Reklama:

Jak se skákalo na stánku Ronnie.cz na Gladiator Race?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Závodníci v těchto dnech perou poslední kusy špinavého oblečení z víkendového překážkového závodu Gladiator Race v Josefově a my se můžeme pustit do rekapitulace celé události. Přihlášených závodníků bylo zhruba 2500 a skutečnost tomu také odpovídala. Davy lidí proudily mezi stánky a startovním polem a z toho velká část si našla cestu i k nám na stánek Ronnie.cz.

Začalo se dopoledním programem, který byl ve znamení dětského závodu, a do boje se zapojilo zhruba 400 malých závodníků. Atmosféra byla skvělá a my jsme se na stánku vcelku zapotili. Jako vždy jsme totiž pro Vás měli nachystanou výzvu a přirozená soutěživost přilákala mnoho kolemjdoucích. V některých chvílích se tak dokonce stály fronty. I přes velký zájem se každý dostal na řadu a výsledkem byly opravdu povedené výkony, za které bychom se nemuseli stydět ani my dospělí. Matěj, který si zaslouženě vybojoval první místo, zvládl krásných 77 přeskoků za minutu a zajistil si tak výhru, která obsahovala maličkosti jako láhev, šejkr, tyčinky apod.

Zápolení dětí skončilo zhruba okolo 11. hodiny dopolední a poté se situace zklidnila. Bylo vidět, že většina lidí se již soustředí na svůj výkon v hlavním závodu. U nás na stánku se ale i tak nadále soutěžilo, ochutnávalo a řešily se dojmy ze závodů. Dětskou část soutěže jsme tedy uzavřeli a postupně začalo chodit více a více dospělých, kterým jsme samozřejmě připravili obtížnější překážku. Z mužů si první místo "vyskákal" sympatický Viliam s výkonem 71 přeskoků. První příčku v ženách si po celou dobu udržela Marika s 47 přeskoky. Gratulujeme!

Myslím tedy, že závod se nakonec vydařil a lidé odcházeli spokojení. To Vám určitě potvrdí i náš Ronnie.cz Extreme Team, který se překážkového závodu Gladiator Race taktéž zúčastnil a po celé odpoledne nám na stánku dělal společnost. U nás na stánku to žilo celou dobu a patřičně jsme si to také užívali. Za to bychom Vám rádi poděkovali. Ať už jste přišli soutěžit, nebo třeba jen ochutnat tyčinku a něco se o nás dozvědět, tak nás každá návštěva potěšila. Doufáme tedy, že se uvidíme na jedné z dalších soutěží!

Sledujte naše stránky, brzy se ozveme s místem dalšího působení.


Stánek Ronnie.cz na Gladiator Race (Josefov) 2017 - fotogalerieSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra