Reklama:

Najdi a vyhraj! (05/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Často se mluví o tom, že dnešní kulturistika už nemá takové osobnosti, jako tomu bývalo dříve. Proč to tak ale je? Jsou snad dnešní kulturisté jenom nějací nezajímaví a prázdní kluci? Nedávno jsem na tohle téma poslouchal debatu, tuším, že to bylo na RxMuscle, a musím dát za pravdu argumentu, který tam zazněl. I když je to možná na první pohled zvláštní, dnešním hvězdám může v tomto ohledu škodit, jak často se objevují na sociálních sítích. Téměř každý dnes natáčí pravidelná tréninková videa, odpovídá na otázky fanoušků, jezdí po veletrzích a fotí si na Instagram, co zrovna jí. V budování kultu osobnosti je ale potřeba určitá vzdálenost a nedostupnost.

Osobně už ty doby nepamatuji, ale dovedu si představit, jaký je to rozdíl oproti tomu, když někde v posilovně visel jeden starý plakát Doriana Yatese, mezi lidmi kolovalo možná pár fotek z časopisu, celý rok o něm nikdo neslyšel a výsledky z Olympie byly známy až za pár měsíců.

Sám jsem teď zažil něco podobného, když jsem včera koukal na trénink Zydrunase Savickase. I když strongmany moc nesleduji a o Savickasovi vím jen to, že to býval velký chlap s pupkem a silným Log Liftem, který vyhrál kdeco, něpřímo ho samozřejmě znám už léta. A teď se objevil téměř hodinový trénink, kde jsem poprvé viděl, jak se ten velký chlap, teď už bez pupku, co vyhrál kdeco, chová, jak mluví a cvičí, to všechno na videu s titulky přeloženými na koleně z litevštiny. A jak někdo napsal pod článkem, sledoval jsem to se zatajeným dechem. Bylo by to stejné, kdyby Zydrunas sekal videa jako Yamagishi před Olympií?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří vylosovaných výherců obdrží mandlové máslo Almond Butter od společnosti Prom-IN, které je vyrobeno ze 100 % pouze z mandlí bez přidání jakýchkoliv dalších aditiv.


Jakou přezdívku má litevský strongman Zydrunas Savickas?

Najdi a vyhraj! (05/2017)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou přezdívku má litevský strongman Zydrunas Savickas?
"Big S"
"Big Zyd"
"Big Z"
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 02. 02. 2017 v 08:00 a končí 09. 02. 2017 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (04/2017):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, při které disciplíně strongmani přenášejí v rukou dvě těžká břemena. Správná odpověď zní: Farmer's Walk.

Vylosováni byli a knihu Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z od Lukáše Roubíka získali:

  • Michala Šormanová - michala.sormanova@...com
  • Patrik Sedláček - patrik.sedlacek79@...com
  • Peter Madlenak - decarabas@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Simona se s námi podělila o fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 9. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra