Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 16:18:07, 18.05.2003
Kategorie body fitness se od fitness liší jiným pozováním,ale hlavně nemá volné sestavy
Jo dobyvej..civil mam taky,ale jsem zvedav,jak vypadala v soutezni forme..
Jenže já mám fotky jenom Evy a ještě k tomu jen jednu ze soutěže, ostatní téměř civil... Zkusím zítra něco vydobýt z Jongiho :o)
Dik za vysvetleni:-D
Tak ja se teda tesim taky..:-)

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 22:11:45, 16.05.2003
bodyfitness jsou takovy fakt pekny holky:-)
Na fotky se proto uz hrozne tesim:-P
Jen takovy dotaz..co znamena ta kategorie:bodyfitness?Je to neco mezi kulturistikou a fitness?
Samozrejme gratulace,Evco...Jen tak dal..
Fotky budou, fotky mám, ale chtěl jsem je nechat na zítra :o). Ale mám jich maličko, ale jsou super...
fotky určitě budou,že jo Jongi.Gratulace Evíkovi.;-)
A fotky nebudou???:´-(
