Reklama:

GP Ronnie.cz 2011 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
GP Fitness Vyškov: propoziceinfovýsledky a foto fotovideo
Pražský pohár: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotozákulisívideo
GP PEPA Opava: propozice soutěže pořadatelinfostartovky
výsledky a foto výsledky sportů videoreport
Albixon GP Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
KONDIČNÍ SOUTĚŽE
GP Jalex Krnov: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
Smartlabs Cup Brno: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
GP Ostrava: propoziceinfostartovkyvýsledky a fotovideo
GP Ronnie.cz: propoziceinfo exhibicepro divákystartovky
výsledkyfoto zákulisí exhibicevideovideoreport

Níže najdete tabulky s výsledky poslední ze seriálu soutěží v kondiční kulturistice GP Ronnie.cz, která se konala v neděli 27. 11. v Březnici. Celé klání jste mohli sledovat v přímém přenosu na tv.ronnie.cz. Kompletní fotogalerii naleznete zde.


Junioři do 21 let

p. č. jméno klub naroz. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 1 Petr Širc Incore fitness Brno 1990 3 3 6 9
2. 3 David Příkop Nymburk 1992 6 6 12 18
3. 24 Marek Jelínek Ml. Boleslav 1990 9 8 18 26
4. 22 Dmitro Rublov Delta Fitness Praha 1994 12 12 24 36
5. 19 Michael Hartman Březnice 1994 15 15 30 45


Muži do 30 let

p. č. jméno klub naroz. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 21 Lumír Štefek FC Dragon Ostrava 1984 3 3 6 9
2. 18 Martin Holaň Sport centrum Havířov 1988 7 6 14 20
3. 11 Miroslav Pražma Fitness OC Slunce Tábor 1982 8 9 16 25
4. 13 Martin Adamčík ProfiGym Středokluky 1982 13 13 26 39
5. 1 Petr Širc Incore fitness Brno 1990 14 13 28 41
6. 16 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 18 17 36 53
7. 4 Dan Kotlík Jihlava 1989 21 - - -
8. 6 Jan Kebrle Komárov 1988 24 - - -


Muži nad 30 let

p. č. jméno klub naroz. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 14 Lukáš Zahálka FC OC Slunce Tábor 1980 4 3 8 11
2. 17 Miroslav Dopirák Valašské Meziříčí 1977 5 7 10 17
3. 9 Tomáš Zedníček FC Dragon Ostrava 1976 8 8 18 26
4. 7 Daniel Petrejčík České Budějovice 1972 11 13 22 35
5. 20 Petr Šebesta Frýdek-Místek 1974 15 14 30 44


Bodyfitness ženy

p. č. jméno klub naroz. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 12 Šárka Pícková Brno 1985 3 3 3 9
2. 15 Denisa Šťastná Jihlava 1987 6 6 6 18


Absolutní vítěz

p. č. jméno klub naroz. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 21 Lumír Štefek FC Dragon Ostrava 1984



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra