Aprílová 360tka pokořena a vtípky šly stranou!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Krásné počasí jako na objednávku! Přesně tak začala hned od rána 360tka, která se uskutečnila již počtvrté v Riegrových sadech. Skvělé podmínky všechny jen burcovaly k lepším výkonům a rekordům.

Kromě krásného počasí, které se v dubnu na 360tce vyskytne zřídka, byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Jakub Podzimek doběhl v čase 31:38, čímž vytvořil nový traťový rekord! Přibližně 10 minut za ním doběhla první odvážná žena Lenka Koutná. Novinkou letošního ročníku jsou štafety, kde 1. místo vybojovaly FitMami - tři maminky, kterým forma rozhodně nechybí.

Všichni, kdo vytrvali, vybojovali jednu z nejcennějších medailí. Nezáleželo na čase ani na rychlosti. Hlavní bylo vydržet až do konce. Ti, kteří proběhli cílovou rovinkou, nezískali jen klasickou medaili 360tky a dobrý pocit. I v Praze se rozdávala jedna medaile navíc, dílek do skládačky Trinitas. Někteří již mají třetinku ze závodu Winter, jiní získali svou první v Praze.

Nechyběla klasická stanoviště s oblíbenými humusáky, žabáky nebo horolezcem. Někomu šla hlava kolem, jiní sotva popadali dech. "Jsem z toho kačák" byla hláška závodu. Kdo neběžel, nepochopí. Celým dnem provázel song napsaný přímo pro závod 360tka od Progyho "Ty na to máš". Každý, kdo se postaví na start a čelí úkolům a nekonečným kilometrům před sebou, je vítězem.

Soutěžilo se tradičně i v kategorii dětí. Malí závodníci zakusili mokrou trať hned po dospělácích a odnesli si svoje první medaile. Gratulujeme všem vítězům, malým i velkým, na stupních vítězů i těsně za nimi. Jste nejlepší, dokázali jste všem i sami sobě, že na to máte.

Jestli chceš taky zažít ten pocit a zúčastnit se závodu, který prověří tvoje tělo i mysl, přijeď 20. května do Chrudimi na 360tku Tour. Pokud si chceš jen zaběhat, 16. června pak můžeš v Chrudimi absolvovat Běh pro Terezku. Doraž i ty, ukaž nám v roce 2018, že na to máš, a slož si svou Trinitas!