Reklama:

Arnold Classic 2018:
výsledky a fotografie (II.)

46.755 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Letošní Arnold Sports Festival, v rámci kterého se ve dnech 2. až 3. března závodilo také v devíti z desíti kategorií, jež v současnosti popisují pravidla profesionální ligy IFBB Jima Maniona, je minulostí. Celá multisportovní akce v noci ze soboty na neděli v prostorách Columbus Convention Center vyvrcholila zápolením na Arnold Classic v kulturistice mužů open, Arnold Classic v mužském physique a Bikini International. A jaké výsledky zmíněná klání přinesla?


Arnold Classic 2018 - kulturistika mužů open


Semifinálová vyvolávání:
1.Jackson, Bonac, Beyeke, Kuclo, McMillan, Winklaar
2.Yamagishi, Delarosa, Rodriquez, Beyeke, Osladil
3.Wolf, Charles, Poloczek, Smalls
4.Winklaar, McMillan, Jackson, Bonac

Arnold Classic v kulturistice mužů open se poprvé odehrálo už v roce 1989. Klání tehdy položilo základ celému Arnold Sports Festivalu, který se tak, jak jej známe dnes, začal formovat v nadcházejících sezónách. Jubilejního třicátého ročníku soutěže se letos zúčastnilo čtrnáct borců, mezi nimiž chyběl druhý muž Mr. Olympia z roku 2016 Shawn Rhoden, jenž několik týdnů před závody svou přípravu musel ukončit kvůli zdravotním problémům. Nějakého jednoznačného kandidáta na vítězství byste letos ve startovním poli soutěže hledali těžko. Za favority na přední příčky jistě mohli být považováni William Bonac, Roelly Winklaar, Dexter Jackson a Cedric McMillan, jak se ale tito borci poskládají do výsledkové listiny, rozhodně nebylo snadné tipovat.

Českého fanouška bodybuildingu pak kromě toho, jak si povedou zmíněné zahraniční osobnosti, zajímalo samozřejmě také, jak závody vyjdou Lukáši Osladilovi. Výrazný zájem poutal i avizovaný comeback Dennise Wolfa po zranění a následné operaci krční páteře. Individuální prezentace závodníků, kterou v sobotu odpoledne začalo semifinále, napověděla snad pouze to, že Dennis Wolf po 882 dnů dlouhé soutěžní odmlce o nejvyšší příčky bojovat nebude. Ačkoliv se do kolotoče profesionálních soutěží dokázal vrátit v důstojné formě, v oblasti horní poloviny těla množstvím svalové hmoty za svým někdejším standardem zaostával a bude zřejmě ještě nějakou dobu trvat, než se ke svým bývalým objemům dokáže opět propracovat. Dobrou zprávou pro Dennise je, že jeho kvadricepsy nic neztratily ze své plnosti ani oblosti, a pokud bude chtít ve své kariéře pokračovat, bude mít na čem stavět.


Finanční odměny:
1. místo130.000 $
2. místo75.000 $
3. místo50.000 $
4. místo30.000 $
5. místo15.000 $
6. místo10.000 $
7. - 10. místo2.000 $
11. - 14. místo1.000 $
celkově 322.000 $

Podrobněji o tom, jak by Arnold Classic 2018 mohlo dopadnout, napověděla až semifinálová vyvolávání. Do důležitého prvního vyvolávání si hlavní rozhodčí Steve Weinberger vyžádal šest borců, když Bonaca, Winklaara, Jacksona a McMillana na pódiu v řadě doplnili ještě Steve Kuclo a Lionel Beyeke. Oba posledně zmínění borci však alespoň po prvním kole na silnou čtyřku hvězd ztráceli. Podle toho, že uprostřed řady v prvním vyvolávání nejdéle vedle sebe pózovali Dexter a William, se dalo usuzovat, že to jsou právě oni, kteří svádějí souboj o vítězství. Oba borci k soutěži nastoupili výborně připraveni. Jackson měl výhodu o něco lepší tělesné stavby a čistších linií, William proti tomu na pódium přinesl výrazně plnější svaly a byl rozhodně v lepší fyzické kondici než jeho osmačtyřicetiletý legendární soupeř. S Dexterem totiž, jako by v semifinále nebylo něco v pořádku. Měl potíže s držením jednotlivých póz, pózování jej vyčerpávalo více než v minulosti a v obličeji vypadal, že neprožívá zrovna své nejjednodušší závody. Nějaký zdravotní problém či vyčerpání také byly příčinou, že Jackson během semifinále měl setsakramentské problémy s tím, aby udržel břišní svaly pod kontrolou, ne vždy se mu to docela dařilo.

Finále svým projevem zahájil prezident profesionální ligy IFBB Jim Manion, na kterého u řečnického pultíku navázal sedminásobný šampión Mr. Olympia a spoluzakladatel soutěže Arnold Schwarzenegger. Při příležitosti oslav třicátého výročí vzniku Arnold Classic se následně na pódiu sešli všichni dosavadní šampióni soutěže v kulturistice mužů open. Chyběl mezi nimi pouze vítěz klání ze sezóny 1999 Nasser El Sonbaty, od jehož smrti zanedlouho uplyne pět let.

Arnold Schwarzenegger a dosavadní vítězové Arnold Classic
- McMillan, Wolf, Warren, Greene, Martinez, Jackson, Cutler, Coleman, Francois, Levrone, Wheeler, Taylor, Ray, Ashley a Gaspari

Z historie Arnold Classic:
Před třiceti lety: fantastická atmosféra prvního Arnold Classic
Z historie Arnold Classic: dvě, a přece jedno vítězství Shawna Raye
Arnold Classic 1992 až 1994: přehlídka fantastických závodníků i smutné osudy některých z nich

Poté již byly na řadě volné sestavy účastníků letošního ročníku soutěže, ke kterým se rozhodl už nenastoupit německý profesionální nováček Paul Poloczek. Jackson pro finále sebral síly a při svém volném vystoupení to byl již ten starý dobrý Dexter, jak jej zná už několik generací fanoušků kulturistiky. William Bonac na soutěži, kde se bodově hodnotila i volná sestava, však ani v tomto kole svému dnešnímu největšímu rivalovi nic nedaroval. Ukázal, že neexistuje svalová partie, jejíž rozvoj by u něj nebyl až na samotné hranici lidských možností a prezentoval se širokým arzenálem póz. Zdálo se, že to bude právě on, kdo si na letošním Arnold Classic dojde pro vítězství.

Tak se také stalo. Pětatřicetiletý Bonac na soutěži zaslouženě zvítězil a po sestoupení z pódia své vystoupení hodnotil jako vůbec nejlepší v kariéře. Prozradil přitom také, že na pódium nastoupil opět o něco mohutnější než v minulosti, což se při tom, jak plně jeho svaly vloni na podzim vypadaly, zdánlivě zdálo už nemožné. Druhé místo bral tedy Dexter Jackson, což je pro závodníka, který letos oslaví devětačtyřicáté narozeniny, famózní výsledek. Dexter se již před závody nechal slyšet, že dokud bude v jeho silách umístění v nejlepší šestici na Mr. Olympia, končit kariéru neplánuje a prozradil také recept na kulturistickou dlouhověkost. Je podle něj v tom, že sice stále trénuje tvrdě, ale také chytře, a upřednostňuje cvičení na strojích. Na dálku také vzkázal osminásobnému vítězi Mr. Olympia Ronniemu Colemanovi, že jej sice má rád, ale na druhé straně o něj má strach. Podle Dextera by Ronnie po všech svých zdravotních problémech z poslední doby raději měl sedět na zadku a nepokoušet se stále zvedat činky. Připomeňme, že Coleman v únoru podstoupil další z řady operací bederní páteře a ve čtvrtek se bude muset podrobit ještě jednomu menšímu chirurgickému zákroku.

Finálové vyvolávání Dexter Jackson vs. William Bonac na Arnold Classic 2018

Loňský vítěz Cedric McMillan se tentokrát musel spokojit se třetí příčkou. Závodník, který se na Arnold Classic připravoval sám bez pomoci jakéhokoliv kulturistického guru, porážku přijal s nadhledem hodným šampióna a se vším respektem ke svým soupeřům. Čtvrté místo obsadil Roelly Winklaar, jehož forma v průběhu soutěže upadala. Borec, jenž svou přípravu tráví v Kuvajtu a tamních síti Oxygen Gymů, v přípravě ve spolupráci s Chrisem Cormierem a kuvajtskými trenéry denně pracoval na tom, aby na pódiu dokázal držet své břišáky pod kontrolou a vytvořil co nejlepší iluzi úzkého pasu. To se mu poměrně povedlo. Jako poslední se do první pětice vešel Steve Kuclo, který se svým návratem po loňské vynechané sezóně může být spokojen. Za ním ve výsledkové listině figuruje jméno francouzského profíka Lionela Beyekeho, jenž na své poměry předvedl slušnou formu. Od lepšího výsledku jej dělily pouze rezervy ve svalové tvrdosti v oblasti hýždí a hamstringů.

Lukáš Osladil si tentokrát připsal deváté místo. Prezentoval se výbornými zadními i bočními postoji a tradičně také výbornou volnou sestavou. Za svou výjimečnou ostrostí z loňského podzimu však tentokrát o něco málo zaostal. Z výsledků dalších závodníků zmiňme ještě dvanácté místo Dennise Wolfa. Devětatřicetiletý Němec zřejmě očekával při svém návratu na pódium lepší výsledek, věřme ale, že ještě neřekl poslední slovo!


Výsledky Arnold Classic 2018 - kulturistika mužů open:

  1. William Bonac*
  2. Dexter Jackson
  3. Cedric McMillan
  4. Roelly Winklaar
  5. Steve Kuclo
  6. Lionel Beyeke
  7. Luis Rodriguez
  8. Jonathan Delarosa
  9. Lukáš Osladil
  10. Hidetada Yamagishi
  11. Fred Smalls
  12. Dennis Wolf
  13. Max Charles
  - Paul Poloczek

* kvalifikace na Mr. Olympia 2018


Kulturistika mužů open na Arnold Classic 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic 2018
plnou fantastických snímků naleznete zde na stránkách Team-andro.com.

Lukáš Osladil v semifinále Arnold Classic 2018

William Bonac v semifinále Arnold Classic 2018

Dexter Jackson v semifinále Arnold Classic 2018

Cedric McMillan v semifinále Arnold Classic 2018

Roelly Winklaar v semifinále Arnold Classic 2018

Lionel Beyeke v semifinále Arnold Classic 2018

Steve Kuclo v semifinále Arnold Classic 2018

Dennis Wolf v semifinále Arnold Classic 2018

Luis Rodriguez v semifinále Arnold Classic 2018

Hidetada Yamagishi v semifinále Arnold Classic 2018


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 3. březnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2017 1.
Mamdouh Elssbiay Egypt Mr. Olympia 2017 2.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2017 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2017 4.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2017 5.
Roelly Winklaar Curaçao EVLS Prague Pro 2017 1.
Brandon Curry USA Ferrigno Legacy 2017 1.
Cedric McMillan USA San Marino Pro 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - žebříček k 3. březnu 2018

p. jméno stát body
1. Nathan De Asha Velká Británie 7
1. Steve Kuclo USA 7
3. Hadi Choopan Írán 4




4. Lukáš Osladil Česká republika 3
4. Josh Wade USA 3
6. Jose Raymond USA 2
6. Tim Budesheim Německo 2
8. Manuel Romero Venezuela 1
8. Essa Obaid Spojené arabské emiráty 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Arnold Classic 2018 - physique mužů


Semifinálová vyvolávání:
1.Edmonds, Brown, Ferguson, Cao, Hendrickson, Franklin
2.Morrison, Mperey, Spencer, Gayden, Lewis, Jones, Gomes
3.Green, Griffin, Corbeil Fiset, Paula, Schulze, Delgado, Thorpe
4.Montgomery, Akhigbe, Blount, Floyd, Diaz, Benton, Ohashi
5.Edmonds, Brown, Ferguson, Cao, Hendrickson, Franklin
6.Morrison, Gayden, Lewis, Jones, Gomes

Ke čtvrtému ročníku Arnold Classic v mužském physique nastoupilo sedmadvacet borců. Physique mužů představuje kategorii, ve které se podobně jako ve figure a bikiny fitness žen v období od 13. srpna 2017 do 5. srpna 2018 odehraje více než pětadvacet soutěží, což znamená, že letos závodníkům z této kategorie nebude ke kvalifikaci na Olympii stačit ani vítězství z takové soutěže, jakou je Arnold Classic a musí nasbírat dostatečné množství bodů do kvalifikačního žebříčku.

K možnému solidnímu bodovému zisku hned v úvodu soutěže na Arnold Classic nakročili George Brown, Steven Cao a Logan Franklin, kteří nechyběli v prvním semifinálovém vyvolávání, které rozhoduje o šancích závodníků na dobrý výsledek. Na pódiu je v řadě doplnili ještě Raymont Edmonds, Andre Ferguson a Brandon Hendrickson, kteří si však postup na Olympii stihli zajistit ještě vloni přímo. Bylo jasné, že právě z této šestice v Columbusu nakonec vzejde i vítěz. Tím se stal Andre Ferguson, jenž si tak po úspěchu z nedávného Sheru Classic Colombia připsal už druhé vítězství v sezóně. Na dalších místech v první pětici se za Andrem srovnali Edmonds, Hendrickson, Franklin a Brown.


Výsledky Arnold Classic 2018 - physique mužů:

  1. Andre Ferguson
  2. Raymont Edmonds
  3. Brandon Hendrickson
  4. Logan Franklin
  5. George Brown
  6. Steven Cao
  7. Xavisus Gayden
  8. Stan Morrison
  9. Jacques Lewis
  10. Dante Jones
  11. Brenden Floyd
  11. David Thorpe
  11. Frank Griffin
  11. Geder Gomes
  11. Geobanny Paula
  11. Jeffrey Diaz
  11. Joshua Ohashi
  11. Kai Spencer
  11. Louis Corbell
  11. Maurice Benton
  11. Michale Mperey
  11. Nimai Delgado
  11. Otto Montgomery
  11. Scott Schulze
  11. Sunny Akhigbe
  11. Travales Blount
  11. Victor Clark
  11. Willie Green


Physique mužů na Arnold Classic 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic 2018
plnou fantastických snímků naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown k 3. březnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Chris Griffin USA Titan Medical Hurricane Pro 2017 1.
Jeremy Buendia USA Olympia M. P. Showdown 2017 1.
Andre Ferguson USA Olympia M. P. Showdown 2017 2.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2017 3.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2017 4.
Jeremy Potvin USA Olympia M. P. Showdown 2017 5.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2017 1.
Ondřej Kmošťák Česká republika Arnold Classic Europe 2017 1.
Abdullah Alsaeed Kuvajt Kuwait Pro 2017 1.
Godfrey Sironda USA Titans Grand Prix 2017 1.
Matt Mugford USA Kentucky Muscle Pro 2017 1.
Stan Morrison USA Ferrigno Legacy 2017 1.
Billyrose Femi Velká Británie San Marino Pro 2017 1.
Tristan Murray USA Tournament of Champions 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček k 3. březnu 2018

p. jméno stát body
1. Logan Franklin USA 10
2. Andre Smith USA 7
2. George Brown USA 7
4. Robin Balogh Maďarsko 6
4. Mohammad Buqambar Kuvajt 6
6. Kim Angel Švýcarsko 5
6. Abdulaziz Abdullah Al Mohandas Saúdská Arábie 5
6. Frank Griffin USA 5
9. David Odom USA 4
9. Omid Eskandary Írán 4
9. Alexandros Staboulis Finsko 4
9. Sanad Al-Sanad Jordánsko 4
9. James Hurst USA 4
9. Dawid Wachelka Švýcarsko 4
9. Fernando Chala Kolumbie 4
16. David Anderson USA 3
16. Andrea Mosti Itálie 3
16. Omar Alkhalaf Kuvajt 3
16. Xavisus Gayden USA 3
16. Antoine Williams USA 3




16. Yi Peng USA 3
16. Anton Antipov USA 3
16. Arya Saffaie USA 3
24. Ty Pope USA 2
24. Faiq Maarij Nizozemsko 2
24. Andrew Jenkins USA 2
24. Ammar Shlash Katar 2
24. Romane Lanceford Velká Británie 2
29. Emmanuel Banks USA 1
29. Deontae Higdon USA 1
29. Jake Alvarez USA 1
29. Folajaiye Dania USA 1
29. Adriano Moreno Španělsko 1
29. Lucas Ferrara Brazílie 1
29. Jacques Dalce USA 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Bikini International 2018


Semifinálová vyvolávání:
1.Layug, Samsel, Basauldo, Martinez, Ronzitti, Teixeira
2.Periat, Basauldo, Martinez, Wood, Ronzitti, Martin
3.Nosova, Wood, Pecini, Martin, Yisrael, Gnarr
4.Paulsen Stern, Eubanks, Renee, Wood, Haddad, Yisrael, Gnarr
5.Periat, Basauldo, Martinez, Ronzitti
6.Layug, Samsel, Teixeira

Bikini International se letos součástí Arnold Sports Festivalu stalo už poosmé. Pódium patřilo sedmnácti závodnicím, z nichž do soutěže dobře vstoupily Janet Layug, Casey Samsel, Romina Basualdo, Breena Martinez, Jennifer Ronzitti a Angelica Teixeira. Rozhodčí si je vyžádali do prvního semifinálového vyvolávání, v němž se rozhodovalo, jak si mezi sebe tyto profesionální bikiny fitnessky rozdělí přední příčky. V posledním vyvolávání prejdugingu pak vykrystalizovala první trojice. Bok po boku pózovaly Layug, Samsel a Teixeira a nezbývalo než si počkat, která z těchto závodnic bude nakonec vyhlášena vítězkou. Tou se stala Angelica Teixeira, která tak v Columbusu dokázala obhájit loňský výsledek.


Výsledky Bikini International 2018:

  1. Angelica Teixeira
  2. Janet Layug
  3. Casey Samsel
  4. Romina Basualdo
  5. Jennifer Ronzitti
  6. Breena Martinez
  7. Camile Periat
  8. Sheena Martin
  9. Elisa Pecini
  10. Katya Nosova
  11. Margret Gnarr
  12. Elizabeth Yisrael
  13. Tawna Eubanks
  14. Ruth Wood
  15. Frida Paulsen Stern
  16. Jessica Renee
  16. Tamara Haddad


Bikiny fitness žen na Bikini International 2018

Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic 2018
plnou fantastických snímků naleznete zde na stránkách Team-andro.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 3. březnu 2018

jméno stát soutěž um.*
Ruth Wood USA Pacific USA Pro 2017 1.
Jennifer Ronzitti USA Arizona Pro 2017 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Romina Basualdo Argentina Bikini Olympia 2017 3.
Casey Samsel USA Bikini Olympia 2017 4.
Narmin Assria USA Bikini Olympia 2017 5.
Jennifer Caban USA Arkansas Pro 2017 1.
Margret Gnarr Island EVLS Prague Pro 2017 1.
Monica Ellis USA San Antonio Classic 2017 1.
Elizabeth Yisrael USA Central USA Pro 2017 1.
Tawna Eubanks USA South Carolina Grand Prix 2017 1.
Breena Martinez USA Sacramento Pro 2017 1.
Katya Nosova Nový Zéland Iron Games Pro 2017 1.
Kim Hayeun Korea San Marino Pro 2017 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček k 3. březnu 2018

p. jméno stát body
1. Janet Layug USA 14
2. Elisa Pecini Brazílie 12
3. Kerryne Henich USA 9
4. Sherry Espera Filipíny 8
4. Amber Callahan USA 8
4. Eli Fernandez Mexiko 8
7. Yana Kuznetsova Rusko 6
7. Camile Periat USA 6
9. Tiffany Servatius USA 5
10. Renata Benigno Wisskirchen Německo 4
10. Keisha Mckenzie Bahamy 4
10. Marcia Goncalves Brazílie 4
10. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 4
10. Kate Abate USA 4
10. Michelle Hurst USA 4
16. Sethia Daigle USA 3
16. Lauren Irick USA 3
16. Adriana Gonzalez Hongkong 3
16. Olívia Pohánková Slovensko 3
16. Geri Berger Havaj 3




16. Abbi Gaetano USA 3
16. Francesca Lauren USA 3
16. Mariella Pellegrino Itálie 3
16. Kim Gutierrez Chile 3
25. Maria Robles USA 2
25. Miharu Kurachi Japonsko 2
25. Brittany Nguyen USA 2
25. Shelby Pierce USA 2
25. Sabina Pleváková Slovensko 2
30. Mikella Dragna Havaj 1
30. Alexa Berg USA 1
30. Katherine Williams USA 1
30. Morgan Barnes USA 1
30. Jacqueline Gomez USA 1
30. Linnea Daker USA 1
30. Jacquelyn Geringer Havaj 1
30. Rocio Lopez Cochero Španělsko 1
30. Raquel Gonzalez Mexiko 1

Pravidla pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2018 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.

Na výsledky Arnold Classic 2018 jste si mohli vsadit v naší tipovací soutěži,
ve které se hrálo o ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě přes 8.000 Kč!
Zda jste v tipovačce uspěli právě Vy, se na Ronnie.cz dozvíte v nejbližších dnech.


Foto:
Team-andro.com

Video:
www.youtube.com
www.body-xtreme.de


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.03.02:04Dincek - Lukáš Osladil vypadal velmi dobře.*79*
06.03.04:47dzordn2 - Ano, tento týden. Uvolnila se mu část toho aparátu, který ..
05.03.22:56Arnold Strong - To na břiše se jmenuje lipom má to kdekdo z profiku
05.03.22:53Arnold Strong - A Colemana čeka ještě jedna operace?
05.03.19:0970mMyW!53 - no me prekvapil formou, cekal sem ze to bude daleko horsi,..
05.03.17:20Paulie02 - Zřejmě to, že celá jeho příprava a představení na podiu by..
05.03.12:19ShDW - Nevím co máš proti Dennisovi... sice znatelně menší, ale o..+1
05.03.11:21janinho - Dennis by mal vazne porozmyslat ci je toto tu este nutne....
04.03.14:10kondy - dexter? to není možný snad..neskutečná paráda
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPartner Cup 2019 - výsledky
ambrosan (22:19) • tak to je komentář, který bych od závodníka nečekal...je to dobře, že jsou lidi co akti...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Valasekjakub123 (22:01) • Rysavy na poharovce? Zavodnik s takovymi zkusennostmi a jde na poharovku trosku soudnos...
magazínIFBB Master Elite Pro Skopje 2019: ko...
Bali (19:59) • Nejsou špatně jména u fotek?Protože ten co vyhrál má nejmín svalů a nejhorší formu..u b...
magazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra