Reklama:

BFC Cup 2017 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí video
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V neděli 7. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Crystal v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - BFC Cup 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 150.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (VÝHRADNĚ na e-mailu: martin.jebas@skfcr.cz)


Startovní listiny

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 3. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 5. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Michal Trapl (Sportcentrum Delfín)
• 8. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 9. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 3. Patrik Hamouz (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Lukáš Helebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 6. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 8. Jiří Šmelhaus (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. Vladimír Semerád ml. (LaKu Bodybuilder Team)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 4. Petr Fric (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 5. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 6. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Jan Púček (MTV Fitness Praha)
• 8. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 12. Ilyas Cidem (Rakousko)
• 13. Michael Horvath (Rakousko)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 2. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Roman Maršálek (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Vladimír Semerád ml. (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Guran Bartosz (Polsko)
• 3. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kittner (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Jiří Surý (Armal Gym Praha)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Alex Brechličuk (Eagle Fitness)
• 2. Zbyněk Hlaváček (MTV Fitness Praha)
• 3. Lukáš Rusin (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Martin Adámek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Hrabák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Petr Chludil (Hulk Gym Brno)
• 3. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 4. Martin Gabko (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 7. Vladislav Kršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Tomáš Lipovský (Extrifit Club)
• 10. Vít Oravec (TJ Sport Chomutov)
• 11. Martin Pipek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 12. David Vasilievič (Fit Park Ostrava)
• 13. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Miroslav Vrábel (Fitness Victory)
• 15. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 16. Christoph Forstinger (Rakousko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 4. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 5. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 6. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Tomáš Tichý (Fitness AVE Přerov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Matěj Brož (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Petr Bůžek (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Lukáš Kotera (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Jaroslav Krejčí (TJ Jiskra Nový Bor)
• 7. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 8. Petr Kubec (Dee Gym Liberec)
• 9. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Petr Poc (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 12. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 13. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 2. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 3. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 5. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Kateřina Hanšová (Fitness Victory)
• 5. Lenka Hlaváčková (Posilovna SA Jičín)
• 6. Petra Kuncová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 7. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 9. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 10. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 11. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 12. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Martina Crlová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 5. Petra Halamová (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Monika Lipnická (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 7. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 8. Marina Mocanu (Target Team)
• 9. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 10. Jana Petrášová (Fitness Victory)
• 11. Martina Průšová (LaKu Bodybuilder Team)
• 12. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Nikola Pavelková (Slovensko)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Nikol Droščáková (Fit klub Ludvík)
• 2. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Soňa Hořáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 8. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 9. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 10. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 11. Dominika Suská (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 12. Barbora Viktorie Vaňková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Patrycja Zawistowska (Polsko)
• 14. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 15. Jana Dutková (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 3. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 4. Martina Holúbková (MTV Fitness Praha)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Vladimíra Nosková (Extrifit Club)
• 10. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tereza Terešáková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Martina Vymazalová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 13. Karolina Wijata (Polsko)
• 14. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 15. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 16. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 17. Tamara Humer (Rakousko)
• 18. Ines Alzesberger (Rakousko)
• 19. Anna Mayer (Rakousko)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.05.21:05zemanek87 - Dobrý den, Je možné že se od čtvrtečního zveřejnění start..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 20 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínProhlášení Jima Maniona: změní se svě...
Oplan (12:37) • Všetko je možné a teraz to je už oficiálne. Spravodlivosť existuje.
magazínProhlášení Jima Maniona: změní se svě...
Spazik (12:21) • Taky moc nerozumím co se vlastně stalo :-D Ale jedna věc je jistá - za vším hledej prac...
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
Ronnie (09:16) • Orientoval bych se podle tohoto článku, kde je pátek komplet a jen sobota má možnost ex...
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
ervinko (09:04) • Trocha od načatej témy by som sa chcel spýtať či je možné si zakúpiť vstup na expo aj n...
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
Petr Prielozny (04:14) • Diky Martine. Jako jediny jsi pochopil muj prislevek. Drzim palce se vsim.



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra