Reklama:

Mr. Big Evolution Pro 2021
očima Věry Mikulcové

15.408 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kulturistka Věra Mikulcová dosud mezi profesionálkami závodila pouze ve Spojených státech a Kanadě. Letos poprvé vyzkouší, nakolik zaujme profesionální rozhodčí na evropské půdě, když se chystá už tuto neděli v portugalském Estorilu nastoupit k Mr. Big Evolution Pro. Na soutěži přitom nebude zdaleka jediným naším želízkem v ohni. Ve své kategorii Věrka změří síly také se dvěma českými soupeřkami Margitou Zámolovou a Alenou Hatvani, v kulturistice mužů open se představí Jan Turek a ve figure žen nastoupí Gabriela Linhartová. S Věrou Mikulcovou jsme v průběhu závodů v kontaktu, a tak se Vám pokusíme zprostředkovat, jaké Mr. Big Evolution Pro 2021 je jejíma očima!

Nepřehlédněte:
Mr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky a fotografie (II.)
Mr. Big Evolution Pro 2021 - výsledky a fotografie (I.)
Mr. Big Evolution Pro 2021 očima Margity Zámolové
Před Věrou Mikulcovou je čtvrtý start mezi profesionálkami
Tréninkový videolog: Věra Mikulcová (05/2021)
Tréninkový videolog: Jan Turek (07/2021)
Alena Hatvani, Jiří Vilímek a Miroslav Fukes - trénink nohou

Pondělí, 13:00 - je den po závodech a v Estorilu se našel ještě čas na procházku po parku, který obklopuje kasino, v němž se letošní Mr. Big Evolution Pro konalo.

Neděle, 22:45 - profesionální kulturistky šly v Estorilu na pódium až před jednadvacátou hodinou a udržet tak dlouho tu opravdu optimální formu, pro žádnou závodnici nepředstavovalo úplně snadný úkol. Přesto má za sebou Věra Mikulcová krásné závody, na kterých opět vybojovala medaili!

Neděle, 13:45 - nátěr závodní barvou je komplet, ale soutěž rozdělená do tří bloků se vleče. Než začne ten poslední, během kterého na pódium nastoupí i kulturistky, bude to ještě několik hodin trvat.

Neděle, 08:30 - v Estorilu se závodníci probudili do soutěžního dne. Ve Věrčině kulturistice žen se bude závodit až v podvečer a zbývající čas do nástupu na pódium stráví nezbytnými přípravami, mezi které patří i nátěr soutěžní barvou. Naše profesionálka na to přitom jde postaru, když ji barvou pomůže natřít Jana Paulátová, která ji v Portugalsku doprovází. Vyhne se tak frontě, kterou by musela vystát, pokud by si vybrala úpravu pokožky nástřikem.

Sobota, 11:00 - dnešek je v Estorilu pro profesionální závodníky "volným" dnem v tom smyslu, že je nečekají žádné formální povinnosti. Všichni se ale samozřejmě snaží co nejlépe zvládnout finální ladění formy. Věrka zatím váží asi o kilogram více, než tomu bylo před dvěma lety při jejím zatím posledním soutěžním vystoupení v Torontu. Měla by se ale tentokrát prezentovat jinou formou, než tomu bylo v Kanadě, tak uvidíme, jaký výsledek jí to přinese!

Věra Mikulcová při prezentaci na Mr. Big Evolution Pro 2021

Sobota, 00:11 - Věra Mikulcová má za sebou dlouhý den. Její cesta do Portugalska začala v pátek brzy ráno a oddechu na apartmánu se dočkala až někdy kolem půlnoci. Souvisí to také s tím, že to na Mr. Big Evolution Pro nebylo právě snadné s prezentací. Původně byla prezentace plánována na páteční večer, necelé dva týdny před závody ale pořadatelé oznámili, že se kvůli opatřením souvisejícím s pandemií COVID-19 přesouvá na dopoledne. Změnit letenky, aby se to dalo stihnout, ne pro každého připadalo jen tak snadno v úvahu a pro tyto sportovce byl určen náhradní čas prezentace v osm večer. Nakonec ale na toto druhé kolo registrace došlo až s dvouhodinovým zpožděním kolem dvaadvacáté hodiny.

Věra Mikulcová po příletu do Portugalska


Foto:
Věra Mikulcová a Jana Paulátová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.07.12:38Dejf111 - Když si Věra vezme tu paruku, tak si myslím, že by mohli h..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
maxpoint97 (11:51) • Mikuc: děkuju i za sebe 😊 Jinak bych zde chtěl dát veřejně za pravdu Jardovi - Benth...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
jari (11:43) • Mikuc: Děkujeme, vážíme si toho. *1*
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (05/...
Jarda 74 (05:11) • Moc pěkný!
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Mr. Big Evolution Pro 2021 a naše "kauzy"
Mikuc (23:43) • Kdo jinej?:))) Máte pravdu a díky za vás! Osobně si myslím, že nemáte proč něco na kame...
magazínSlavoj Bednář den před Wings of Stren...
1boris111 (23:13) • Břicho,strašný!!Kde je ten progres,co sliboval?12-13 místo a bude rád.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie