Reklama:

Jak Vám chutnalo Hydro Whey a nové příchutě 100 % Whey Proteinu?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

V listopadu jsme čtenářům diskusního fóra rozesílali vzorečky od společnosti Nutrend, která v tu dobu přišla na trh s řadou novinek. Kromě proteinových chipsů nově nabízí Hydro Whey, tedy syrovátkový proteinový hydrolyzát pro doplnění kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny v průběhu dne. Nutrend dále obohatil svoji řadu příchutí oblíbeného 100 % Whey Proteinu o dvě nové příchutě, a to o čokoládu-kokos a piňakoládu.

Jak čtenářům chutnalo a vyhovovalo Hydro Whey a nové příchutě 100 % Whey Proteinu? Jaká byla prašnost, rozpustnost, a hlavně chuť?

Po rozbalení sáčku se trošku zaprášilo a ihned potom se vylinula opravdu krásná čokoládová vůně. 250 ml vody + jeden sáček, stačilo lehce zatřepat a vše bylo rozpuštěno, takže ok. Chuťově super, jedna z těch lepších čokolád. Já osobně bych byl rád, kdyby tam byla cítit trochu hořkost, ale nevadí. Stravitelnost taky zcela v pořádku - žádná těžkost na žaludku. Celkově vše naprosto v pořádku. Kdybych si měl vybrat, jaké hydro si koupím, tak sáhnu po tom, kde je víc cítit hořkost. To už jde ale jen o chuťové preference.
Chadzi
Hydro čokoláda - prašnost a rozpustnost (300 ml vody) v pohodě. Se stravitelností taky žádné problémy. Chuť dobrá, i když by mohla být lehce výraznější, žádná hořkost. 100 % Whey - prašnost, rozpustnost (300 ml vody) a stravitelnost opět bez problémů. Příchuť piňakoláda - v životě jsem to neměl, tak nevím, jestli to tak chutnat má. :-) Pro mě něco neidentifikovatelného sladkého. Čokoláda s kokosem - cítit je spíše kokos, čokoláda by mohla být výraznější, jinak v pohodě.
Deiw

Chuťovo mi najviac sadla čokoláda (Hydro Whey), následne čokoláda-kokos. Piňakoláda je chuťovo špecifická, pre mňa však špecifická v dobrom slova zmysle.
Eror

Hydro Whey chutnalo dobře. 100 % Whey poměrně dost pění, ale pěna jde ze šejkru bez problémů vypít, tudíž mi vůbec nevadí. Jinak nemám proteinu co vytknout.
Jim

Sami vidíte, že oba proteiny od Nutrendu si našly své příznivce. Hydro Whey je k dostání s příchutí čokoláda, vanilka a jahoda, 100 % Whey Protein pořídíte banánový, vanilkový, jahodový, malinový, s příchutí ledové kávy, borůvky, pistácie, biscuit, piňakolády nebo spojení čokolády s třešní, kokosem či kakaem.

100 % Whey Protein a Hydro Whey jsou k dostání v našem e-shopu!


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 57 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra