Reklama:

MČR v atletickém fitness mužů a žen 2017 a GP Fitness Motivace ve fitness dětí - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovky • výsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfo • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfo • startovky • výsledky • foto • zákulisí
GP PEPA Opava: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí
GP Fitness Brno: propozice • info • startovky • výsledky • foto

Mistrovství ČR
v atletickém fitness mužů a žen 2017
- fotogalerie

Přinášíme Vám startovní listiny z Mistrovství České republiky v atletickém fitness pro rok 2017, které se konalo v sobotu 7. října v hale TJ TESLA BRNO. Soutěž je určena jak pro začínající závodníky (závodníky neregistrované), tak pro závodníky registrované (soutěžit mohou tedy všichni začínající závodníci, pro které se bude jednat o jejich první soutěž, i závodníci federace IFBB a jiných sportovních asociací spolupracujících s ADV ČR). Přidružena je také pohárová soutěž GP Fitness Motivace ve fitness dětí 2017 (proběhla zde nominace na Mistrovství Evropy ve fitness dětí, které se bude konat 14. října v maďarské Budapešti). Na soutěž bylo přihlášeno celkem 37 závodníků, nastoupilo jich 29 - do kategorií fitness dětí a atletické fitness mužů a žen.

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete zde.


Atletické fitness mužů - semifinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k.
27 Slávek Novotný Fitness Studio Louny 1988   2 2 3
2 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985   1 4 4
3 Lukáš Volf Třebíč 1988   4 1 5
24 Jakub Stuchlík TJ Tesla Brno 1992   8 6 1
33 Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov 1980   5 3 5
14 Jan Černý Praha 1977   6 7 2
13 Patrik Černý Praha 1998   7 4 7
6 Vahe Khachatryan Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1991   3 8 8

Atletické fitness mužů - finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Slávek Novotný Fitness Studio Louny 1988 1 2 3 13
2. 2 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 2 3 4 18
3. 3 Lukáš Volf Třebíč 1988 3 1 5 19
4. 24 Jakub Stuchlík TJ Tesla Brno 1992 6 3 1 25
5. 33 Jaroslav Görög Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 4 5 6 28
6. 14 Jan Černý Praha 1977 5 6 2 28
7. 13 Patrik Černý Praha 1998 - - - 18
8. 6 Vahe Khachatryan Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1991 - - - 19


Atletické fitness žen - semifinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k.
36 Helena Nucová TJ Olympia Zlín 1991 3 1 2
30 Lenka Gasnárková Irongym Kyjov 1984 2 3 1
21 Simona Pressová Fitness centrum u Kostela Brno 1997 1 2 3

Atletické fitness žen - finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 36 Helena Nucová TJ Olympia Zlín 1991 1 1 2 10
2. 30 Lenka Gasnárková Irongym Kyjov 1984 2 1 1 10
3. 21 Simona Pressová Fitness centrum u Kostela Brno 1997 3 1 3 13


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 3 3 3 9
2. 15 Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice 2008 6 6 6 18


Fitness dívek do 10 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Hana Hanzalíková TS Graceful Hodonín 2010 4 5 6 15
2. 23 Sára Slezáková TS Graceful Hodonín 2007 6 5 7 18
3. 34 Nina Hanzalíková TS Graceful Hodonín 2007 15 11 10 36
4. 32 Adeli Nesvadbová Fitness AVE Přerov 2008 13 13 10 36
5. 22 Sophie Salajková TS Graceful Hodonín 2009 12 12 13 37
6. 20 Edita Koplová TS Graceful Hodonín 2010 18 17 15 50
7. 25 Eliška Valčíková TS Graceful Hodonín 2009 19 - - 19
8. 5 Sofie Zubatá TS Graceful Hodonín 2011 23 - - 23
9. 4 Linda Šmidová TS Graceful Hodonín 2011 28 - - 28
10. 28 Erika Zavadilová All Stars fitness tým Lužice 2010 29 - - 29

Fitness dívek nad 10 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 4 4 4 12
2. 7 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 11 8 5 24
3. 29 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 10 9 10 29
4. 35 Michaela Tóthová SK Moog Brno 2005 8 10 15 33
5. 19 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 12 15 13 40
6. 31 Kateřina Dokládalová Fitness AVE Přerov 2003 16 17 16 49
7. 17 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 21 - - 21
8. 11 Anastazie Kabelíková Fitness AVE Přerov 2004 24 - - 24
9. 9 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 27 - - 27


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra