Reklama:

VIDEO: Tomáš Hnilica se připravuje na EVLS Prague Amateur 2017!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ode dne, kdy jste Tomáše Hnilicu viděli na Ronnie.cz naposledy, tento mladý slovenský závodník pořádně narostl. Za tři roky spolupráce se svým trenérem nabral 20 kilogramů soutěžní váhy a jeho letošní objem se vyšplhal na 126 kg. Tomáš zahájil svou dietu na 119 kilech, v současné době má 114 kg a na pódiích podzimních soutěžích by chtěl nastoupit s přibližně 110 kily. 195 cm vysoký Tomáš se připravuje závodit v České republice i na Slovensku. Na kterých soutěžích jej tedy uvidíme?


[Text: Tomáš Hnilica] Zdravím všetkých návštevníkov portálu Ronnie.cz. Volám sa Tomáš Hnilica, mám 21 rokov a pochádzam z malej dediny Hliník nad Hronom (Slovensko). Súťažnej kulturistike sa venujem 4 roky a medzi moje najväčšie úspechy patrí 1. miesto na majstrovstvách Slovenska 2013 v kategórii dorast, 1. miesto na Veľkej cene Nitry v kategórii dorast, 2. miesto na majstrovstvách Slovenska 2014 v kategórii dorast, 6. miesto na majstrovstvách Slovenska v klasickej kulturistike juniorov 2016 a 4. miesto na Amix Patriot Cupe 2016 v kategórii juniori open.

Momentálne sa pripravujem na jesennú časť sezóny 2017, ktorú odštartujem na EVLS Prague Showdown, a následne budem pokračovať na pohárových súťažiach v Česku a na Slovensku. Svoju prípravu som sa rozhodol priblížiť Vám prostredníctvom videí, s ktorými plánujem pokračovať aj v posúťažnej objemovej fáze prípravy. Priblížim Vám svoj tréning, jedálniček, suplementáciu a tešiť sa môžete aj na videá zo súkromného života.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať firme Nutristar, ktorá ma zásobuje doplnkami výživy, spoločnosti Filandr Wear, ktorá mi šije súťažné plavky, a svojmu trénerovi Vladimírovi Pajičovi. Sledovať ma môžete na Facebooku, na Instagrame i na YouTube.


Tomáš Hnilica - příprava na podzimní sezónu 2017

Připravujete se i Vy na kulturistické soutěže,
nebo máte v oddílu závodníka v přípravě na ně? Dejte o sobě vědět i Vy!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra