Reklama:

International Austrian Championship 2020: zprávy z místa dění

10.286 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Rakouská kulturistika na přelomu loňského a letošního roku prošla velkými změnami. Tehdy tamní dosavadní prezident rakouské IFBB (ÖABFF) Dr. Wolfgang Schober oznámil, že jím vedené sdružení nově již nebude spolupracovat s mezinárodní federací IFBB, ale s konkurenční profesionální ligou IFBB Jima Maniona a organizací NPC Worldwide. Tímto krokem v Rakousku zanikl svaz kulturistiky a fitness, který byl příslušný k mezinárodní federaci IFBB. Záhy se nicméně začal formovat nový spolek ÖABFV, který tuto mezeru zaplnil. V jeho čele jako prezident stanul Jörg Kapfer, před nímž teď v pro něj nové roli stojí první velká zkouška, a to zvládnout v době ztížené pandemií COVID-19 organizaci International Austrian Championship.

O změnách v rakouském bodybuildingu jsme psali v těchto článcích:
Novým prezidentem rakouské IFBB je Jörg Kapfer
ÖABFF vs. ÖABFV. Jak se vyvíjí situace v rakouské kulturistice?
Rakouská kulturistika prochází velkými změnami!

Na soutěž pořádanou poslední říjnovou sobotu zmíněným prezidentem nové rakouské IFBB přicestovalo také několik závodníků z České republiky. Se všemi jsme v kontaktu, a tak se Vám pokusíme zprostředkovat, jak si na klání vedou, prostřednictvím série zpráv z místa dění.


Sobota, 22:55

V Rakousku je dobojováno. Všem našim účastníkům soutěže, kteří nám po celý den z místa posílali zprávy a fotografie, i touto cestou děkujeme!

Sobota, 22:23

Hana Milev v bikiny fitness žen bere čtvrté místo.

Sobota, 21:36

Kateřina Barešová v bodyfitness žen dosáhla na páté místo.

Sobota, 21:11

Hanu Milev čeká start ve druhé kategorii - bikiny fitness žen.

Sobota, 20:45

Na pódiu teď v bodyfitness žen bojuje Kateřina Barešová.

Sobota, 20:15

Letošní International Austrian Championship má v kulturistice mužů českého vítěze! První místo vybojoval Antonín Téma, který během páteční prezentace navážil 91,6 kg.

Sobota, 19:43

V bodyfitness žen se na pódium chystá nastoupit Kateřina Barešová.

Sobota, 19:21

A český kulturista už na pódiu svádí souboj se soupeři!

Sobota, 19:18

Ke vstupu na pódium se v zákulisí už připravuje Antonín Téma.

Sobota, 16:48

Z Rakouska přichází první zpráva o výsledcích. Hana Milev v bikiny fitness masters dosáhla na čtvrté místo. Ještě ji čeká start v bikiny fitness žen.

Sobota, 14:00

Máme pro Vás první snímky, které v Rakousku zachycují dění na pódiu!

Sobota, 13:00

Závodníci si už rozebrali startovní čísla a na soutěž je, zdá se, vše připraveno!

Sobota, 11:15

Našim zatím nezbývá než se obrnit trpělivostí a v zákulisí čekat, než na ně přijde řada.

Sobota, 10:00

Jako první je na programu soutěž Österreichische Newcomer Meisterschaften, která je určena výhradně rakouským závodníkům. Na vlastním International Austrian Championship by se podle propozic mělo začít závodit ve 14:00

Sobota, 09:00

Klání hostí štýrské město Leoben. Včera odpoledne a večer zde byla na programu prezentace, dnes je pak soutěžní den. Do bojů na pódiu by z našich měli zasáhnout Antonín Téma (kulturistika mužů), Hana Milev (bikiny fitness) a Kateřina Barešová (bodyfitness).Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 53 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie