Reklama:

Extrifit novým generálním
partnerem SKFČR

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Společnost Extrifit, výrobce špičkových doplňků sportovní výživy, které znají zákazníci ve více než 25 zemích světa, se stala novým generálním partnerem Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Letos je tomu 7 let, kdy společnost Extrifit®, s. r. o., vznikla, a za tu dobu se stala synonymem pro doplňky sportovní výživy nejvyšší kvality, které jsou vyhledávány sportovci nejen z oblasti kulturistiky a fitness, ale ze všech silových i silově-vytrvalostních disciplín. Extrifit vždy podporoval sportovce, a to ať už ty nejznámější z řad profesionálních závodníků, které znáte jako tváře prestižního Extrifit Teamu, tak závodníky začínající, pro které pořádá pravidelné semináře a pomáhá jim v přípravě na soutěže a kteří startují pod značkou Extrifit Clubu. Extrifit také dlouhá léta podporoval soustředění mladých talentovaných závodníků a motivoval řady dalších díky svým tréninkovým dnům "Extrifit Training Day". Spojení značky Extrifit a Svazu kulturistiky České republiky je tak logickým vyústěním cesty k podpoře kulturistiky a fitness v nejširším měřítku v celé České republice.

Sportovní výživa Extrifit se tak bude objevovat na soutěžích SKFČR, a to jak na pódiích v podobě cen pro závodníky, tak i v rámci výstavních stánků, ochutnávek tyčinek či rozdávání vzorků suplementů zdarma. Doplňky Extrifit budou dostávat i reprezentanti účastnící se reprezentačních srazů, všichni nominovaní na mezinárodní soutěže mistrovství Evropy a mistrovství světa se mohou těšit na nové exkluzivní reprezentační dresy určené jen pro ty nejlepší české amatérské závodníky. S Extrifitem se pak samozřejmě setkají i účastníci soustředění a seminářů, a to včetně toho prvního z nich, který se koná již 18. března v Praze. V neposlední řadě se pak všichni závodníci mohou těšit na možnost nákupu doplňků sportovní výživy za exkluzivní ceny určené jen pro členy svazu kulturistiky.

Svaz kulturistiky a fitness České republiky je hrdý na nově navázané partnerství, které i díky nebývale velkorysému objemu pomůže všem závodníkům k ještě lepším výsledkům!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Dejf111 (08:01) • Mě přijde, že se Slavoj rozhodně zlepšil a stále se zlepšuje, tak proč by odcházel z ta...
magazínSeonghwan Kim se vrací do classic phy...
Dejf111 (06:04) • Nemám sice moc v oblibě asijské závodníky ale tenhle nevypadá vůbec zle...
magazínCzech Strongest Man 2021 (profesionál...
Paulie02 (23:34) • `Kamion je taková sázka do loterie, tentokrát to bohužel nevyšlo, i tak byla disciplína...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (19:07) • Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jedna dopadla skvěle a druhá ne....
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
amoresPE (14:04) • Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite PRO. Povedzme si na rovinu, z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie