Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

Charles Dixon, Darron Glenn,
Monique Jones a Anthony Pasquale:
snímky z víkendové exhibice

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Americké město Columbia o uplynulém víkendu hostilo první ročník amatérské soutěže NPC Rx Muscle Classic Championships, která sloužila amatérským kulturistům, kulturistkám, fitnesskám, bikini fitnesskám a závodníkům z kategorie physique jako kvalifikační soutěž na závody národní úrovně, na nichž se již bojuje o profesionální karty.

Celou soutěž svými exhibičními vystoupeními okořenila čtveřice hvězd. Tou první byla profesionální kulturistka Monique Jones, jež by znovu mohla závodit již na červencovém Wings of Strength Chicago, dalšími pak byli profesionální kulturisté z kategorie do 212 liber Charles Dixon a Darron Glenn, kteří koncem května svedli vzájemný souboj na New York Pro.

Posledním borcem, jenž na letošním Rx Muscle Classic Championships vystoupil se svou exhibicí, byl pak amatérský kulturista Anthony Pasquale, jehož již za sedm týdnů čeká boj o profesionální kartu na NPC USA. V to, že ji devětadvacetiletý Pasquale na soutěži získá a ještě k tomu vydobude i titul celkového vítěze, věří podle svých slov i samotný čtyřnásobný vítěz Mr. Olympia Jay Cutler.

Jak se Vám na základě přiložených snímků současná Anthonyho forma líbí a co říkáte na fazóny ostatních zmíněných závodníků?


Charles Dixon, Darron Glenn, Monique Jones
a Anthony Pasquale - exhibice na NPC Rx Muscle Classic Championships 2013


Charles Dixon, Darron Glenn a Monique Jones
- exhibice na NPC Rx Muscle Classic Championships 2013 (video)


Zdroje:
www.rxmuscle.com
www.youtube.com

Foto:
www.rxmuscle.com / Harold M. Tyson


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.06.13:47jnerez - Ta do toho teda dobře šlápla, paráda*79* .-1
10.06.13:30jari - Jojo, 2 roky měl útlum jak prase, ale teď je zpět. Jeho ob..
10.06.13:25Turakam - Dixon je nabitý jak fras, tomu sa havorí namaxovať frame!
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 51 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra