Reklama:

Najdi a vyhraj! (06/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Trénujete podle pevně daného programu, nebo na tréninku improvizujete? Pokud člověk se cvičením začíná, myslím, že je rozhodně lepší najít si nějaký již sestavený a prověřený program. Když jsem před lety v kolejní posilovně poprvé najel na první fullbody trénink, který měl hlavu a patu, bylo to hned znát. Pokud je trénink dobře sestavený, nemusíte nic vymýšlet a máte zajištěný pokrok na několik týdnů až měsíců. Jestli navíc dodržujete metodu progresivního zatížení a postupně na cvicích přidáváte na váze, bude opravdu těžké se nezlepšit.

Nevýhodou ale je, že to po čase může být trochu nuda. Osobně jsem zpravidla schopný odjet za sebou tak dva pevné tréninkové programy, což může trvat čtyři měsíce, než mi to začne lézt na nervy. Někdy je to dřív, to většinou, když na začátku nedostatečně podseknu váhy, takže už třetí týden zůstanu ležet pod činkou. No, stane se. Pak tedy přichází osvěžující období tréninkové anarchie, kdy do fitka chodím, jak často chci, cvičím, co chci, kdy chci a jak chci. Člověk dostane do cvičení novou chuť a opájí se znovu nabytou svobodou. A ono to funguje taky. Problém ale je, alespoň u mě, že člověk po čase nevyhnutelně sklouzne k tomu, že cvičí víceméně dokola to, co ho baví. A pokud Vás baví třeba benč nebo tlaky s jednoručkami a jedete je pětkrát týdně, může se stát, že Vás po měsíci začnou bolet třeba lokty. Z pudu sebezáchovy pak znovu zatoužíte po disciplíně rozumně sestaveného tréninku.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží po jedenácti baleních předtréninkového produktu N1 Pre-Workout (17 g) od společnosti Nutrend. N1 Pre-Workout obsahuje nejúčinnější látky uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.


Jak se nazývá japonská tréninková metoda využívající omezení průtoku krve?

Najdi a vyhraj! (06/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která tréninková metoda využívá omezení průtoku krve?
Kamikaze metoda
Utahnito metoda
Kaatsu metoda
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 09. 02. 2017 v 08:00 a končí 16. 02. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (05/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou přezdívku má litevský strongman Zydrunas Savickas. Správná odpověď zní: "Big Z".

Vylosováni byli a mandlové máslo Almond Butter od společnosti PROM-IN získali:

  • Honza Koudelka - johnny1893@...cz
  • Viktoria Fialková - pypko@...cz
  • Helena Uhříková - helamacik@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Daniela se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 16. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra