USA 2
17. Paul Latham Velká Británie 1

Pravidla pro kvalifikaci na 212 Olympia 2021 najdete zde.


Mr. Big Evolution Pro 2021 - classic physique


Semifinálová vyvolávání:
1.dos Anjos, Bueriberi, Hoffman, Mayr, Pastor, Vissers
2.Al Baghdadi, Ammari, Oliveira, Przybyea, Stüz, Zagarella, Feidi
3.dos Anjos, Bueriberi, Hoffman, Mayr, Pastor, Vissers

V classic physique, ve kterém závodníci musejí splňovat hmotnostní limit ve vztahu k jejich výšce, rozhodčí posuzovali formy třinácti profíků. Ačkoliv při individuální prezentaci díky své výšce, dobré iluzi mohutnosti a perfektnímu pózingu impozantně působil zejména zkušený Němec David Hoffman, první šestičlenné vyvolávání, do kterého se dostal, se pro něj nevyvíjelo úplně ideálně. Po boku soupeřů z prvního calloutu už tak působivě nevypadal a bylo pravděpodobné, že David je mimo boj o medaile. Naopak rozhodčí nejvíce zaujali vyzrálými svaly disponující German Pastor a José Maria Mete Bueriberi, který na pódium přinesl parádní tvary a mohutná stehna. Oba po většinu času pózovali uprostřed řady.

Nejlepších pět účastníků Mr. Big Evolution Pro 2021 v classic physique (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)


Finanční odměny:
1. místo2.000 $
2. místo1.000 $
3. místo500 $
celkově3.500 $

Ve physique mužů se finanční odměny na Mr. Big Evolution Pro 2021 rozdělovaly shodně.

José, který kvůli souběhu mnoha okolností nezávodil od svého vítězného profesionálního debutu na San Marino Pro 2019, si nakonec došel pro prvenství i v Portugalsku, když se na jeho vystoupení zkrátka dobře dívalo. Za druhým Pastorem bral bronz Nizozemec Wesley Vissers, který si vzal k srdci doporučení rozhodčích, aby tolik nelpěl pouze na klasickém pózingu, na kterém je jasně patrná inspirace Arnoldem Schwarzeneggem, ale zařadil do svého portfolia i nějaké ty modernější postoje. Kombinace obojího Wesleymu opravdu seděla. Zároveň se ovšem zdá, že v classic physique už naráží na jisté limity, a pokud se chce Vissers dál někam posouvat, nezbude mu než classic physique opustit. Po soutěži uvedl, že přechází k další kapitole a je čas růst, ale zda to jeho přesun do kulturistiky mužů open opravdu znamená, je zatím těžké jednoznačně soudit.

Medailisté Mr. Big Evolution Pro 2021 v classic physique (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)

Čtvrté místo bral Brazilec Alex dos Anjos, který když před několika měsíci oznámil svůj záměr přestoupit z kulturistiky naopak právě do classic physique, dost překvapil. Vlastně se to zdálo jako jeden z těch hloupějších nápadů v historii kulturistiky, protože dos Anjos vždycky platil za představitele hardcore bodybuildingu a představit si jenom to, že splní hmotnostní limit classic physique, bylo dost složité. Brazilští fanoušci jeho vážení na prezentaci před Mr. Big Evolution Pro dokonce považovali za nejdramatičtější úkon tohoto druhu letošního roku, ale Alex to dokázal a do limitu se vešel! Klasického toho na něm sice na pódiu nakonec opravdu mnoho nebylo, ale spousta hustých svalů na horní polovině těla jej nakonec dovedla k dobrému čtvrtému místu. Pátý skončil vyvážený, symetrický a dobře připravený Rakušan Fabian Mayr, a pokud byste chtěli pro bodybuilding nadchnout někoho, kdo o něm neví vůbec nic, mohly by k tomu záběry Fabianova vystoupení v Portugalsku docela dobře posloužit. Vypadal opravdu výborně!


Výsledky Mr. Big Evolution Pro 2021 - classic physique

  1. José Maria Mete Bueriberi*
  2. German Pastor
  3. Wesley Vissers
  4. Alex dos Anjos
  5. Fabian Mayr
  6. David Hoffman
  7. Eduardo Oliveira
  8. Abdelkarim Ammari
  9. Kevin Stüz
  10. Mohamed Al Baghdadi
  11. Giuseppe Zagarella
  12. Djallel Feidi
  13. Mariusz Przybyła

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2021


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2021 k 18. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Laszlo Kiraly Maďarsko British Grand Prix 2020 1.
Peter Molnár Maďarsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Courage Opara USA Battle of Texas 2020 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2020 1.
Breon Ansley USA Classic Physique Olympia 2017 1.
Divine Wilson USA Pittsburgh Pro 2021 1.
Dani Younan USA New York Pro 2021 1.
George Kawalawu USA Milwaukee Pro 2021 1.
Zeek Andrews USA Miami Muscle Beach Pro 2021 1.
Tony Taveras USA Europa Dallas Pro 2021 1.
Gabriel Zancanelli Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Mike Sommerfeld Německo Xtreme Fitness Pro 2021 1.
Brady King USA Norfolk Pro 2021 1.
José Maria Mete Bueriberi Španělsko Mr. Big Evolution Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 18. čerenci:

p. jméno stát body
1. Tommy Clark USA 13
2. Terrence Ruffin USA 12
2. Sabur Favors USA 12
4. Chris Hunte USA 11
5. Alejandro Cambronero USA 10
6. Bryan Jones USA 9
7. Brandon Kidd USA 6
8. Vahid Badpey Írán 5
8. Leland Devaughn USA 5
8. Giuseppe Zagarella Itálie 5
8. Urs Kalecinski Německo 5
8. Lamar Shaw USA 5
8. German Pastor Španělsko 5
14. Michael Daboul Velká Británie 4
14. Mikhail Timoshin Rusko 4
14. Jonathan Pelkey USA 4
14. Dmitry Vorotyntsev Rusko 4
14. Michael Bell USA 4
14. Harold Bright USA 4
14. Neil Currey Velká Británie 4
14. Julio Balestrin Brazílie 4
14. Kevin Wilson USA 4
14. Wesley Vissers Nizozemsko 4
24. Shane Cullen Irsko 3
24. Mohamed Amine Tunisko 3
24. Jarek Crew USA 3
24. Marco Ruz Francie 3
24. Arturo Mendez USA 3
24. Jorge Luis Guerrero Mexiko 3
24. Mattie Nelms USA 3
24. Alex dos Anjos Brazílie 3
32. Jonathan Lofthouse Velká Británie 2
32. Roman Khakilin Rusko 2
32. Tomas Adame-Hernandez USA 2
32. Traveon Daniels USA 2
32. Omar Bautista USA 2
32. Joseph Wahlberg USA 2
32. Jared Feather USA 2
32. Thomas Connelly USA 2
32. Fabian Mayr Rakousko 2

Pravidla pro kvalifikaci na Classic Physique Olympia 2021 najdete zde.


Mr. Big Evolution Pro 2021 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Alsanad, Biolo, Djoudi, Fialho, Franco, Lima, Mota, Palmeira
2.Amato, Angel, Azevedo, Leone, Mazzolari, Miggiano, Santalucia, Treichler
3.Alsaud, Bessala, Ferreira, Galvao, Ma'arij, Nunes, Ryan, Smith, Villatte, Gambacorta, Martins
4.Djoudi, Franco, Lima, Mota

Physique mužů se stalo nejpočetněji obsazenou kategorií soutěže, když v něm výsledky své práce prezentovalo sedmadvacet borců. Do prvního semifinálového vyvolávání si rozhodčí vyžádali osm z nich, a když posléze doprostřed řady posunuli Felipeho Franca s Youcefem Djoudim, bylo evidentní, že šampión vzejde právě z této dvojice. První callout ale jinak trval opravdu dlouho a mezi některými závodníky to bylo asi dost těsné! Mr. Big Evolution Pro bylo velmi úspěšnou soutěží pro profesionály z Brazílie, kteří si z ní odnesli celkem osm cenných kovů, a svou měrou k tomu přispěl také Felipe. Na závodech vybojoval své třetí vítězství v Manionově profesionální lize a zajistil si tak přímou kvalifikaci na letošní ročník Men's Physique Olympia! Za druhým Djoudim si další místa v top 5 rozdělili Elton Mota, Pedro Lima a Luca Biolo.

Medailisté Mr. Big Evolution Pro 2021 ve physique mužů (foto: Facebook.com/IFBBPROPortugal)


Výsledky Mr. Big Evolution Pro 2021 - physique mužů

  1. Felipe Franco*
  2. Youcef Djoudi
  3. Elton Mota
  4. Pedro Lima
  5. Luca Biolo
  6. Sanad Al-Sanad
  7. Edvan Palmeira
  8. Mauro Fialho
  9. Davide Mazzolari
  10. Andrea Miggiano
  11. Manuel Santalucia
  12. Andrea Amato
  13. Marcel Treichler
  14. Joaquim Camps Angel
  15. Daniel Leone
  16. Turki Alsaud
  16. Helder Azevedo
  16. Anthony Bessala
  16. Jose Ferreira
  16. Heitor Galvao
  16. Fa'iq Ma'arij
  16. Paulo Nunes
  16. Ommie Ryan
  16. Tyler Smith
  16. Maxime Villatte
  16. Febo Gambacorta
  16. Filipe Martins

* kvalifikace na Men's Physique Olympia 2021


Závodníci kvalifikovaní na Men's Physique Olympia 2021 k 18. červenci:

jméno stát soutěž um.*
Abisai Pietersz Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2020 1.
Riccardo Croci Itálie San Marino Pro 2020 1.
Carlos DeOliveira Brazílie Musclecontest Brazil Pro 2020 1.
Brandon Hendrickson USA Men's Physique Olympia 2020 1.
Raymont Edmonds USA Men's Physique Olympia 2019 1.
Khali Quartey USA Houston Tourn. of Ch. 2021 1.
Antoine McNeill USA Legends Classic 2021 1.
Corey Morris USA Wasatch Warrior 2021 1.
Kyron Holden USA Pittsburgh Pro 2021 1.
Erin Banks USA New York Pro 2021 1.
Micah Thomas USA City Limits Pro 2021 1.
Arya Saffaie USA Optimum Classic Pro 2021 1.
Rodrigue Chesnier Francie Milwaukee Pro 2021 1.
Jahvair Mullings USA Mile High Pro 2021 1.
Daniel Ammons USA Miami Muscle Beach Pro 2021 1.
Suraqah Shabazz USA Northern California Pro 2021 1.
Charjo Grant USA DC Pro 2021 1.
Diogo Montenegro Brazílie Puerto Rico Pro 2021 1.
Ramses Rams Španělsko Europa Orlando Pro 2021 1.
Andrei Lincan Rumunsko Republic of Texas Pro 2021 1.
Clarence McSpadden USA Norfolk Pro 2021 1.
Felipe Franco Brazílie Mr. Big Evolution Pro 2021 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - kvalifikační žebříček pro rok 2021 k 18. červenci:

p. jméno stát body
1. Luca Biolo Itálie 15
2. Ismael Martinez Dominguez Mexiko 14
3. Joseph Lee USA 12
4. Jeremy Potvin USA 10
4. Ashley Patillo USA 10
6. John Sarmiento USA 9
7. Thomas Kunz Švýcarsko 8
7. Brett Mario Jackson USA 8
9. Emanual Hunter USA 7
9. Jason Huynh USA 7
11. George Brown USA 6
11. Reuben Glass USA 6
11. Mehdi Kabbadj USA 6
14. Mike Stripling USA 5
14. Anthony Gilkes USA 5
14. Adrian Horton USA 5
14. Youcef Djoudi Francie 5
14. Pedro Lima Brazílie 5
19. Rodrigo Barbosa Brazílie 4
19. Edvan Palmeira Brazílie 4
19. Ahmed Abdelgalil Egypt 4
19. Evan Kanu USA 4
19. Matthew Greggo USA 4
19. Daniel Stull USA 4
19. Myron Griffin USA 4
19. Steven Cao USA 4
19. Nicolas Koeu USA 4
19. Elton Mota Portugalsko 4
29. Andrea Mosti Itálie 3
29. Vinicius Mateus Brazílie 3
29. Antonio Smothers USA 3
29. Zach Savoie USA 3
29. Michael Mperey USA 3
29. Saint Michael Moodie Jamajka 3
29. Stevelon Dennis USA 3
36. Maxime Parisi Francie 2
36. Denis Gusev Rusko 2
36. Alex Newell USA 2
36. Antoine Williams USA 2
36. Jonathan Jimenez USA 2
36. Bryan Blackman USA 2
36. Alessandro Cavagnola Itálie 2
36. Gerardo Gabriel USA 2

Pravidla pro kvalifikaci na Men's Physique Olympia 2021 najdete zde.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.07.19:19Mikuc - Tak jsem to rozbalil, naše závodníky a závodnice postahova..
22.07.18:47Mikuc - Děkujeme!:)
22.07.18:30Bronwyn - https://m.facebook.com/IFBBPROPortugal/photos/?tab=albums&..
22.07.14:44Mikuc - Co myslíš, že bude? Bloknou mě na fb?:)) Zatím ticho po pě..
22.07.14:41Mikuc - Mno, nejspíš to poženu na závodní výbor ROH, když ani to n..
22.07.10:41maxpoint97 - Osobně si myslim, že fotky nebudou. Je to prostě Portugals..
22.07.06:04Dejf111 - bojím se, že odpověď nepřijde
21.07.23:08Mikuc - Tak jsem napsal přímo na federaci proIFBB, kde najdu fotky..+1
20.07.16:09Mikuc - Díky moc. Já instagram nemám, tak kouknou ostatní:))
20.07.15:05Zodiak411 - https://www.instagram.com/tv/CRe-N_sJub1/?utm_medium=copy_..
20.07.14:56Mikuc - Myslím porovnávačky. Je to jak v pravěku, takováto soutěž ..
20.07.13:58Zodiak411 - Jestli hledáš Martinse, tak zkus jeho instagram. Tady ze z..
20.07.09:59Mikuc - Jsou někde na netu kvalitní fotky? Zběžně jsem mrknul goog..
19.07.22:34Zodiak411 - Martins má fakt pěkný hrudník z boku a je obrovská škoda t..+1
19.07.20:43Mikuc - Pro Honzu asi hodně velké zklamání, ale v Portugalsku a ok..+1
19.07.14:37DAVID.KOVACIK96 - Honza je mašina, jak sám říkal tohle ho jen nakopne a brzo..+1
19.07.11:49Dejf111 - Honza vypadal fantasticky, moc nechápu, proč ho nedali do ..
19.07.00:19Zodiak411 - Škoda Honzova umístění. Moc jsem mu přál, aby to dopadlo d..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie