Reklama:

EVL´s Prague Pro 2014:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVL´s PRAGUE PRO 2014 - 4. 10. 2014, Česká republika
Profesionálové před EVL´s Prague Pro:
Tomáš Kašpar (video) Tomáš Kašpar (aktuálně)
Před EVL´s Prague Pro:
programtipovačka
Info z EVL´s Prague Pro:
tiskovka a Meet & Greetsemifinále fotofinále fotozákulisí I.zákulisí II.výsledky a foto
sestavy vítězůvideo semifinále open + 212video finále open + 212video bikini

V holešovické Tipsport Areně v sobotu 4. října proběhl čtvrtý ročník profesionální soutěže EVL´s Prague Pro, na níž jako již tradičně dostali příležitost závodníci nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber a bikini fitness žen. Jak se jim vedlo?


Semifinále

VIDEO: Volné sestavy vítězů EVL´s Prague Pro 2014
EVL´s Prague Pro 2014 - fotogalerie finále
EVL´s Prague Pro 2014 - fotografie ze zákulisí (I.)
EVL´s Prague Pro 2014 - fotografie ze zákulisí (II.)
EVL´s Prague Pro 2014 - fotogalerie semifinále
EVL´s Prague Pro 2014: Meet & Greet a tisková konference - fotogalerie
EVL´s Prague Pro 2014: hvězdy soutěže jsou v Praze!

[14:25] Do semifinále EVL´s Prague Pro 2014 nastoupilo osmnáct závodníků, kteří se tak zapojili do souboje o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia 2015, podíly z finanční prémie v celkové výši 135.000 dolarů i zvýšenou porci bodů do kvalifikačního žebříčku. Ve startovním poli kategorie se překvapivě objevil britský účastník Mr. Olympia z roku 2005 Michael Sheridan, jehož byste s jeho výškou kolem 166 cm hledali spíše v lehčí váze. Český fanoušek již dlouho před závody pak mohl s očekáváním vyhlížet profesionální debut celkového vítěze loňského ročníku Ben Weider Diamond Cupu Tomáše Kašpara i další soutěžní start 188 cm vysokého obra Dalibora Hájka.

Favorita soutěže nicméně samozřejmě bylo třeba hledat jinde. Tím hlavním bezesporu byl devětatřicetiletý Kai Greene, jenž do Prahy přicestoval obhajovat loňské vítězství. Nejvýraznějšími soupeři tomuto trojnásobnému stříbrnému medailistovi Mr. Olympia pak měli být Dennis Wolf a Shawn Rhoden, kteří před týdnem svedli bitvu o vítězství na Arnold Classic Europe, a také Dexter Jackson, jenž po souboji s již zmíněným Rhodenem ovládl středeční profesionální show v Dubaji.

Kai Greene jak Arnold Classic Europe, tak i Dubai Pro vynechal a EVL´s Prague Pro 2014 pro něj tak bylo vůbec první soutěží po letošním Olympia Weekendu. Greene na pódium nastoupil podle očekávání neskutečně mohutný, když se prezentoval fantastickými stehny i neskutečnou svalovou hustotou v oblasti zad. Právě díky celkové mohutnosti si zřejmě kráčí pro další prvenství, a to i přesto, že má určité rezervy v celkové ostrosti a možná působí až příliš plně.

Avizovanou roli favoritů plní i Wolf, Rhoden a Jackson, kteří právě s Kaiem Greenem (doplněni ještě o Roellyho Winklaara a Victora Martineze) pózovali v prvním vyvolávání. Klíčové z hlediska pravděpodobného umístění závodníků pak bylo čtvrté a páté vyvolávání celého prejudgingu.

Do čtvrtého si rozhodčí vybrali Williama Bonaca, Dextera Jacksona, Steva Kucla, Ronnyho Rockela, Victora Martineze a Roellyho Winklaara. Poté, kdy byli Winklaar s Jacksonem odesláni z řady pryč, začalo být zřejmé, že jsou to právě oni, kdo by se mohl podělit o poslední dvě místa v první pětici. Bonaca, Kucla, Rockela a Martineze pak na pódiu doplnili Johnnie Jackson a Juan Morel a společně tak bojovali o to, jak se podělí o šestou až jedenáctou příčku.

V pátém vyvolávání se znovu objevil Dexter Jackson, který tak zřejmě definitivně odsunul Roellyho Winklaara na páté místo. Spolu s Jacksonem v něm pak boj o medaile opět sváděli Kai Greene, Dennis Wolf a Shawn Rhoden. Dalibor Hájek a Tomáš Kašpar po semifinále pak bojují nejvýše o dvanáctou příčku.

Ve hře je ještě druhá polovina bodů, která se bude rozdělovat ve večerním finále. Co přinese? Dokáží skvěle připravený Dennis Wolf, a nebo fantasticky stavěný Shawn Rhoden určité nedotaženosti Kaie Greena třeba přeci jenom využít a zrodí se překvapivý výsledek? Jasno by mělo být krátce před dvaadvacátou hodinou.

Finále

[21:40] Zvítězí masivnost a aura stříbrného medailisty Mr. Olympia v podání Kaie Greena? Bude slavit úspěch lepší připravenost Dennise Wolfa? A nebo rozhodčí upřednostní fantastickou stavbu těla v podání Shawna Rhodena? To byly otázky, které si kladli fanoušci kulturistiky s tím, jak se postupně blížilo finále soutěže.

Těsně před jeho začátkem se nicméně začalo spekulovat, že na všechny zmíněné neznámé odpověď nakonec nedostaneme s tím, že Kai Greene ze soutěže odstoupil. Již během vlastního průběhu finálového večera pak informaci potvrdili zástupci magazínu Flex, k jehož tvářím Greene patří. Samotný závodník před publikum ve chvíli, kdy na něj měla přijít řada s volnou sestavou, předstoupil a omluvil se s tím, že mu pokračovat v soutěži neumožnily žaludeční problémy.

Při Kaiově dalším nepokračování v soutěži jeho místo v prvním finálovém vyvolávání zaplnil Steve Kuclo, který tak pózoval po boku Roellyho Winklaara, Dextera Jacksona, Shawna Rhodena a Dennise Wolfa.

Právě Dennis Wolf na soutěži nakonec dosáhl na vítězství a připsal si tak již třetí triumf v probíhající sezóně, čímž znovu potvrdil, že prožívá zřejmě dosud nejlepší období své kariéry. K úspěchu jej dovedly tradiční přednosti v podobě plných a krásně oblých kvadricepsů i stále poměrně úzkého pasu. K silným stránkám někdejšího absolutního amatérské mistra světa patřila i výborná finální dotaženost a celkové množství detailů.

Druhé místo vybojoval čtyřiačtyřicetiletý Dexter Jackson, který na EVL´s Prague Pro předvedl svůj obvyklý standard a stejně jako před několika dny v Dubaji dokázal porazit nakonec třetího Shawna Rhodena. Také Rhoden na soutěži poutal pozornost svými tradičními přednostmi, a to zejména fantastickou dvojitou bicepsovou pózou zepředu. I v Praze Shawn předvedl, že se mu od jarních soutěží podařilo na jeho 178 cm vysokou kostru nabalit několik dalších kilogramů svalové hmoty. Část svalových přírůstků jistě zaznamenal i v oblasti dolních končetin, což je o to pozoruhodnější, že stehna nemohl poměrně dlouho trénovat kvůli dubnové fraktuře jedné z kůstek chodidla.

Čtvrté místo připadlo Roellymu Winklaarovi, jenž po Mr. Olympia slíbil fanouškům, že se poučil z chyb, které udělal v přípravě, a na následujících soutěžích již pro něj nebude kritizovaná nedostatečná kontrola břišních svalů problémem. To se mu i na EVL´s Prague Pro ve větší míře splnit podařilo. K jeho přednostem patřily celkové objemy a samozřejmě opět famózní paže. Skvělý byl zejména v bočních postojích, kde působil až gargantuovsky mohutně. Výrazným problémem se pro Roellyho stává rušivě působící gynekomastie, která si volá po chirurgickém zákroku.

Do nejlepší pětice se po odstoupení Kaie Greena v souladu s tím, co napověděla finálová vyvolávání, probojoval i devětadvacetiletý Steve Kuclo, jenž disponuje stavbou těla, která mu do příštích sezón dává šanci se dále výrazně zlepšovat. Partií, kterou na EVL´s Prague Pro 2014 nejvíce zaujal, jsou bezesporu jeho famózní lýtka.

Z dalších závodníků zmiňme dvaačtyřicetiletého Ronnyho Rockela, který se v Praze k závodění vrátil po přibližně rok a půl trvající odmlce. Na pódium se mu podařilo přinést formu, jaká u něj během jeho posledních soutěžních vystoupení nebyla zvykem, a díky fantastickému vyrýsování si zřejmě zasloužil být ve výsledkové listině i o něco výše než na konečné desáté příčce.

Z obou českých účastníků soutěže v kategorii open se lépe dařilo mezi profesionály přeci jenom o něco zkušenějšímu Daliboru Hájkovi, který skončil třináctý. Tomáš Kašpar při svém prvním startu mezi elitou po přípravě, která se neobešla bez zdravotních problémů, obsadil patnáctou příčku. Zejména v čelních a bočních postojích prokázal, že do profesionální divize IFBB svými objemy jistě patří, a pokud se mu pro jeho další letošní soutěže podaří ještě o něco lépe vyladit formu, bude zřejmě moci pomýšlet i na lepší umístění.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2014 - kulturistika mužů open:

  1. Dennis Wolf*
  2. Dexter Jackson
  3. Shawn Rhoden
  4. Roelly Winklaar
  5. Steve Kuclo
  6. Juan Morel
  7. Victor Martinez
  8. William Bonac
  9. Johnnie Jackson
  10. Ronny Rockel
  11. Daniel Toth
  12. Fred Smalls
  13. Dalibor Hájek
  14. Alexey Shabunya
  15. Tomáš Kašpar
  16. Jeno Kiss
  16. Michael Sheridan

* kvalifikace na Mr. Olympia 2015


Medailisté


1. Dennis Wolf

2. Dexter Jackson

3. Shawn Rhoden

4. Roelly Winklaar

5. Steve Kuclo

13. Dalibor Hájek

15. Tomáš Kašpar

Kai Greene - odstoupil ze soutěže

Stovky dalších snímků z objektivu fotografa Ronnie.cz
Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia ke 4. říjnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2014 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2014 2.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2014 3.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2014 4.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2014 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček ke 4. říjnu 2014:

p. jméno stát body
1. Roelly Winklaar Curacao 12
2. Steve Kuclo USA 7
3. Victor Martinez Dominikánská republika 4
4. Juan Morel USA 3

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.

Semifinále

[14:25] V kategorii do 212 liber k EVL´s Prague Pro nastoupilo deset borců, letos poprvé bez českého zástupce. Také oni bojovali o jedno přímé postupové místo na Olympia Weekend 2015 a body do kvalifikačního žebříčku. Celková výše pro ně určené finanční prémie pak činila 25.000 dolarů.

K soutěži nastoupila trojice medailistů nedávné profesionální show v Jižní Koreji ve složení James "Flex" Lewis, Jose Raymond a Baitollah Abbaspour a bylo jasné, že to budou právě tito borci, kteří i na EVL´s Prague Pro budou bojovat o medailové příčky.

Všichni tři podle předpokladů nechyběli v prvním semifinálovém vyvolávání, kde je doplnili ještě Guy Cisternino a Ahmad Ahmad, kteří se tak zapojili do souboje o to, jak si mezi sebe rozdělí umístění v nejlepší pětici.

Další vývoj prejudgingu naznačil, že Ahmadu Ahmadovi by mohlo patřit páté a Guyovi Cisterninovi čtvrté místo. Po semifinále se zdá, že stejně jako Kai Greene v kategorii open si James "Flex" Lewis díky své celkové mohutnosti dojde na soutěži pro další vítězství. O druhé místo pak souboj svádějí Jose Raymond a Baitollah Abbaspour, kteří se v čelní bicepsové póze shodně pokoušejí o ceněné vakuum.

Finále

Třicetiletý James "Flex" Lewis naposledy na soutěži nezvítězil při svém startu na Arnold Classic Europe 2011, kde nastoupil v kategorii open. Semifinále letošního EVL´s Prague Pro nikterak nenaznačilo, že by právě v Praze mohla tato Flexova série skončit, a tak hlavní otázkou finále bylo, zda Baitollah Abbaspour v souboji o druhé místo dokáže poprvé v kariéře udolat Joseho Raymonda.

Lewis v Praze ani během finále nedopustil žádné překvapení a připsal si zde již své deváté profesionální vítězství v řadě. Kromě celkové mohutnosti k jeho přednostem patřila výborná úprava pokožky a samozřejmě u něj tradičně neskutečně ostře řezané hýždě. Pokud Lewis může do budoucna něco zlepšovat, je to především hloubka břišních svalů a větší množství detailů právě v této oblasti.

Pětatřicetiletý Baitollah Abbaspour to v hlavním městě České republiky nakonec skutečně dokázal a porazil Joseho Raymonda. Patří mu tak druhé místo. Na pódiu se předvedl skvělými hamstringy, pěknou nejsvalnatější pózou a také zřejmě nejvyváženější postavou za celou profesionální kariéru. Pomohlo k tomu nejspíše kuriózně to, že jak je v dietě takřka celou sezónu, tak jeho jinak dominantní kvadricepsy již přeci jenom něco ztratily na své plnosti.

Za třetím Raymondem čtvrté místo bral Guy Cisternino, jemuž se na podzim na soutěžní pódia zatím nedaří přinést takovou formu jako na jaře. Pátá příčka patří Ahmadu Ahmadovi, slibný profesionální debut na klání pak absolvoval André Regestein, o němž by se dalo napsat, že disponuje zajímavým potenciálem - ovšem pokud by mu nebylo již jednačtyřicet let.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2014 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Baitollah Abbaspour
  3. Jose Raymond
  4. Guy Cisternino
  5. Ahmad Ahmad
  6. Lee Powell
  7. André Regestein
  8. Pierre Chamoun
  9. Vicente Santamaria
  10. Mirsad Terzo

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2015


Medailisté


1. James "Flex" Lewis

2. Baitollah Abbaspour

3. Jose Raymond

4. Guy Cisternino

5. Ahmad Ahmad

Stovky dalších snímků z objektivu fotografa Ronnie.cz
Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown ke 4. říjnu 2014:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2014 1.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2014 2.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2014 3.
Hidetada Yamagishi Japonsko Olympia 212 Showdown 2014 4.
Baitollah Abbaspour Írán Olympia 212 Showdown 2014 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček ke 4. říjnu 2014:

p. jméno stát body
1. Guy Cisternino USA 4
2. Ahmad Ahmad Švédsko 3
3. Sami al Haddad Bahrajn 2
4. David Henry USA 1

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


Semifinále

[14:25] V kategorii bikini před panel rozhodčích předstoupilo dvanáct sportovkyň, včetně vítězky Bikini International z roku 2013 Indii Paulino nebo loňské šampiónky EVL´s Prague Pro Vladimíry Krásové.

První vyvolávání, které na soutěžích v kulturistice a fitness závodníkům zpravidla dává naději na dobré umístění, tentokrát patřilo hned sedmi sportovkyním. Kromě obou již zmíněných závodnic v něm o přízeň rozhodčích bojovaly například Lacey DeLuca, Christina Strom Fjaere nebo Noemi Olah.

Finále

Vítězství ve finále vybojovala India Paulino ze Spojených států, za níž se na dalších místech v první pětici srovnaly Evropanky, a to v pořadí Noemi Olah, Christina Strom Fjaere, Vladimíra Krásová a mezi profesionálkami debutující Sofiya Tandilyan.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2014 - bikini fitness žen:

  1. India Paulino*
  2. Noemi Olah
  3. Christina Strom Fjaere
  4. Vladimíra Krásová
  5. Sofiya Tandilyan
  6. Lacey DeLuca
  7. Michelle Brannan
  8. Margret Gnarr
  9. Valeria Ammirato
  10. Aly Garcia
  11. Jessica Renee
  12. Jessica Arevalo

* kvalifikace na Bikini Olympia 2015


Nejlepší šestice


1. India Paulino

2. Noemi Olah

3. Christina Strom Fjaere

4. Vladimíra Krásová

Stovky dalších snímků z objektivu fotografa Ronnie.cz
Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia ke 4. 10. 2014:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2014 1.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2014 2.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2014 3.
Yeshaira Robles USA Bikini Olympia 2014 4.
Amanda Latona USA Bikini Olympia 2014 5.
India Paulino USA EVL´s Prague Pro 2014 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček ke 4. 10. 2014:

p. jméno stát body
1. Noemi Olah Maďarsko 6
2. Christina Strom Fjaere Norsko 5
2. Vladimíra Krásová Česká republika 5
4. Sofiya Tandilyan Rusko 3
5. Brittany Taylor USA 2

Pravidla, jimiž se na jednotlivých soutěžích řídí kvalifikace na Olympia Weekend i udělování bodů do kvalifikačního žebříčku, popisujeme v tomto článku.


EVL´s Prague Pro 2014 - rozhovory s vítězi


Vítězové EVL´s Prague Pro 2014

Fred Smalls s cenou za nejlepší volnou sestavuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.10.20:52Sidic - Kdyby si myslel tak by tě třeba mohlo napadnout že tu (ne)..+1
06.10.14:38Funkceb - tak uz se nejak Kai vyjadril?jestli je to z pozirani 3kg h..
06.10.13:25thoth - DiamonD123: To jsi řekl přesně, já si to jen MYSLÍM, a to ..+1
06.10.12:16Pr!nc - Já Greenovi posledních pár let fandil vždy na Olympii. Ale..+1
06.10.10:10LaFontaine - Mně právě ta jeho teorie přijde jako blbost ve více ohlede..+1
06.10.09:50DiamonD123 - A proč si myslíte, že by Kai nebyl první, nebo že vůbec mě..+1
06.10.09:14thoth - Správně, neodstoupil, na rozdíl Kaie, dotáhl bych to do ko..
06.10.00:38wiro - Suhlasim, z videa to hlavne neni to same. Proste na zivo v..+3
05.10.23:35wiro - Mne prisiel perfektni ale ja niesom odbornik :) http://ww..
05.10.23:28Sidic - Stejně se volná sestava neboduje tak co :D Smalls je prost..+2
05.10.21:27Turakam - ***-5
05.10.19:10LaFontaine - Ty bys odstoupil před finále ze soutěže s tím, že máš zdra..+3
05.10.18:52thoth - Kai viděl, že ani tady nevyhraje, tak měl najednou žaludeč..-2
05.10.18:15petrpolak - Já jeho sestavy doteď viděl jen ve videu to je pravda, na ..+2
05.10.16:56Kiersten - Tak vidíte mela sem pravdu, pro me je to svatek dnes :))
05.10.15:36TheSituation - Bob Chick dost dobrý, ale pořád s Dusíkem na loňského Mare..
05.10.14:47Sidic - ***-5
05.10.14:35DiamonD123 - Neboj, šak on přijde zase nějakej drobeček, nebo dre a zal..-3
05.10.14:34Sidic - Abych se tak nějak vyhnul špatnýmu pochopejí toho co sem n..-2
05.10.14:21Sidic - ***-5
05.10.14:03petrpolak - Jako pánové, myslím, že vystoupení Smallse bylo to nejlepš..+6
05.10.10:47santero - Mě tedy moc nebere. Wolf má celkově asymetrickou postavu, ..-2
05.10.10:02dre.mc - no ono mi příjde že všechny ty pozy sou takový nic extra .. -2
05.10.00:53CZEBLADE - Řešíte ptákoviny ... vidíte jak dobrý je Dexter ?! *1* +6
05.10.00:17Maerlyn0 - Určitě nám tu budeš všem moc chybět :)+4
04.10.23:52Pr!nc - Opravdu nezapomenutelný zážitek dneska, super atmosféra. W..+9
04.10.23:12MaKr - Musím říct, úžasná soutěž! Velký dík, na tak povedené akci..+15
04.10.23:10tezzy196 - Nechápu proč Winklaar pózuje třeba dvojitý biceps zezadu j..+4
04.10.23:07monni.16 - Nezávislé zdroje uvádějí, že potíže mohla způsobit smaženi..+7
04.10.22:54Mikuc - Jsem moc rád, že vyhrál Wolf, ale pořád se nemohu zbavit d..-1
04.10.22:38Mikuc - Kurník, kdo se tady v tom má vyznat? Na mejl mi přijde, že..-1
04.10.22:07Sidic - Totálně :D
04.10.22:06Sidic - já co sem se koukal na porovnávačky tak zaprvý byl docela ..
04.10.21:46maxpoint97 - Gratuluju tomu, kdo dal na první Wolfa+6
04.10.21:45dre.mc - asi bylo fakt zle když to nedal ..
04.10.21:40DiamonD123 - A tipovačka v prdeli *2* +4
04.10.21:40Sidic - Však já sem to tady psal :) bohužel. Škoda.+2
04.10.20:52Philip78 - Na tiskovce oznámí důvody...+3
04.10.20:29dre.mc - drobeček zabil mooc :D +5
04.10.20:28dre.mc - hele ve všem +1
04.10.20:26DrobecekVlada - DiamondD123 -> Hlavně že ty jsi nádhernej:) https://www.r..+11
04.10.20:23maxpoint97 - dre: Když nám řekneš v čem luxusní, třeba to taky uvidíme-1
04.10.20:18dre.mc - Btw jsem jediný komu přijde Krásová pěkná ne - li luxusní ..+3
04.10.20:16messieu85 - Njn co člověk to názor :)+6
04.10.20:08Sidic - mě ani ne :) o komkoliv jiným kdo by přišel se stejným pup..
04.10.20:05messieu85 - Ale jasně, ale mluvit o ztrapňování mi přijde fakt mimo
04.10.20:05dre.mc - spíš škoda že nemá Dennis pořádný lýtka, kdyby jo sekal by..+8
04.10.19:43Sidic - messieu: no problém je v tom že lidi jaksi zapomínaj jak h..+1
04.10.19:36messieu85 - No nepřipadá mi že by se na Olympii Phil ztrapnil?? Tady t..
04.10.18:55Sidic - Kai má bud nějaký zdravotní problemy nebo ani neodvodnoval..+1
04.10.18:13MartinG - fotka ktorá hovorí za všetko,. Kai bez nároku.. https://ku..+1
04.10.18:04Sidic - Nejsi :D Krásová se mi taky totálně nelíbí :)+2
04.10.18:02DiamonD123 - Btw. jsem jediný, komu přijde Krásová jako tuctová, ne - l..+6
04.10.18:02manfred - Ze je tu cela spicka o tom neni pochyb, ale je to trosku o..
04.10.17:53Turakam - zahraničné weby a ich reportéri z miesta majú kaia jasne n..-3
04.10.17:32manfred - Krasova vyhraje, kdyz je to jeji soutez-3
04.10.17:29jnerez - Obavam se, ze mas do puntiku pravdu. No jesi ta Krasova ..+2
04.10.17:27manfred - Lidi, vysledky jsou jasne uz drive nez nejaka soutez zacla..-2
04.10.17:15vitez.7 - Nejenom z fotek. I na zivo je Wolf number one. Je skoro je..
04.10.16:57Pr!nc - Wolf vyřezanej neskutečně, já bych mu to moc přál, ale mys..+1
04.10.16:44eraZ - práve, že mne prišiel z fotiek Kai obrovský, priam až moc ..-2
04.10.16:04jnerez - Z ceho cerpas takove zavery? Z fotek nebo si osobne na záv..+3
04.10.16:02Kiersten - Naopak Green nedotazeny, vedle Wolfa mekky a vůbec nevypad..+1
04.10.15:45Kiersten - At se divam jak se divam Wolfovi vysla forma zda se prave ..+13
04.10.15:28Kiersten - jestli ted Wolf Greena neporazi tak uz nevim+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 40 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (22:08) • https://youtu.be/T-SzHFW7nr0
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Lee_Priest (14:41) • Škoda zmařeného života... Nicméně tohle čeká velké procento sypačů sype se stále víc a...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
dzordn2 (11:49) • Máte pravdu, je to Garrett Downing. :-) Fotky jsou z European Pro 2001, která bývá ozna...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Veteran (11:29) • Po rozkliknutí té fotky vpravo nahoře tam není vlevo Rodney St. Cloud ale Garrett Downi...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Majka (09:04) • Jsme rádi, že se líbilo :) Počet fotek bohužel výrazně omezujeme, a to i v článcích o v...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra