Reklama:

Winter Night Gladiator Race 2018 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Další zápis do historie překážkových běhů z dílny Gladiator Race se chystá 9. února 2018 v Josefově u Jaroměře.

Běh přes překážky už spoustu lidí doslova pohltil. Oblibu si získává i zimní verze tohoto závodu. Ale co takhle noční zimní překážkový běh v pevnostním městě? To tu ještě nebylo! Už téměř 200 registrovaných závodníků se nemůže dočkat. Přijďte je podpořit nebo si to sami vyzkoušet, registrace je možná i na místě. Dejte si 3 km a více jak 15 překážek. Zima a tma v kombinaci s pevnostním městem garantují slušnou porci adrenalinu. Start nočního závodu je v 19:00.

Jízda pevností pokračuje 10. února 2018, kdy v 9:15 startuje Kids Winter Gladiator Race. Nově jsou kategorie dvě - Kids I v délce 1 km + 7 překážek a přibyla kategorie Kids II na 2 km + 12 překážek. V obou kategoriích je přihlášeno už téměř 200 dětí a i tady můžete malé gladiátory přihlásit na místě.

No a po dětech už je řada na ostřílených matadorech, tedy hlavní závod víkendu Winter Gladiator Race se startem v 10:15. Závody Gladiator Race se po celé České republice konají už od roku 2014 a vybudovaly si tak v komunitě překážkových závodníků (OCR) pevnou pozici. Do Josefova se vrací Winter Gladiator Race podruhé a jedná se o osvědčenou lokalitu (běžci hodnocenou jako nejzajímavější u nás) pevnosti se skutečně unikátní atmosférou.

Účastníky čeká běh na trati dlouhé více než 5 km a zdolání více než 25 překážek. Kromě jedinečné atmosféry historické pevnosti, oceňované již v několika předešlých závodech, je čeká nová trať, kdy poběží úseky podzemních chodeb, kam ještě noha závodníka nevkročila, a rovněž nové překážky. Registrováno je již přes 1100 závodníků.

Běžce, ale především i jejich divácký doprovod pak čeká lepší servis v zázemí arény, kde se setkají s cateringem, prodejem merchandisingu i stánky partnerů, například sportovní obuvi Inov-8.

"Neseď v zimě za kamny a staň se i ty gladiátorem!" zvou pořadatelé závodu. Co Vy na to?


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFreimen´s FEST: nová generace silově-...
ContiHan (14:56) • Ahoj, je zde psáno, striktně dodržet den volna mezi FB tréninky. Bohužel práce mi to ne...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Marczus (11:41) • Nebudu již rozebírat úroveň soutěží Španěla a Američana, to je snad každému jasné. Jen...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Marczus (11:21) • Ano, v podstatě to jsou větší pohárovky, nicméně jsou však dosti nezanedbatelným příjme...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Hockey1000 (21:45) • V tom všem špatným, co rozchod IFBB jedna a IFBB dva znamenal, je vznik Elite Pro soutě...
magazínProfesionálové na Arnold Classic Afri...
Pekami (20:49) • Ty jo... jestli je pro tebe 10k dolarů kapesný. Ano sice je to `třetí liga`, ale funguj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra