Reklama:

Pražský pohár 2012
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
GP Fitness Vyškov: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
Pražský pohár: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
HI-TECH Nutrition GP: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
GP PEPA Opava: propoziceinfovýsledky a foto
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo
Golem Classic K. Hora: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotovideo videoreport
ŽEBŘÍČKY ODDÍLŮ
Po kondičních: Ostrava a Krnov Brno a K. Hora

V sobotu Vás srdečně zveme do Branického divadla v Praze na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters, klasické kulturistice a bodyfitness - Pražský pohár 2012. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Poznámka (mp3) značí, že závodník zaslal hudbu k volné sestavě v elektronickém formátu.

Startovní listiny

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Martin Čada (Fit klub Ludvík) (mp3)
• 3. Pavel Duriš (Akademie Ronnie.cz) (mp3)
• 4. Martin Navrátil (Fitcentrum Assen Ostrava) (mp3)
• 5. Jan Vejdovský (Wolfberry Team Brno) (mp3)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Pavel Bretšnajdr (SK Morava Kroměříž) (mp3)
• 2. Roman Kamarýt (MD Posilovna Brno) (mp3)
• 3. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 4. Konstiantyn Zhelamskyi (Ukrajina)

klasická kulturistika

• 1. Michal Bohůnek (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)
• 2. Manuel Helm (Rakousko)
• 3. Zdeněk Nedvěd (Fitness R.A.P. Factory) (mp3)
• 4. Lukáš Trefil (SK PEPA centrum Opava) (mp3)

kulturistika masters muži

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň) (mp3)
• 2. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem) (mp3)
• 3. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun) (mp3)

bodyfitness ženy

• 1. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 2. Aneta Chodorová (Fitness Meteor Třemošná)
• 3. Jana Hartmanová (Fitness Meteor Třemošná)
• 4. Pavlina Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Pavlína Kadlčáková (Wolfberry Team Brno)
• 6. Tereza Kalašová (HIT Fitness Flora Praha)
• 7. Markéta Modrá (VIVA Fitnes České Budějovice)
• 8. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 9. Jana Špinglová (SK Powerbulls Třeboň)
• 10. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. Anna Vaculíkova (Atlas Club Hořovice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 67 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra