Reklama:

Váš příběh: Cvičení mi
naprosto změnilo život

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jméno: Vlastimil
Nick: Nanotype
Věk: 17 let
Zaměstnání: student
Koníčky: fitness, rybaření, hudba
Říká o sobě: Cvičení je můj život, raději budu nenáviděn, pomlouván a kritizován za to, co dělám a čím jsem, než milován za to, co nejsem.

Jmenuji se Vlastimil, je mi 17 let a měřím asi 180 cm. Jsem kluk z vesnice a do fitka ve městě chodím výjimečně. Máme jedno své tady na vesnici, které není nijak speciálně a zvláštně vybavené - setrváky z auta, pár kusů činek a jednoruček, hrazda, boxovací pytel a podobně...

Chcete-li i Vy sdělit čtenářům nějaký zážitek, veškeré informace, jak se zúčastnit a získat za svůj text lákavou odměnu, načerpáte v počátečním článku cyklu s názvem Máte i Vy svůj příběh?

Získejte i Vy za svůj příběh doplňky dle vlastního výběru v hodnotě až 1200 Kč!

Na některé z dalších, již zveřejněných příběhů se můžete podívat po kliknutí na náhledy v souvisejících článcích pod příspěvkem či zadáním slov „váš příběh" do našeho vyhledávače.


Studuji na Střední škole gastronomie a služeb obor cukrář. Mezi mé koníčky patří fitness, sport všeobecně a rybaření. Fitness vlastně není jen mým koníčkem, ale dalo by se říct, že je mým životním stylem. Cvičím necelé tři roky, z toho 1,5 roku jen rekreačně a 1,5 roku se snažím zaměřit na jídelníčky, které si dělám sám… Sám si sestavuji také cvičební plány a celkové rozpisy mého fitness života.

Ke cvičení mě přivedlo zhlédnutí filmu Kráčející skála s Dwaynem Johnsonem, mým tehdejším idolem. Dále byly impulsem urážky a posměšky jak od blízkých lidí, tak od spolužáků, učitelů a podobně. Než jsem začal cvičit, pouze jsem seděl u počítače, jedl, pil sladké nápoje a sem tam šel na ryby nebo do přírody. Přemýšlel jsem, jak shodit přebytečná kila a získat svalovou hmotu. Začal jsem tedy hrát fotbal. Nevedlo to nikam, tréninky jsem sotva zvládal a na hřišti dostával místo snad jen ke stínění brankařovi. Rozhodl jsem se tedy začít cvičit. Pořídil jsem si svou první činku a začal jen tak cvičit a pak mi to přestalo stačit, zašel jsem k jednomu kamarádovi od nás z vesnice a šli jsme ke starostovi obce s tím, že chceme fitko. Starosta ochotně přikývl, zapůjčil nám místnost a my se hrdě pustili do práce. Fitko začalo fungovat za týden. Začal jsem cvičit pořádně, postupem času jsem i začal chápat, co a jak se má dělat, četl jsem různé informace na internetu a podobně. Za necelé 3 roky se mi podařilo shodit 60 kg. Moje tělesná hmotnost na začátku byla 131 kg a po zhubnutí 71 kg. Nyní mám 93 kg a jsem v zrovna objemu.

Všem doporučuji vstát z gauče a začít se hýbat, ať už ve fitku, nebo při jiném sportu. Naprosto mi to změnilo život. Já sám bych rád jednou zkusil soutěžit, snad se mi na pódiu bude dařit.Máte i Vy svůj příběh? Umíte jej poutavě napsat a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři? Povzbudit je v jejich snažení a boji s nadváhou či nárůstem svalové hmoty, vylíčit překonání Vašich rekordních zvednutých vah, nebo jste vyhráli nad svými zdravotními problémy? Pošlete nám jej! Více informací naleznete zde.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.06.12:43Nanotype - mrzí mě že mi lidé něvěří tu váhu co jsem měl předtím nic ..
24.06.10:55cfm2 - Pěkná proměna, vypadáš dobře, jen tak dál. Akorát mě za..
22.06.21:41micus6 - Rozhodne vymluva neni jedina vec,.... Finance, zdravi,......
22.06.20:49Reiben - páč byfor a áftr zní přece víc COOL+1
22.06.20:01Petr Prielozny - otazka: proc vsichni co zijete v cr pisete vse v anglictin..+6
22.06.16:27Gerallt - žádnej patos a řeči okolo,proměna taky super..za mě palec ..
22.06.16:03Reiben - Ta váha mi taky silně neodpovídá.. na té starší fotce nemo..+1
22.06.15:47zuzka urb - klobouk dolu!
22.06.15:25Baruna - Skvělý,je vidět,že když se chce tak jde vše :) ...Někteří ..
22.06.15:18Č174 - Kloubouk dolů za tu proměnu *79* Jen se mi trošku nezdá..-1
22.06.15:12doubalkacz - Paráda! :) Další skvělý příběh, který dokazuje, že jediná ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra