Reklama:

Najdi a vyhraj! (20/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Praha je kouzelné, turisticky velmi atraktivní město, a tak přijet se probrouzdat jeho malebnými uličkami bude pro mnoho crossfitových atletů zcela jistě jedním z důvodů, proč se zúčastnit mezinárodní crossfitové soutěže Battle of Prague, která se uskuteční o víkendu 10. - 11. června v Malé sportovní hale na výstavišti Holešovice.

Všichni závodníci kategorie týmy a mužské a ženské elitní kategorie se mohou těšit, že si při této soutěži vyzkouší workouty, které byly pro tuto příležitost speciálně připravené a vlastnoručně zkomponované sedminásobným účastníkem CrossFit Games a legendárním crossfitovým atletem Chrisem Speallerem.

Výzvu z tvůrčí dílny Chrise přijede do Prahy přijmout například vynikající slovenský atlet Ľudovít Czókoly, který se v letošním roce jako jediný z pole českých a slovenských atletů probojoval z Open do Regionals. Přijede také dvaadvacetiletá Karin Freyová, která v letošních Open nenašla v rámci československé konkurence přemožitelku. Soutěž týmů přijede obohatit až patnáctičlenný tým z Rakouska, vyslaný mateřskou tělocvičnou CrossFit Innsbruck.

Soutěž Battle of Prague má veškeré předpoklady k tomu stát se jedním z nejlepších crossfitových zážitků roku, a to jak pro zúčastněné atlety, tak i pro diváky. Pokud chcete být při tom, máte nyní jedinečnou příležitost získat své vstupenky zdarma!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Každý ze tří vylosovaných výherců obdrží dvě vstupenky na mezinárodní crossfitovou soutěž Battle of Prague (oba dny), kde bude k vidění úsilí, nad kterým zůstane rozum stát, i atmosféra, ze které bude ještě dlouho mrazit.

Výherci budou na akci vpuštěni na základě prokázání jejich totožnosti u vstupu. Budou na seznamu hostů, vytištěná vstupenka tedy nebude potřeba.


Kdo je pořadatelem mezinárodní soutěže Battle of Prague?

Najdi a vyhraj! (20/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Pořadatelem soutěže Battle of Prague je:
Chris Spealler
CrossFit Uncommitted
CrossFit Committed
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 05. 2017 v 08:00 a končí 25. 05. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (19/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, odkud pochází kulturista Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay. Správná odpověď zní: z Egypta.

Vylosováni byli a protein 100 % Whey 80 od společnosti MaxxWin získali:

  • Vojtěch Mentuz - vojtamentuz@...cz
  • Kristýna Šilarová - kristyna@...eu
  • Miroslav Panský - pansky.m@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Kateřina se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 25. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 8 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra