Reklama:

Tréninkový videolog:
Milan Šádek (06/2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


Narozen:1988
Výška:176 cm
Aktuální váha:103 kg

Dnes pro Vás máme video z tréninku Milana Šádka a Jana Turka, dvou závodníků, kteří se v tuto chvíli nacházejí těsně před začátkem přípravy na podzimní soutěže. Milan Šádek naposledy zazářil třetím místem na profesionálních závodech New York Pro 2017 poté, co se vítězstvím na Europa Charlotte Pro nominoval na Mr. Olympia. Jan Turek vloni absolvoval celkem pět závodů, z nichž si přivezl dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. S oběma kluky jsem se sešel na natáčení ve fitku Olympia Fitness Opatov a Vás tak čeká našlápnutý trénink hrudníku a bicepsů!

Milan si nyní užívá odpočinkovou fázi přípravy. V tuto chvíli cvičí stylem 2+1 nebo 3+1, aby jeho tělo nebylo strhané a vyšťavené ještě před zahájením přípravy na Olympii. Skutečná dřina pro něj začne až zhruba za týden, kdy se na nejdůležitější závod své dosavadní kariéry začne připravovat. O dva týdny delší příprava bude čekat také Honzu, který chce podzimní sezónu odstartovat na pražském klání EVLS Prague Amateur.

Užijte si dnešní trénink plný napumpovaných svalů! A pokud chcete vědět, jak si Milan Šádek vede v přípravě, sledujte jeho facebookový profil!


Tréninkový videolog Milana Šádka (06/2017)
- trénink hrudníku a bicepsů s Janem TurkemSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra