Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Díky moc Roníku za tyhle fajn stránky! Konečně jsem se rozhoupal a šoupnul tam svojí první dávku Susťáku! Tyhle stránky jsou pro mě velkou motivací,bez nich bych nikdy nezačal pořádně sypat.ještě jednou,díky moc.
Díky ti moc Ronnie za tyhle překrásné stránky! Jsou úplně nejlepší a ty jsi nejlepší člověk na světě!
Tady je novejch neznamejch lidicek, jsem rad ze vas poznavam:oD :-D :-))
Velmen,Velmen;-)ty sesš ten brácha Conana???:-D :-D :oD :oD :oD :oD
A kdo je ta Marcela??? Tebe jsem tu jeste nepotkal jsi nova nebo vyprana v perwolu???:oD :oD :oD :oD :oD ;-) :oD :oD :oD
tu taky sem tam zajdu:oD :oD :oD :oD
No kde ty se tu bereš... :oP

Hodnocení: 0
Tomas z Bramonu Vloženo: 17:10:23, 17.05.2003
No kdyz uz jsem jdu i ja a to me bicepsy na obvod tak 3.5cm:-D :-D :-D :-D
Presne tak!!! Kde by byla ta hromada zacatecniku bez tehle stranek!!!
To není naše zásluha! My jen využíváme toho,cos pro nás vytvořil Ty, Ronnie...Tobě patří znova a znova naše díky... Jen tak dál.Přeju Ti to.
no vidis jak si sikovny :))
